Jump to content
IGNORED

STARCI I UDARCI


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    61

  • Indy

    41

  • đorđe geprat

    19

  • Paul

    19

nemanje para ima mnogo manje veze sa kvalitetom zivota u starosti od nemanja duha..dobro i zdravlja..i mislim da su to samo izgovori

u mom okruzenju imam bas dosta primera starijih ljudi(70,80)  koji idu na zurke,izlete,organizuju proslave,babe idu na frizure,dede udovci se udvaraju i ,,osvajaju,, moj deda se ,,ozenio ponovo u 75toj)..pa sa tih zurki dolaze kuci kasnije od mene..i to sve u Srbiji

nekoliko njih idu redovno u Grcku na more,u dubokoj aftersezoni ali idu,svaki put na drugo mesto...

to sve zavisi od coveka..i meni su fascinantni  koliko volje i snage za zivotom imaju ..a nikoga zivot nije mazio,zivot ko zivot

Edited by ivy
Link to comment

Ne znam za seks...

 

Ne znam za ono redovno jelo u isto vreme...

 

Си ти уопште квалификован за тему?

Има нешто што знаш, јеботе?

Link to comment

Си ти уопште квалификован за тему?

Има нешто што знаш, јеботе?

 

Nisam doktor, rekao sam da su to samo moja zapažanja, moram da se ogradim, to nije moja profesija. Što si nadrkan?

Edited by slow
Link to comment

Nisam doktor, rekao sam da su to samo moja zapažanja, moram da se ogradim, to nije moja profesija

Ma OK, samo ne znam zasto si tako smrtno ozbiljan na neozbiljnoj temi  :fantom:

 

Sve je to smuti pa prospi, zivis koliko je negde zapisano, mozes na glavu da se postavis.

Kad se setim poriknjavalih u 30 i nekoj godini, cuka na malom fudbalu i slicne pojave kao sto su slogovi, sve ti dodje idi mi dodji mi.

Ima nesto drugo, onako BTW: slikari su, na primer, fela koja - ako ne riknu mladi od gladi, sto vise ne postoji - fela koja zivi dugo u 3 lepe. I uopste, izgleda da ljudi koji su u ljubavi sa svojim poslom imaju popust kod boga, sta li.

Dalje, oce dug zivot na zle, kazu da ih bog nece, tako nesto.

Pogledaj, ali bas random:

 

Pablo Picasso: 91

Vjaceslav Molotov: 96

Vlado Dapcevic: 84

Linus Pauling: 93

Josip Broz Tito: 88

Lav Tolstoj 82...

 

Stresa koliko oces, neredovnog zivota jos vise...

Ono, moze random da se napravi i suprotan spisak tako da, kazem ti, sve je to...

Link to comment

Hteo dva puta ove godine ali mi jedna rekla da sam manijak a druga da sam matori perverznjak.. jednostavno numem, jbg.

a kako bi proshlo da si promenio metodologiju pa uzo da vidish dal ce neka tebe da pita? pa ako ti se svidi, da onda kazesh da ^_^

 

elem, kul topik. imam same iksove, imam genetiku, to je od pogodnog imanja. ostalo ne znam shta ce da bude. ja strepim od jedne druge stvari, isto ima veze sa precima. moji zive i oni koji su pod kosmichkim stresom. bojim se da ne riknem kad prestane sekiracija :( ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

a kako bi proshlo da si promenio metodologiju pa uzo da vidish dal ce neka tebe da pita? pa ako ti se svidi, da onda kazesh da ^_^

 

 

 

To možda ako ima tri života da čeka, što reče Kojo u onom filmu

Link to comment

To možda ako ima tri života da čeka, što reče Kojo u onom filmu

nisam sigurna, zato i pitam. ili da pazljivije bira. ovo ovako je pogubno po chovekovo dostojanstvo ^_^

 

(majkumu, kasmo ono nauchili kojota da jede karfiol, josh da uspeshno ozenimo zlog glog, i davish kakva smo ekipa :D)

Edited by gospa buba
Link to comment

How to Maximise Your Lifespan
§Do not eat large amounts (energy theory will return to)
§Encounter no stress
§Have good genes
§Be rich
§Be a woman (or at least a married man)
§Live in the country
§Do not smoke

 

 

Nisi morala ovako da mi se useres u dan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...