Jump to content

Atentat na Milana Beka

Muwan

Recommended Posts

Hvala, hvala, divan set. Da li mogu ja tebi da poklonim recimo slušni aparat, čisto onako, fore radi?

Edit: da li prihvataš kućni bioskop? Možeš da odgledaš mnoštvo filmova nakon čega ćeš i ti saznati poput brojnih kolega gde pucaju asasini, u koji deo tela, kako se preživljava atentat i kako mossad likvidira... Šta kažeš? Bićeš kredibilnija na topiku.

Edited by Topola
  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

45

• morgana

42

• boshoku

34

• wall

20

svashtabezneshto

Beko je 1961. godište, mislila sam da je stariji.

Tačnije, nisam mislila o njegovim godinama, dok vi ovde niste rekli da mu je broj godina

otežavajuća okolnost u oporavku.

Šešelj okupio preko 15000 ljudi u Beogradu, sa organizacijom od pet dana.

Beko se oporavlja od pokušaja atentata.

Perčevića hapse™.

Čume, zaštićeni svedok, pod pratnjom policije, uhapšen zbog porodičnog nasilja. (Zanima me kako ovo tehnički izgleda).

Ovo društvo nikad nije ni imalo šanse.

Da li je moguće da je toliki problem nabaviti neku kapu preko glave sa prorezom za oči i usta? Da li je moguće da neko ide da ubije nekoga a da se nije maskirao? Koliko glup treba da budeš?

Da li je moguće da je toliki problem nabaviti neku kapu preko glave sa prorezom za oči i usta? Da li je moguće da neko ide da ubije nekoga a da se nije maskirao? Koliko glup treba da budeš?

Toliko da ostaviš 20 pikavaca na mestu zasede. Izgleda koliko para toliko i muzike™.

Frank Pembleton

Toliko da ostaviš 20 pikavaca na mestu zasede. Izgleda koliko para toliko i muzike™.

Pa ja sad u lokalnom kafiću mogu da sakupim 10 pikavaca sa nekog stola.
  • Create New...