Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Obradovao ih iz Maxija za 149din :D

 

Joj al je to bilo skupo kad se pojavilo, cale kupio "kofer" sa 3 pregrade, sestra i ja se ubijali od igranja. Na kraju su nam "ogranicili" 2 sata posle ucenja, inace bi se pretvorili u male kockaste ljude na zelenoj povrsini.

Link to comment
11 hours ago, Moća said:

Ne znam da li vam je poznato da je Lego-u istekao patent na kockice tako da sada svi mogu da ih prave pa je Ali prepun kompleta sa tim da Lego zadrzava prava na svoje serije ali kinezi vec prave milion drugih varijanti.

Tako da ako zelite da obradujete klince za novu istrazite malo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Daj neki link za istekli patent

Link to comment

Zavisi na sta mislis kad kazes mocan. I do kojih para? I za koju namenu? Ako mu je kvalitet bitan, a za manje para, mozda da pogleda polovne profi iz inostranstva sto donose. 

Link to comment

Covek radi dubinsko pranje kola i poliranje, plus sto mi uvozimo kola iz Svajcarske i preprodajemo a i generalno voli da cacka u predelu motora. Verovatno si u pravu, pogledacu prvo na KP jel ima nesto polovno od preko.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Šta se dešava sad sa ovim dostavama sa Alija zbog štrajka u pošti, stiglo nekom nešto ovih dana? 

Da li oni tamo u distributivnom centru ne razvrstavaju te pakete uopšte, ili rade smanjenim kapacitetom?

Odavno stigli mailovi da je ušlo u zemlju, trebaju mi baš ti neki kablovi.

A i ćale ne može da dočeka neki aparat za vakumiranje i kese. :D

Edited by mraki
Link to comment
  • 2 weeks later...

Prvi put planiram neku porudžbinu sa Alija, ima kakav brzinski hint kako odabrati prodavca (ima ih kao govana za ovaj proizvod), i generalno cake na koje obratiti pažnju? Drugo, imam relativno istu cenu na Aliju i Amazonu, jel bolje možda preko Amazona ili da se držim Alija? 

 

Tnx

Link to comment

Gledaj koliko je puta prodat taj proizvod pa ako ima dosta prodaja i ako je prosecna ocena bar oko 4.5, to je to. Dodatno mozes da udjes u komentare i citas i gledas slike proizvoda postavljene od strane kupaca.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...