Jump to content
3opge

истрага удворица: парада за путина

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

Barem ces ti biti srecan, sa putinovom slikom u prvom redu. Ne zaboravi da okacis selfi.

Gledam ove migove ovih dana i mislim se, kada cemi konacno sa kupimo neki pravi aviion, americki, opeoban u borbi milion puta, a ne ove ruske krseve.

Eraserhead

Srbija treba da slavi Dan oslobodjenja onda kada taj dan jeste. Ne treba udovoljavati liderima velikih sila na tako prizeman i glup nacin. Ni Putinu ni ko god da je predsednik Amerike, Nemacke, Kine itd.

Takeshi

ko je branio amerikancima da nas oslobode prvi. -_-

ni u berlin nisu uspeli da se zapljunu na vreme.

o paradi. kad ne smeta briselskim birokratama, ko smo mi da sudimo.

osecam da je ovo bio premijerov vlazni decacki san. jos samo ako uspe da okaci zvezdin sal tokom defilea.

Edited by Takeshi

Zaz_pi

Barem ces ti biti srecan, sa putinovom slikom u prvom redu. Ne zaboravi da okacis selfi.

Gledam ove migove ovih dana i mislim se, kada cemi konacno sa kupimo neki pravi aviion, americki, opeoban u borbi milion puta, a ne ove ruske krseve.

Sve se slazem nego me nesto kopka:

+1

zbirovi po ceo dan lutaju po gradu, odvratnaatmosfera.

Je l' ste vi kolege pa ti namigujes drugim kolegama? Mislim, kako ti znas ko je zbir? Mozda tebi nije najjasnije sta ta rec znaci u jeziku srbalja?

ko je branio amerikancima da nas oslobode prvi. -_-

ni u berlin nisu uspeli da za zapljunu na vreme.

o paradi. kad ne smeta briselskim birokratama, ko smo mi da sudimo.

osecam da je ovo bio premijerov vlazni decacki san. jos samo ako uspe da okaci zvezdin sal tokom defilea.

E, pa mnogo trazis od njih. ;)

Edited by Zaz_pi

Linus

Srbija treba da slavi Dan oslobodjenja onda kada taj dan jeste.

A ko ce to tacno da utvrdi, kad u Srbiji nema tri mentalno zdrava istoricara, a i to dvoje su u neprekidnom sukobu i ne slazu se ni oko cega? 

Eraserhead

A ko ce to tacno da utvrdi, kad u Srbiji nema tri mentalno zdrava istoricara, a i to dvoje su u neprekidnom sukobu i ne slazu se ni oko cega?

Ja evo vec duze vreme ubedjen da je Dan oslobodjenja 20. Oktobar.

teacher

Srbija treba da slavi Dan oslobodjenja onda kada taj dan jeste. Ne treba udovoljavati liderima velikih sila na tako prizeman i glup nacin. Ni Putinu ni ko god da je predsednik Amerike, Nemacke, Kine itd.

hehe, zar nisi ti govorio nešto ovako pre samo 3 godine (bajdenova okupacija beograda):

Kome ne odgovara zivot u glavnom gradu moze da se preseli u neki manji. Jeftiniji stanovi, hrana, sporiji zivot. Nema Dzo da te aka. Uzivancija. 
Edited by teacher

Muwan

Do jaja ivent, samo kad bi što više Srbalja izašlo naulice. Postrojavanje 1 čitave nacije pred Putinom u srcu Evrope, vredi samo zbog wtf momenta na svim onim facama u Briselu.

U Blicu piše da će se Vladimir Vladimirovič obratiti narodu sa svečane bine. Živ nisam da vidim te okupljene mase, u najavi zvuči bolje od Tominog predizbornog mitinga :jerry:

wall

Najsmesnije je sto ce pred Putinom Vojska Srbije pokazati tu istu tehniku od pre 30 godina, samo u losijem stanju i manje brojnu.

Nije tačno!

Imaju novu šemu bojenja. :fantom:

April

U četvrtak pljuskovi. Dabogda govna padala.

teacher

U četvrtak pljuskovi. Dabogda govna padala.

Srediće to haarp...

kapetanm

Ja evo vec duze vreme ubedjen da je Dan oslobodjenja 20. Oktobar.

ПА то је Београда (само).

Докле више та београдизација земље.

Мени је иначе драго што на прославу, дал ову, дал ону у хали правог двадесетог долазе делегације СУБНОР-а из других република

bigvlada

Vozio bajs u petak. Dvadesetak M-80 parkirano pored Brankovog mosta, kod bivše policijske garaže. Na svakom po nekoliko vojnika u B kompletima (prevod: radna uniforma gde se ne mogu sresti dve iste nijanse zelene). Glancaju ih istim onim belim krpicama kakvim smo čistili naoružanje (ex-posteljina). Pored SIV-a sreo grupicu radnika Zelenila sa šefom koji im objašnjava koji deo pločnika treba da srede (zemlja se posle kisa izlila na pločnik). Još tri oklopna transportera na semaforu, na prikolicama koje vuku matori FAP-ovi. Sa druge strane Arene (preko autoputa) Beogradput farba zebre. 

kapetanm

Можемо очекивати да на званице кидишу керови луталице из околних паркића, као ономад приликом посете Хиларија,  а јадно обезбеђење трчало за њима, наравно безуспешно. Није било никог ко није навијао.

• Create New...