Jump to content
IGNORED

Kritika savremenog teizma


Lord Protector

Recommended Posts

Najbolje mi je ovo kad kaze "hrišćani su je tajno čuvali a kad su prestali progoni hrišćana nju su čuvali vizantijski imperatori" - mislim, pazi demagogije, imperatori nisu pljackali, oni su bili samo "cuvari". To ti zli krstasi pljackaju, a vizantijski imperatori samo cuvaju. Kako mali Perica zamislja istoriju...

 

e, ajde ti kreni u osnovnu skolu i zavrsi je, pa se onda prijavi na forum. pazi kad je mene sramota od tvog lupetanja.
Link to comment

e, ajde ti kreni u osnovnu skolu i zavrsi je, pa se onda prijavi na forum. pazi kad je mene sramota od tvog lupetanja.

:thumbsup:  ono sto mi je najsmesnije kod ovog tvog kretenisanja jeste da jos uvek mogu da pronadjem post sa jednog drugog foruma gde mi se vrlo iskreno zahvaljujes na sugestijama za citanje, nakon rasprave koju smo vodili sa jedim trecim forumasem. Kad si tacno tokom ovih, vec prilicno mnogo, godina postao ovakav idiot ne znam, ali entropija svemira raste, desavalo se i boljima...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...