Jump to content
IGNORED

Egzoticne zivotinje


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

:(
 

Quote

Na Čantavirskom putu kod Subotice danas je pronađeno mladunče lava staro oko šest meseci.

 
FOTO, VIDEO: Iznemoglo mladunče lava nađeno na putu kod Subotice
 
Lavić je zbrinut od strane policije i Zoovrta Palić, i za sada nije poznato kako se našlo na ovom mestu.
Mladunče će biti smešteno u Prihvatilištu za divlje životinje u okviru Zoo vrta na Paliću, a iz ove ustanove su potvrdili da nije pobeglo iz vrta. Portal Subotica.com prenosi da su na licu mesta od nadležnih čuli da se, sudeći po stanju mladunca, može zaključiti da je barem nekoliko nedelja izvan smeštaja gde je bilo držano i hranjeno.
Pišu da je mladunče na Čantavirskom putu, oko 10.30 časova, spazio Subotičanin koji je tuda vozio. On je video životinju kako prelazi put i kako se približavao, uočio je da je to lavić.Kasnije, kada je stao, primetio je da je prilično iznemoglo, da nije agresivno i bilo je spremno na saradnju sa ljudima.

 

 
 
  • Tužno 3
Link to comment

Jadno mace, izgleda bolesno i izgladnelo😟

Nisu mi jasni ljudi koji imaju potrebu da drze divlje zivotinje kao ljubimce, kao da im fali neka daska u glavi. Sergeja su zbog psa na plazi izbacili iz EU, koja kazna bi bila ako bi uhvatili tog skota koji je ovo lavce doveo u takvo stanje. Verovatno nikakva.

Tukla bih ga i bilo bi mi malo.

 

 

Tipi Hedren, majka Melani Grifit je imala kucu punu lavova. Bolest.

 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Sara said:

Nisu mi jasni ljudi koji imaju potrebu da drze divlje zivotinje kao ljubimce, kao da im fali neka daska u glavi.

 

 

Kompleksi. Neki ljudi vole da budu mali bogovi. ''Ukrotiti'' i poniziti veličanstvenog lava, adrenalin kao da su osvojili ceo svet. IG je pun bogataša iz Ujedinjenih Arapskih Emirata koji se hvale divljim mačkama sa zlatnim lancima, statusni simbol.

Navijam da sve one u slast smažu svoje vlasnike. :wub:

 

56caecd66e510a3e83036d89_110459397.png

 

dubai-instagram-celebrity-poses-with-lio

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

Nisu mi jasni ljudi koji imaju potrebu da drze divlje zivotinje kao ljubimce, kao da im fali neka daska u glavi.

Htela sam ranije u većem stanu duzmem pitončeta, ali je tad ovaj mali bio baš mali, pa nisam smela, da ga ne progutne. Sad kad su veliki, razmisliću

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, Svemir Zeka said:

Htela sam ranije u većem stanu duzmem pitončeta, ali je tad ovaj mali bio baš mali, pa nisam smela, da ga ne progutne. Sad kad su veliki, razmisliću

 

200.gif

 

:D

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...