Jump to content

Atentat na Milana Beka

Muwan

Recommended Posts

• Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

45

• morgana

42

• boshoku

34

• wall

20

svashtabezneshto

Informer: 

Na Beka pucala žena?

Na projektilu pronađenom na mestu atentata utvrđeno postojanje bioloških tragova ženske osobe.

Ovakav DNK nalaz, kažu u policiji, ostavlja u igri samo dve mogućnosti:

ili je napadač žena, ili je metak u pištolj stavila žena.

Nije Krečo nego kreč'o.

Tacno.

Naglasak na glagolu dugouzlazni.

Da je predikat, moze se zakljuciti i pomocu stiha: 'zenu mi krec'o Hakija'.

Nema smisla da ovakve stvari ostaju nerazjasnjene.  -_-

James Marshall

Da se preselimo na lingvistiku - kreč'o kao "krečao", "raskrečio" može da se nategne tumačenje, ali nikad po Bosni nisam čuo taj izraz za radnju jebavat', trpat', marisat', prcat', taslačit', handrit' itd, a Krečo prezime sam čuo dosta puta. "Krečo Hakija presudila mu čakija" je rečenica gdje imamo prezime pa ime.

Kad se kaže "ženu mi", zna se na šta se misli, ne mora ni glagol da ide, nije je sigurno podučav'o stranim jezicima ili kako se popravlja Golf.

Evo sa jednog drugog foruma gdje su ljudi koji znaju šta i o čemu se priča, jebga, ako Sarajlije ne znaju, onda ne znam koga drugog da konsultujemo.

U tekstove svojih pjesama su unosili govor mahale sa mnogo turcizama, što je u kombinaciji sa solidnom svirkom rezultiralo pojavom „egzotičnih“ hitova koji su bili rado slušani diljem bivše države.Vjerovatno najveći uspjeh je polučio Krečo Hakija koji je kao glavni lik bluesa dugo vremena bio na vrhu top lista tog vremena.

http://forum.klix.ba/new-primitives-t83316.html

sunce ti jebem, sta zasad imamo:

jednog od najbogatijih i najuticajnijih (najumesanijih) srba (crnogoraca) u najelitnijem beograckom hudu, po svakoj logici uzduz i popreko pokrivenog kamerama, na kucnom pragu roknuli muskarac sa zenskom dnk, nesumnjivo crnogorskog porekla ali malog rasta i opisive lepote, i pored toga kadar da zaredom sprzi 20 cigareta, a poznat po dugim setnjama po bekovom hudu i po urodjenoj sposobnosti da eskivira kamere, i jos neki lik (riba).

hm, koliko tacno takvih u bgd ima? 

ne vise nego kantrimena, siguran sam.

sva sreca da nije bio (bila) profi.

Ne bih smeo da se kladim da nije policijski trik da kažu da ima ženski DNK. Ako je procena da je ubica Crnogorac, sigurno je nekome u policiji palo na pamet da će sam da se prijavi kad čuje za "ženski DNK" kako bi dokazao da je muško. Masterplan.

• Create New...