Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

  • 1 month later...
36 minutes ago, Haralampije said:

Jel siglo nekom ista iz Kine zadnjih nedelju - dve? Radi li dostava uopste?

 

meni je stiglo pre 10ak dana, nešto što je poručeno još u novembru :lol:

 

napravio sam dve porudžbine u proteklih 10 dana pa ćemo da vidimo

 

Link to comment

u Italiji ima dosta slučajeva da paketi završili na pogrešnim destinacijama i nisu isporučeni na vreme (ko zna i dali će uopšte da ih iskopavaju...) pa se treba setiti na vreme da se traži novac nazad

Bilo je i takvih prodavaca da su naknadno tražili dodatni novac za poštarinu...

Naručio sam nedavno nešto kad su već poštarine dobro poskupele (2-3€)

 

 

 

 

Link to comment

Meni 2 dosla za bukvalno 15 dana, a 2 cekam oko 2 meseca vec.... tu su negde, nikako da stignu. A poznajuci mog postara, poziv je verovatno otisao u Lebane ili Malu Krsnu, a ne kod mene u sanduce

Link to comment

Djoka ™,posle dvaes dana mi Kinez javio da nije u stanju da mi pošalje robu u SR iako i dalje prodaje na sajtu uključujući i SR.Saću da ih kecam a ako ne uspe sledi povraćaj kinte

 

Link to comment

Neki prodavci i dalje imaju free ili el-cheapo shipping za Srbiju, ali većina od pre par dana ili ne šalje uopšte ili su prešli na DHL/TNT i sl. kurirske službe, pa tako npr. nešto od 9 dolara zakolju sa još 142 dolara poštarine :(

Da se nadamo da je samo privremeno...

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ništa mi nije stiglo što sam poručio u poslednja 2, 2 i po meseca, tačnije porudžbina 4. Kontam da se sve razvuklo zbog situacije... Sve su provereni prodavci...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...