Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

  • 1 month later...

https://mondo.rs/MobIT/Tech-Vesti/a1353824/Alibaba-AliExpress-cena-isporuke-u-Srbiju-visoka-Posta-Srbije-Alibaba-AliExpress-cena-isporuke.html

 

Srbiji zbog KRAĐA PAKETA ukinuta ALIEXPRESS i ALIBABA besplatna isporuka?

Opcija besplatne dostave više ne postoji za Srbiju kad su u pitaju platforme AliExpress i Alibaba.

 

 

Cena poštarine tj. cena isporuke garderobe za decu iz Kine u Srbiju kupljene onlajn na AliExpress ili Alibaba sajtu, za koju se ranije plaćala poštarina od nekoliko dolara, sad iznosi čak 70 ili makar nekoliko desetina dolara.

Efektiva, organizacija potrošača, objavila je da su ove kompanije prestale da isporučuju robu za Srbiju zbog, kako tvrde,  masovnih krađa paketa, koje su se dešavale u Pošti Srbije i tokom distribucije u zemlji.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da vam ispričam jednu tužnu priču i tanku liniju koja deli sreću od pakla. :D

Kao što rekoh, poručio sam neku ne baš jeftinu podlogu za miša (nema je basicly - nigde) - 23e sa ptt.

Pre neki dan mi odobrili refund jer je prošlo 3 meseca da je nisam dobio. Juče ja na poslu, dolazi poštar i nosi zamotuljak, reko extra, pa ja ću profitirati i keš i podlogu. Krenem da otvaram, toliko najlona i selotejpa nisam video na jednom mestu u životu, kao u onim prankovima, kada neko upakuje jednu stvar 5 puta, pa skineš jedan sloj, pa drugi, e tako sam i ja krenuo, te u jednom momentu izgubim strpljenje i uzmem skalper da prerežem jedno "čvorište" i u procesu prerežem i jedno 10cm podloge, skoro onako, po sredini, taman da se rokneš... A uopšte nisam nešto previše pritisnuo. :dry:

Uglavnom, stižu pošiljke... :D

Link to comment

Jel vrede te fensi podloge? Pitam nevezano za dizajn, jel to za gejmere ili za radnike, ili moze oba? I i dan danas koristim onu sto ima gel jastuce da naslonim zglob. Nisam gejmer, ali sedim po 7-8 sati dnevno za kompom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...