Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Mozes sam da namestis koju hoces. Ja sam sstavio pocetnu 87.5 i zvuk je skroz cist.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

 

Ja sam sa nekim transmiterima imao čist zvuk, sa nekima nema šanse, tako da si verovatno zabo neki koji je kvalitetan i jači.

Link to comment

ma imao ja neki u prošlom životu, isto išao na 87.5

onako ne bih se baktao opet. mada me smara i to prebacivanje muzike i biranje iste, a na radiju me nerviraju voditelji

 

muka živa

Link to comment
  • 3 months later...
41 minutes ago, Čutura said:

 dazb. za carin. eviden.  291din  ono resto je postanska taksa/usluga otvaranja paketa..

U tom slučaju proveri (pitaj ih) šta su carinili?

Link to comment

Stigla posiljka 13.3. na nasu carinu u BGD i od tada nista... izgleda da su zatrpani sa paketima koji su ekspedovani posle kineske Nove godine... bar se nadam da je tako.

 

Link to comment

Benga, niškim carinicima onda Vujović i Vučić da izdaju pozlaćene značke i plakete zasluga za budžet I reda, više su oni doprineli naplati pdv-a nego sve njihove nagradne igre.

Ma i na 200 dinara vrednosti ima da zaračunaju pdv, ali pod obavezno.

Link to comment

Zanimljiva stvar mi se desila, dobio sam mail od Alija da je pošiljka preuzeta i da čekiram porudbžinu kao primljenu međutim - ja nisam ništa pokupio. Se desilo nekome?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...