Jump to content
IGNORED

Kolumnistička lupetanja


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    91

  • gospa buba

    26

  • kim_philby

    21

  • bergasa19

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
Dimitrije, Dimitrije, sramota te bilo!
To je tema za neuporedivo veći prostor od ovog, a dok se nje ne prihvatimo hajde bar da razmislimo zbog čega najveći trg u Beogradu, onaj na Slaviji, i dalje nosi ime Dimitrija Tucovića, čoveka koji je udario temelje antisrpske propagande na Balkanu i u Evropi, koji Srbima ni najmanje dobro nije doneo, naprotiv, optužio je sopstevi narod da je u Balkanskim ratovima, čineći strašne zločine, imao nameru da potpuno uništi jedan drugi narod, Albance.Zvuči poznato, zar ne.
Link to comment

Užasavajuća kombinacija neobrazovanosti, bezobrazluka i lakomosti. "Kad sam bio voditelj Dnevnika 2, dobijao sam više pisama obožavateljki nego Zdravko Čolić".

Link to comment
ne, to su snage koje će obitavati u nacionalističkoj ravni da se ne desi da u nju ulete snage koje nije imenovao pussy.
Tacno tako...A ovaj olos, je takav psihopata da je to nevidjeno.Secam se jednom u Grmecu kako su ga neki , vec penzionisan i novinari, izuli iz gaca i ponizili kad je nepozvan seo za sto onaj dupli unutra i poceo da sipa bljuvotine, kao nepoznate svima a poznate njemu.Bio sam klinac ali sam video sta znaci kad te iskusni iskusno nasankaju ko majmuna...Zato se sada vraca da se svima osveti!
Link to comment
ne, to su snage koje će obitavati u nacionalističkoj ravni da se ne desi da u nju ulete snage koje nije imenovao pussy.
Uf, ne snalazim se baš u ovolikim negacijama. Može li malo jednostavnije?
Link to comment

da se čovek (hm) prihvatio ozbiljne analize o tome zašto su cece, goce i ostale droce persone o kojim ase sve zna a o istorijski i nacionalno bitnim ič, tekst bi mogao da bude prihvatljiv. ovako, kao u nekim filmovima kada se od kraja konstruiše početak, ispada ogavno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...