Jump to content

Atentat na Milana Beka

Muwan

Recommended Posts

• Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

45

• morgana

42

• boshoku

34

• wall

20

*edited by mod

jebem li ga ja sam ubedjen da je taj Loncar bio anesteziolog. mada neka me neko ispravi ako gresim.

A što se tiče profi/ne profi priče mislim da čoveka Bekovih godina da spucas gde god sa 3 metka jako su male šanse da će da ostane živ.

kud u maglu Simoviću

Ma gde je taj stvarno operisao, pa ne ide se iz ministarske fotelje pravo u operacionu salu. Valjda cak ni u Srbiji.

Ma gde je taj stvarno operisao, pa ne ide se iz ministarske fotelje pravo u operacionu salu. Valjda cak ni u Srbiji.

tako je i bajec iz direktorske fotelje uskočio da operiše đilasa, pa je ovaj jedva pretekao. i to od slepog creva ili bruha

:huh:

izgleda je zlatibor u formi, sudeći po beku

Šumejker-Levi 9

Možda Zlatibor ima na gajbi neki simulator operacione sale, pa, poput bogatih aristokrata što svaki dan odigraju jedan potez na šahovskoj tabli, on u prolazu recne balistički gel tu i tamo na lutki koju koriste prilikom crash testova.

loncar i dalje operise iako je u fotelji. bez obzira na sve price covek ima masivan respekt kod kolega, neces cuti nikoga ko nece reci da je jedan od nasih najboljih hirurga za ovakve stvari.

loncar i dalje operise iako je u fotelji. bez obzira na sve price covek ima masivan respekt kod kolega, neces cuti nikoga ko nece reci da je jedan od nasih najboljih hirurga za ovakve stvari.

da, bilo da spasava ili da upokojava, ako neko ima iskustva sa mafijaškim obračunima, onda je to ministar...

Frank Pembleton

da, bilo da spasava ili da upokojava, ako neko ima iskustva sa mafijaškim obračunima, onda je to ministar...

Da spominjan u istragama za vreme sablje valjda...

Da sam mu ja kolega, i da znam o njemu ono sto znaju i oni koji mu nisu kolege, ubacila bih i jos pokoji superlativ mimo ovoga sto si pobrojao.

• Create New...