Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Jel nemate mogućnost chekiranja shipping from EU? Ima Ali skladište u Poljskoj valjda u Španiji, za neke stvari bi trebalo da umanji dane. Mada, srpska pošta je bermudski trougao...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
  • 1 month later...
24 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ja ne. A kupujem konstantno.

 

Verovatno zato i ne, nisam dugo kupovao ništa, ne pamtim.

 

Kakva je situacija sa poštarinama, uspevaš da nađeš ono što ti treba free ili sa malom poštarinom, van onih sumanutih cifara?

Link to comment
On 8.11.2021. at 13:10, Hamlet Strašni said:

Неке ствари стижу екстремно брзо.

meni takodje neke stvari stignu brzo, pa onda u tzv Posti Srbija cekaju po mesec dana. A u pitanju su gluposti tipa kablovi, multi punjaci za mobilni i takve stvari od 2-3 do 5e maksimum.

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

 

Verovatno zato i ne, nisam dugo kupovao ništa, ne pamtim.

 

Kakva je situacija sa poštarinama, uspevaš da nađeš ono što ti treba free ili sa malom poštarinom, van onih sumanutih cifara?

Uglavnom da, pošto su 80% stvari koje kupujem sitnice. Kada platim poštarinu to je samo ako je to sa poštarinom jeftinije nego u Bg (npr. potrošni materijal za robota usisisvača) ili ako se zajebem (jednom se desilo, bio jedan paket bez poštarine. Ja stavio u korpu dva paketa, što daje poštarinu. Onda sam to poništio i naručio dva puta po jedan paket, ali nisam u stvari poništio prvu pošiljku. Majstori mi stavili sve u jednu pošiljku, pa sam platio i carinu. Opskrbio sam se fensi omotima za spise za duže vreme ali me koštalo poprilično).

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Ne kontam na kom to principu radi, da li su to full nalozi za više uredjaja ili samo delis sa nekim? Šta se desi, Netflix ih blokira?

Verujem da je ipak bolja varijanta naći ovako nekog i podeliti.

 

Trenutno ne vidim ništa posebno zanimljivo od sadržaja tamo, više me je interesovalo u čemu je caka.

Link to comment
33 minutes ago, mraki said:

Ne kontam na kom to principu radi, da li su to full nalozi za više uredjaja ili samo delis sa nekim? Šta se desi, Netflix ih blokira?

Verujem da je ipak bolja varijanta naći ovako nekog i podeliti.

 

Trenutno ne vidim ništa posebno zanimljivo od sadržaja tamo, više me je interesovalo u čemu je caka.

 

Brt, višegodišnji korisnik jednog naloga sa 4 čoveka i to UHD paket, po 3e i amin...

 

Jedini smor je što mi ljudi upalte po 6 meseci unapred, ja spičim odmah i onda plaćam 1400 mesečno, al ajde. :D

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
  • 8 months later...
  • 11 months later...

Treba mi nešto da poručim sa Alija ali baš taj djavo ne isporučuju u Srbiju, nemam alternativu, šta mi je činiti, ima neke šanse da se komunicira sa njima da ipak probaju slanje u ovu našu zabit ili da ne gubim vreme? Nula iskustva sa Alijem do sad, totalni newbie.

Link to comment

Imas one postbox servise po Nemackoj, Austriji, Ceskoj, recimo - https://www.mailboxde.com/

 

Porucis sa Aliexpresa tu na svoj postbox, pa ti odatle oni proslede za Beograd. Platio bi dodatnu postarinu Nemacka-Srbija (zavisi od gabarita paketa, ali bude 10-15eur). I malo su rigorozniji na carini kada vide da paket dolazi iz Nemacke, no ako je vrednost paketa mala nece ti nista naplatiti.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...