Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

п.с. је л једино мени мозак жуља јевтино

 

 

Kao i kod mnogih drugih reči, tako je i u ovom slučaju pravilno i jedno i drugo.

S tim što je u govornom jeziku češće jeFtino. A nekada su naši ljudi govorili isključivo jeVtino, pa se pretpostavlja da im to nije bilo baš lako za izgovor i vremenom je počelo da se češće koristi F umesto V.

 

 

Link to comment

Zvučnik je otporan na vodu, mogu da se javim dok sam u tuš kabini... :lolol:

 

 

 

 

Verujem i da jeste tako ali sam sumnjičav, doduše sve što sam sebi uzimao je bilo onako kako je i predstavljeno...

 

Da li možete da zamislite bilo koji elektro uređaj koliki je taj zvučnik, da košta 110 eura a da mu je Kina zemlja porekla? :D

 

Ne znam, ja sam ubeđen da je prebudžena cena da bi se ostavio utisak velikog popusta.

Link to comment

ja sam kupio zvucnik&mp3 plejer za bajs u toj cenovnoj klasi, i sve je super, osim zvuka :)

 

ali ne bunim se: sluzi svrsi, nesto drnda dok vozim bajs a mogu da cujem saobracaj oko sebe, ako rokne na zemlju ne uzbudjujem se jer je kostao 10ak e + preziveo je par zajebanih padova

 

zilete ne bih uzimao, amazon je pun losih recenzija za originalne zilete ne popustu (tupi iz prve, a najdalje iz trece).

njih uvek uzimam samo od proverenih dobavljaca i onda zaista traju

 

edit: ne znam kako je u srbiji, ali kolko znam, po eu se uvoz piratovanih originala (odece) novcano kaznjava. i to ne malo.

Edited by Zverilla
Link to comment

edit: ne znam kako je u srbiji, ali kolko znam, po eu se uvoz piratovanih originala (odece) novcano kaznjava. i to ne malo.

 

Fizicka lica slabo proveravaju u Srbiji, tj. mislim da to i ne proveravaju posto je kolega recimo narucivao sa alija za zenu "Armani" tasne po smesnim cenama, nikada ga niko nije cimao. Jedino firme mogu imati problem ako probaju da uvezu kopije ili cak i original mimo zvanicnog uvoznika. Naravno, sverc sheme funkcionisu i dalje besprekorno pa i kopije na veliko nadju put do prodavnica.

 

Nevezano za aliexpress, kupih skoro u Tref sportu neke cizmice na akciji, pise Rifle na njima, mada je bilo ocigledno da nemaju veze sa brendom. Probala sam i da nadjem na netu ali nema ih nigde.

Link to comment

edit2, da, namjeravam da uzmem i kvazi go pro

http://www.aliexpress.com/item/-/1970386058.html

ima i jeftinije, da ne trazim sad

 

Ja sam pre neki dan dobio: http://www.aliexpress.com/snapshot/6241918961.html

I sve je kao na slici, gledao je oduševljeno i neki lik koji ima gopro.

Rukovodio sam se time da ima pozitivne komentare, a odgovaraju i na pitanja.

 

 

Inače to je najskuplja stvar koju sam naručio sa alija, platio sam nekih 1200 rsd kada su doneli.

 

Pre toga sam uzimao uglavnom sitnice.

 

Jednom mi nije stigla baterija za lap top, i vraćene su pare u roku od jedan dan.

 

 

Da li je nekom jasno kako će da radi ova akcija 11.11 ?

Link to comment

Što se tiče go pro-a, ne znam za samu kameru, ali je ortak za smešne ali smešne pare pokupovao svu dodatnu opremu, tipa onaj selfie stick, tj štap, pa podvodna futrola, bukvalno je sve živo kupio od tih dodataka, naravno, sve za smešne pare a skroz je upotrebljivo. 

Link to comment

Hvala puno.

 

Ovo je totalna ludnica i moram da ga uzmem iako ocekujem da se raspadne posle deset dana :)

 

edit: placanje samo karticom ili ima i nekih drugih fora?

 

vidim da se pominje western union pa pretpostavljam da je to najjednostavnije ako nemas karticu. Ili to ili da vijam nekog ko ima karticu.

 

edit: western union trazi 80% provizije  :frust:

Edited by katamaran
Link to comment

Ma kakav western union, ako uplatiš njime možeš da se oprostiš i od para i od robe :D. Ne znam za tu karticu komercijalne banke, ja imam intesinu. Besplatno je i otvaranje računa i održavanje.

Link to comment

Znao sam da western union dere ali 80% provizije je svinjarija.

 

Citam komentare ovde i neko je bas preporucio Intesu

 

http://blog.tag-web-design.net/online-kupovina-na-aliexpress-u/

 

Komercijalna je valjda 5 evra za karticu pa posle besplatno odrzavanje. 

 

Posto jurim fles od 512 giga ovaj komentar mi je bio posebno zanimljiv :)

 

Коментарi meni se isto desilo prilikom narucivanja fles memorije od 512 gb, ali posto nisu rekli da je kapacitet samo 8 gb, kaznjeni su i upravo isto kao i vama, predmet stigao a novac vracen.Cim prodavac ne dostavi garanciju da proizvod odgovara opisu, izbace ih sa sajta.

 

Glase prodaj mi taj za 1500 a ti uzmi drugi :)

Edited by katamaran
Link to comment

Ja plaćam visom. Vidim da imaju dosta nekih načina plaćanja, ali msm da su mnogi više poznati tamošnjim prilikama, za neke sam prvi put čuo, a verovatno i Ali ima neku svoju zajebanciju.

 

U svakom slučaju, načini plaćanja bi trebalo da budu u okviru svakog predmeta.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...