Jump to content
Аврам Гојић

Srbija uvodi prinudni rad za nezaposlene

Recommended Posts

Braća Strugacki

vulin portparol jugoslovenske revolucionarne omladine i neko proziva antilevičare 

Zhota

postojimo samo "mi i oni" - nije ideologija? nema veze sa klasama?

Zhota

vulin portparol jugoslovenske revolucionarne omladine i neko proziva antilevičare 

covek je pre svega bubasvaba.

a ako i jeste levicar, u pitanju je staljinisticka provenijencijaTM.

wall

od tada mi je jasno da su ideologije kurac, da postojimo samo mi i oni.

To kaži.

Ideologija je njima alatka za ostvarenje cilja.

Koji nije i naš, naravno.

ToniAdams

briljiras :)

edit: zhota ofkors

Edited by ToniAdams

Braća Strugacki

covek je pre svega bubasvaba.

pa kakve onda ima veze ideologija

Tresko

ljudi, jel ova monstruoznost, i u izvedbi (uvodjenje prinudnog rada pod pretnjom smrti izgladnjivanjem) i u retorici (nezaposleni ljudi treba da dokazuju da su cestiti) promakla ispod radara ili se vec pricalo negde?

ja ne mogu da se osvestim sta sam procitao. ovo je najdrasticnija zamisliva dikensovska workfare mera koja

a) stigmatizuje nezaposlene

b) negira njihovo pravo na zivot, slobodu kretanja i izbora radnog mesta

c) produbljuje ekonomsku krizu u zemlji - svako neplaceno radno mesto znaci jedan placen radnik manje u zemlji

d) apsolutno ni na koji nacin ne pomaze nezaposlenim ljudima u nalazenju placenog posla

ovu drzavu vode monstrumi.

Ja ne mogu da se opasuljim, jebote..........Mislim, znam da su ovi koji su na vlasti fašistička govna, maloumnici i stvorenja bez morala.

I samo mi je još jednom potvrdilo ono što sam od početka rekao da otkad postoje izbori i glasanje gori šljam i ološ nije nikada glasovima došao na vlast ni u jednoj zemlji na svetu.

Ovo je čist nacizam. 

Iako nije to bilo uradjeno u oktobru 2000, trebalo bi kad odu sa vlasti, napravti konačno lustraciju, i svima koji su bili u Julu, SRS-u i SPS-u doživotno zabraniti da budu birani i da učestvuju u političkom životu, osim kao glasači, ako već niko nije imao volje da ih strpa u dugogodišnji zatvor.

ToniAdams

pa kakve onda ima veze ideologija

valda to bubashvaba = nazi :(

zez

Ja ne mogu da se opasuljim, jebote..........Mislim, znam da su ovi koji su na vlasti fašistička govna, maloumnici i stvorenja bez morala.

I samo mi je još jednom potvrdilo ono što sam od početka rekao da otkad postoje izbori i glasanje gori šljam i ološ nije nikada glasovima došao na vlast ni u jednoj zemlji na svetu.

Ovo je čist nacizam. 

Iako nije to bilo uradjeno u oktobru 2000, trebalo bi kad odu sa vlasti, napravti konačno lustraciju, i svima koji su bili u Julu, SRS-u i SPS-u doživotno zabraniti da budu birani i da učestvuju u političkom životu, osim kao glasači, ako već niko nije imao volje da ih strpa u dugogodišnji zatvor.

nema sanse, opet ce se naci neki kompromis.

ja svaki put kad cujem i vidim da su Dacic, Vucic i Nikolic na vlasti, mislim da sanjam.

gone fishing

kakva crna lustracija, vrana vrani oči ne vadi

Dagmar

to je takodje ideologija.

To je ideologija taman koliko da postoji zemlja i voda, ili mesec i sunce. Obican fakat, i to prilicno bazican.

nautilus

Pišaj po sirotinji. Gazi one koji ne mogu da se brane i pri tom se pravi snažan.

Ukini socijalnu pomoć, smanji plate i penzije, povećaj poreze... ali ni za živu glavu nemoj smanjivati državnu upravu jer je to glasačka mašina.

Ovo nije ni neokon libertarijanizam, ovo je kapitalizam 19 vijeka u najgoroj varijanti, samo još da dozvole dvanaestogodišnjacima da šljakaju u rudniku kako bi zaradili za školarinu za osnovnu.

Sve naopako i sve pogrešno.

wall

nema sanse, opet ce se naci neki kompromis.

ja svaki put kad cujem i vidim da su Dacic, Vucic i Nikolic na vlasti, mislim da sanjam.

Bez namere da rčkam po manjem zlu, ovi i oni, ja sam se otreznio posle

pol-sportisti.jpg

i prihvatio kao polaznu tačku ovo Tonijevo.

zez

kad vec mora neki izam, onda mufljizam.

adam

u uk je devojka tuzila sto su je terali da radi mukte pa je dobila slucaj. kad bi se nasao pristojan advokat da to gura do evoropskog suda, nema sanse da ne bi dobio.

• Create New...