Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

1 minute ago, jimi said:

Mislio sam da je pravi sat a u stvari je narukvica.

 

Kako izgleda u koriscenju? Jel moze da se procita vreme sa dioptrijom +2 a bez naocara :D

 

Mene samo "muči" merač koraka, pošto mi deluje previše. A opet mobilni nije non stop sa mnom pa ni to nije 100% merodavno.

Ja sam ga uzeo zbog trčanja, tu imaš opciju da posebno meriš distance.

Pročitaš lagano, povežeš ga sa mobom i stižu ti notifikacije i sms poruke na sat, što je korisno ako npr sediš u dvorištu a mob ti u kući ili u drugoj sobi na punajču.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 17.7.2021. at 13:47, James Marshall said:

Nema poštarine ni za Mađarsku, a za Albaniju je moguća ona od par evra, subvencionisana. Nama za sve veće od kabla za fon naplaćuju ono od 30 evra i više, premium slanje. Usraše nam lopovi u pošti i na carini čelično prijateljstvo.

vidim po odeci, izgleda da se jedino isplati kupovati vise komada, pa onda prodavati dosta skuplje ovde. ima nekoliko sajtova koji su srpska verzija ae za haljine, samo sa otprilike dupliranim cenama.

Link to comment
12 hours ago, Aleksija said:

vidim po odeci, izgleda da se jedino isplati kupovati vise komada, pa onda prodavati dosta skuplje ovde. ima nekoliko sajtova koji su srpska verzija ae za haljine, samo sa otprilike dupliranim cenama.

 

koji su to sajtovi? 

Link to comment
3 hours ago, morgana said:

 

koji su to sajtovi? 

naci cu, pojavljuje mi se u feedu bar par reklama, ali sad ih ne vidim. 

bas sve sa ae, skikadju i slike, isporuka za 15 do 45 dana, tako nesto. zaboravila sam imena.

Link to comment
4 minutes ago, Aleksija said:

naci cu, pojavljuje mi se u feedu bar par reklama, ali sad ih ne vidim. 

bas sve sa ae, skikadju i slike, isporuka za 15 do 45 dana, tako nesto. zaboravila sam imena.

 

tenks, nemoj da se opterecujes, nebitno :)

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...

stigle baletske suknjice i neki alat za likovno. a i sve pre toga. jedino shto mi nije stiglo, to nije stiglo u cro proshle godine, srbija dolazi besprekorno.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Bacio pogled neki dan, za sve što mene zanima isporuka samo preko DHL. Što sam kupovao senzora, prekidača, bolje-od-originala delova za sve i svašta, kupovao sam. Serem im se u usta alava poštarska. 

  • +1 1
Link to comment

Ali je ionako postao nepodnosljiv sa ovim netacnim cenama predmeta i postarine, neispravnom pretragom i filterima rezultata pretrage.  Ne znam ko ima zivaca vise da se bakce s tim sranjem. 

Link to comment

Неке ствари стижу екстремно брзо. Чини ми се да се оне шаљу из Литве а не из Кине. Опет неке ствари не стигну никада. Наручио сам две веће стгвари - постоље и држач за монитор и платио и поштарину неку али никако чак ни да пошаљу. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...