Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

pa da, na Aliexpressu se itekako vodi računa o tome da kupac bude zaštićen. Zato se novac prodavcu uplaćuje tek kada ti potvrdiš da je sve ok

 

最好的 (Zuì hǎo de), 最好的. Kineska trgovina je najbolja na svetu :fantom:

Link to comment

pomozite meni, kretenu. :(

 

u čemu gešim kod popunjavanja onog prvog polja s podacima kad mi stalno iskače da ne šalju u zemlju koju sam navela? da bih proverila, pokušala sam da ispunim za ove proizvode koje vi kažete da ste poručili i opet mi izlazi, kad završim prvi korak, da ne šalju u srbiju.

 

(znam da sam to jednom uradila i bilo je kao treba jer mi je stiglo ono što sam poručila i platila paypal-om.)

Link to comment

frau, možda stvarno ne šalju kod nas? ja nisam imao priliku to da vidim al sam recimo video žešću razliku u ceni slanja od prodavca do prodavca a za istu stvar po istoj ceni.

Link to comment

da, moguće je, ali kad odem na onu usb memoriju, zvučnike i još nešto što su forumaši napisali da su poručili i probam to da naručim, izlazi mi ista poruka.

 

da li je moguće da povremeno obustave slanje u ove krajeve?

Link to comment

da, u srbiju. šta god sam probala, na kraju onog prvog obrasca, confirm order, piše mi da ne šalju u srbiju.

 

možda i bolje što je tako, možda je to neki znak od više sile.  -_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...