Jump to content
Sign in to follow this  
Muwan

Atentat na Milana Beka

Recommended Posts

James Marshall

Nikako ne mogu da uklavirim zbog cega. Jeste naprednjacki finansijer ali nije neko ko je do kinte dosao kriminalom, saradnjom sa mafijama i slicnim poslovima. Muljao je sa privatizacijama ali je mnogo vode proslo ispod mosta od tada da bi to bio nekakav povod.

Kakvih je sve biznismena™ ova drzava vidjela on je jos i ok lik.

Jedino sto mi pada na pamet jeste da je ovo nacin na koji se dio mafija sveti SNSu, ali tek onda nas sceka ozbiljan haos. 

Relativno lagana meta, dva hica u najsiri dio tijela, lagano se udaljio sa mjesta zlocina. Meni lici na profija.

Bilo nešto slično (ovako na prvu loptu) u RS svojevremeno, ubisto Rista Jugovića, direktora Jahorina osiguranja.

aram

naprednjacki finansijer

a pre par dana jedan došo sa ciljem da sjebe naprednjake, izdajnike Svbije...

Ayatollah

Šeki prijeti, Vulin odgovara, ljudi se upucavaju predveče na Senjaku, Zorica Brunclik drži mega koncerte, šta još fali

Fali nada da će jednog dana Srbija biti normalna zemlja, a koju smo tada imali...

Anonymous

Pa i nije baš.

Kako je za N1 rečeno u Urgentnom centru, informacije koje su preneli pojedini mediji da je Beko preminuo, nisu tačne, ali on jeste životno ugrožen.

Mediji naravno briljiraju.

morgana

Ja ne znam kome se on nije zamerio.

temu poznajem samo onoliko koliko je obradjena u tv serijama, ali ne djeluje mi on kao lik tipican za milje gdje se zamjerke ovako realizuju

renne

Ako nije gotov sad će ministar da ga dokrajči

Tresko

Nikako ne mogu da uklavirim zbog cega. Jeste naprednjacki finansijer ali nije neko ko je do kinte dosao kriminalom, saradnjom sa mafijama i slicnim poslovima. Muljao je sa privatizacijama ali je mnogo vode proslo ispod mosta od tada da bi to bio nekakav povod.

Jedino sto mi pada na pamet jeste da je ovo nacin na koji se dio mafija sveti SNSu, ali tek onda nas sceka ozbiljan haos. 

Relativno lagana meta, dva hica u najsiri dio tijela, lagano se udaljio sa mjesta zlocina. Meni lici na profija.

Ma kako nije došao kriminalom? On je skoro 100% došao do kinte kriminalom. Što u saradnji sa Miloševićevom državom, a bogami i sa vrlo opskurnim likovima sa one strane Zakona, van Srbije.

Zajebao je za pare svakoga sa kim je radio, uključujući i Dimitrijevića iz Monaka, koji ga je praktično i stvorio i koji mu je omogućio uopšte da počne da se bavi biznisom(famozni DiBek).

spettacollo

Otkad profesionalci pucaju u stomak? Ovo pod uslovom da su raspoložive informacije tačne.

nautilus

Pa i nije baš.

Vrlo je moguce da gresim, nemam nikakvih kontakata sa tim svijetom. Ono je licni utisak i nagadjanje.

Anonymous

Ma kako nije došao kriminalom? On je skoro 100% došao do kinte kriminalom. Što u saradnji sa Miloševićevom državom, a bogami i sa vrlo opskurnim likovima sa one strane Zakona, van Srbije.

Zajebao je za pare svakoga sa kim je radio, uključujući i Dimitrijevića iz Monaka, koji ga je praktično i stvorio i koji mu je omogućio uopšte da počne da se bavi biznisom(famozni DiBek).

Bio je dobar i sa Arkanom, a volšebno je izbegao suđenje posle petog oktobra za ono što je radnike Zastave bio postavio kao živi štit, a NATO ih gađao.

edit: sad treba izaći na ulicu, verovatno će me panduri deset puta legitimisati dok ne stignem do centra.

Edited by Anonymous

Tresko

Otkad profesionalci pucaju u stomak? Ovo pod uslovom da su raspoložive informacije tačne.

Vidim da si upućen u posao profesionalnih ubica,...U šta pucaju profesionalci?

nautilus

Mosad je to radio. Koristili su beretu 6.35 mm, laka za skrivanje, nije ti potreban top, mali trzaj, nekoliko hitaca iz blizine i bjeg skuterom.

renne

Rekoše na n1 da je Lončar operisao i izvadio tri metka

Tresko

Bio je dobar i sa Arkanom, a volšebno je izbegao suđenje posle petog oktobra za ono što je radnike Zastave bio postavio kao živi štit, a NATO ih gađao.

edit: sad treba izaći na ulicu, verovatno će me panduri deset puta legitimisati dok ne stignem do centra.

Ma da, nisam hteo da širim mnogo. Kursne razlike za vreme sankcija, Orbit žvake, viski, cigarete, kafa(kad se radilo na konsignaciju), lekovi, drvena gradja iz Slavonije(Arkan), i znači u kontaktu sa svima koji su u to umešani(a nisu baš fini ljudi). Bio je umešan u sve prljave poslove koji su se radili u Srbiji, i nastavio je da to radi i posle 5.oktobra do danas.

spettacollo

@Tresko

Paaaa, u glavu valjda. Nisu devdesete bile tako davno da smo zaboravili. Ali replika ti je tu i tamo duhovita, priznajem.

@nautilus

Nisam znao za Mosad, više sam imao na umu kako to ovi domaći "profesionlaci" rešavaše pre 20-ak godina.

Sign in to follow this  

• Create New...