Jump to content
Muwan

Atentat na Milana Beka

Recommended Posts

Muwan

Upucan Beko?  :blink:

(nije baš za topik o vladi ali ne znam gde drugo to može, nemamo topik o političkoj svakodnevici)

radisa

Ubijen ili ranjen?

kapetanm

Upucan Beko?  :blink:

(nije baš za topik o vladi ali ne znam gde drugo to može, nemamo topik o političkoj svakodnevici)

Na temu o Seselju_ :fantom:

Ayatollah

Ubijen ili ranjen?

Kažu, u kritičnom stanju, nalazi se na operacionom stolu.

radisa

@Ajartolah, beowl

Što on? Kome to odgovara? Ozbiljno, nije mi jasno jel' domaići poslovi ili nešto međunarodno?

Gricko

Beko upucan na Senjaku!

Sori, nisam video prethodnu stranu!

Edited by Gricko

Ayatollah

@Ajartolah, beowl

Što on? Kome to odgovara? Ozbiljno, nije mi jasno jel' domaići poslovi ili nešto međunarodno?

Ko to zna, pretpostavljam da bi mnogi imali šta da mu kažu. Ja sam nešto kao gledao tu ekipu oko Salforda i Danube foods grupe (imao sam neke poslovne kontakte sa jednom od kompanija iz te grupe, pa sam tražio podatke po elektronskim bazama koje su mi dostupne), i to je uglavnom ekipa koje ni ne zalazi u Srbiju, već sedi po Londonu i sličnim mestima. Mutni likovi, muljatori, ali ne kriminalci i mafijaši koji pucaju jedni na druge. E sada, tako je na papiru, a šta je u zbilji bilo, zna verovatno Beko, BIA i slični ljudi i ustanove.

James Marshall

U Andre Nikolića se desilo, pretresaju se vozila na uključenju na autoput. 

Gricko

Umro, kaze Nedeljnik!

porucnik vasic

Значи професионалац?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Muwan

@Ajartolah, beowl

Pojma nemam ali ovakvi atentati su obeležili kraj 99-te i prvu polovinu 2000-te.

Ayatollah

@Poručnik Vasić

Izgleda, dva metka, oba pogotka, u trenutku kada je ulazio u auto, napadač bio kamufliran.

Edited by Ayatollah

Ayatollah

Blic : Kako saznajemo, u operacionu salu je ušao ministar zdravlja Zoran Lončar.

EDIT: Ne zove se Zoran, tako je Blic napisao.

Edited by Ayatollah

Eraserhead

Blic : Kako saznajemo, u operacionu salu je ušao ministar zdravlja Zoran Lončar.

Sad je gotov.

• Create New...