Jump to content

Atentat na Milana Beka

Muwan

Recommended Posts

• Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

45

• morgana

42

• boshoku

34

• wall

20

evo kakav je deo ulice gde se odvijala akcija.

slepa, uska, sa prvim komsijama - argentinskom ambasadom.

ako taj kraj nije pokriven kamerama na svakom cosku i uglu, ne znam koji je u beogradu.

kud u maglu Simoviću

ako taj kraj nije pokriven kamerama na svakom cosku i uglu, ne znam koji je u beogradu.

jeste. al navodno nije bilo ulične rasvete koja radi u tom delu pa kamera nije baš od koristi

jeste. al navodno nije bilo ulične rasvete koja radi u tom delu pa kamera nije baš od koristi

morali su da prodju kroz neki osvetljeniji deo da bi stigli do mesta ili makar u odlasku.

jednom sam na vecernjem trcanju zalutao bas u taj deo, i jos se pitao koji je idiot ovakvu ulicu smislio.

btw, sad sam se setio, jel pronadjen kantrimen, kojim je pokosen mladic na brankovom?

kantrimen, koji kantrimen

:huh:

ma onaj sa brankovog  mosta. 

pomislio sam kako ce sada lako pronaci automobil, ako su ga snimile kamere, pa se setim kako su za onim tragali mesecima.

Edited by Takeshi

jednom sam na vecernjem trcanju zalutao bas u taj deo, i jos se pitao koji je idiot ovakvu ulicu smislio.

Bukvalno sve komšije iz te ulice koje svojom ogradom nisu htele da se povuku dublje svoj plac i na taj način da obezbede širi koridor za pristojnu širinu ulice tamo negde 50', 60'...

Pre asfaltiranja te ulice je bio zemljani pristup placevima.

koliko se sećam, kum prvooptuženog, je valjda teo da druka al isključivo u prisustvu advokata, te pošto su dotični u štrajku zbog notara, advokati su krivi zato što su halavi, te što mi, grdna pučina, i dalje čamimo u mraku spram kantrimena (i notara)

tako nešto

evo kakav je deo ulice gde se odvijala akcija.

slepa, uska, sa prvim komsijama - argentinskom ambasadom.

Ahaha u kakvoj rupi zivi Beko, zajebalo Marinkovu Baru, fali samo klupica za babe ispred tarabe

Najviše volim kad ministar Nebojša kaže "imamo određena saznanja ali u interesu istrage ne mogu da  iznosim detalje". Nepodnošljivo je slušati analize uz osmeh "4 metka sa metar razdaljine, napadač nema pojma".

Jel sam ja malo luda od gledanja mnogo filmova  ili je objaviti u svim novinama kako je vozač video lice atentatora  u najmanju ruku  neozbiljno. Mislim, ako jeste a i ako nije a objave ovako na velika zvona, pa  bolje da mu nacrtaju neku metu  na čelu, možda ovi  tzv neprofesionalci i promaše :unsure: 

• Create New...