Jump to content
IGNORED

Nightcrawler (2014)


3opge

Recommended Posts

+1

a narocito se slazem da je dzilenhol pojeo ulogu /bolji je i od goslinga u drajvu - meni je poredjenje sa njim u tom filmu prvo palo na pamet ;-)/

Opasan je Jake. Vreme je da se promeni pitanje ovde, umesto dal si gledao Drive, si gledao Nightcrawler(?).

Link to comment
  • 1 month later...

Lep i topao film o poslovnom uspehu u ovom modernom svetu. Džilenhol sabio ulogu mladog, vrednog, promišljenog i sposobnog čoveka, koji zna šta želi i kako da do toga dođe. Lik koji definitivno zavređuje naše poštovanje i u kojem svi možemo pronaći uzor i inspiraciju. Hejters gona hejt.

 

Odličan film, jedva čekam da ga pogledam opet!

Link to comment

dobar film ali mu definitivno fali uvod. Ne bi smetalo dodati jedno pola sata price na pocetku kako izlazi iz zatvora, budi se iz kome ili nesto slicno ... nekako mi neverovatno da onako mator konj trazi profesiju ko da je juce rodjen.

 

Zamerio bih mu jos sto je relativno predvidljiv, ali posto nisam pogodio kraj nemam pravo zalbe

 

ocekivao sam da ce Bil Pakston da ga utepa pajserom umesto hepienda

 

Link to comment

Džilenhola dosta ima, ali se ne ponavlja. Moram priznati da mi je u mlađim danima ličilo da će izrasti u novog Kejdža sa tom autentično blentavom facom, ali baš se izdigao u poslednje vrijeme. Odličan je i pomoćnik.

Zamjerka jeste predvidljivost i to što od početka radnja teče pravollinijski, ali svejedno, dobar film.

Edited by keitel
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odavno me nesto nije ovako uznemirilo, da tako kazem. Jake nije normalan, ono je strasno, da ga sretnem sad negde pobegao bih glavom bez obzira. Treba li uopste da kukam kako je pokraden za nominaciju! Rene Ruso takodje. 

 

Meni je ovo Network 21. veka. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

super ideja, losa realizacija. film postaje dosadan posle pola sata. glavnu rolu je mogao odraditi bilo ko, stavise mislim da bi bolji izbor bio neki bejbi fejs umesto sajko pojave dzilenhola.

uznemirujuce je to da neko preko puta u studentskim domovima upravo slusa the new mastersoundse jbte.

Link to comment

Odličan, 5. Najbolja scena kada promoviše pomoćnika u assistant to the regional menager. Malo kvari ukupan utisak što u odlučujućoj sceni stvari ispadnu too convenient po njega, imali su tu bar 2-3 bolje i realnije mogućnosti. Jebote, gledam čoveka sada drugim očima. :D

Link to comment

Dobar film. Lou je zastrasujuca pojava. Kao vanzemaljac ili Data iz Star Treka pokusava da oponosa ljude kupeci sve infomacije o planeti sa nekog opskurnog (a postoji li uopste seriozan pristup?) kursa za middle management ili neki motivacioni program...samo fali da povremeno nakrivi glavu dok komunicira sa ostalim zemljanima. Scarry lik.

Link to comment

Odavno me nesto nije ovako uznemirilo, da tako kazem. Jake nije normalan, ono je strasno, da ga sretnem sad negde pobegao bih glavom bez obzira. Treba li uopste da kukam kako je pokraden za nominaciju! Rene Ruso takodje. 

 

Meni je ovo Network 21. veka. 

+ milion

 

Uznemirenost i nelagoda su dva osećaja koja su me potpuno obuzela dok sam gledala ovaj film. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...