Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Smorio malo Error E14. Detstrouk ništa, nije morao ni da se pojavljuje. I nervira me kako je sad Merlin mejnstrim, samo se svi mršte kad ga vide. Ma daj.

 


 

10501781_384291335074240_703407968083086

 

:lolol:

 

Samo da kažem da je Flash odličnost jedna. Pravo je osveženje kada se gleda. Ne pamtim kada mi je bila ovako zabavna neka serija u kojoj su likovi toliko jednodimenzionalni i gde je sve predvidljivo. 

 

Odličan Fleš, jedna od najboljih serija sezone. Sve su uboli kako treba.

Link to comment

Smorio malo Error E14. Detstrouk ništa, nije morao ni da se pojavljuje. I nervira me kako je sad Merlin mejnstrim, samo se svi mršte kad ga vide. Ma daj.

 

U principu si skroz u pravu, ali jbg, Slade je najjaci i svako njegovo pojavljivanje sad je poslastica. A Merlin me vec opasno nervira, nadam se da ce Ra's resiti njegovo pitanje. 

Link to comment

 

:lolol::thumbup: :thumbup:

U principu si skroz u pravu, ali jbg, Slade je najjaci i svako njegovo pojavljivanje sad je poslastica. A Merlin me vec opasno nervira, nadam se da ce Ra's resiti njegovo pitanje. 

Nema glavnog negativca, to je najveći problem treće sezone. Ras bi trebalo da je glavni negativac, ali prošlo već pola sezone a ništa nismo videli.

Link to comment

Da, bas tako. Pritom je ocigledno da im je ideja/zelja bila da Ra's bude glavni negativac sezone, ali vise kao nevidljivo snazno prisustvo koje se nadvija nad svime i od kog se ledi krv u zilama, ali im nije uspelo kreiranje takve atmosfere (mislim, mozes ti da pricas i ponavljas da smo svi najebali od Ra'sa kolko oces, kad se ta opasnost ne oseca).

Link to comment

Flash je vec castovan za film, igra ce ga Ezra Miller, imamo jos Supermana, Batmana, Wonder Woman, Aquamana, a umesto Martian Manhuntera tu ce biti Cyborg i jedino je jos ostalo pitanje ko ce biti Green Lantern, to se jos jedino ne zna zvanicno. Ne zna se ni koji ce lik da bude, a ni koji glumac, mada je najverovatnije da ce to biti John Stewart, a ne Hal Jordan. Ali ovi producenti Arrowa su demantovali da je to Diggle. 

 

Warner Bros. i DC su uradili, po meni, jednu nelosu stvar. Oni su svoje filmske i TV univerzume odvojili, tako da nema preklapanja, pa samim tim ni glumci se nece setati iz serija u filmove i obrnuto. Ok, Arrow, Flash i buduci ATOM su povezani jer ih radi ista produkcija, ali recimo Gotham nema nikakve veze s njima, kao ni Constantin. Kod Marvela je sve to povezano i sve je deo jednog kontinuiteta (cak evo i Spider-man ulazi, iako je Sony vlasnik prava za filmsku verziju, postigli su dogovor sa Disnijem). Kod DC-ja je multiverzicnost™ ionako jedna od glavnih odlika mitologije, tako da je meni skroz kul da to tako rade i kada su pokretne slike u pitanju. 

 

Nisam znao za to da su razdvojili seriju i filmove. Ne cini mi se to toliko lose, ali smara sto cemo opet gledati origins story recimo Flasha (bar sudeci po glumcu i godinama mu). 

 

Sto kaze jedan moj drugar, sad kad je Marvel preuzeo nazad Spajdermena - jedva cekam da vidim kako ga ujeda pauk i kako mu gine ujak :D

Link to comment

Sve, sve, ali je Ras al Gul baš mnogo loš. Pa zar nisu mogli da nađu nekog sa bar malo boljom facom?

 

Inače je zaplet super, predstavu nemam šta će dalje da se desi. :)

Edited by Lrd
Link to comment

Pogledao sam celu sezonu prekjuče, ne dopada mi se samo fotografija koja je konceptualno sprovedena zbog navodne stilske doslednosti. To je ipak stepen detinjastosti karakterističan DC-ja i nedostojan jednog Marvela, ali sve ostalo je gotivno. Likovi su vrlo simpatični i da je fotografija manje na nivou jadne hipsterske doskočice bilo bi još bolje.

 

Odlična je i glumačka ekipa, dostojan nivo serije, osam epizoda se samo slisti. Hayley Atwell i Lyndsy Fonseca osetno doprinose pitkijem razvoju radnje...

Link to comment

Hram Dzosa Vedona je tema o Agentima, tu je negde valjda. Ja sam Karterovu preskocio za sad, vraticu joj se na leto kad bude praznog hoda. Inace me polako nerviraju serije sa po 20+ epizoda u sezoni, ubi bre.

Link to comment

Ajante, u pravu si za kameru, jeste najslabiji deo, ali meni ne smeta uopšte. Muzika je super, a gluma uopšte nije superherojsko serijska, već filmsko-stripovski superherojska.

 

Nego, kad pre Gotham postade NC-17? :blink:

Link to comment

Vratili su se i Agenti konačno!

 

Dešava se, mada je sve za sad polako.

 

Nego, stručna komisija u sastavu luba, Sludge i goofs da odluči da li ćemo o Agentima na Džosu ili ovde.

Link to comment

Mislim, onoliko se raspisasmo o Agentima da nam ne treba nijedna tema :P

Svidza mi se epizoda 11, sto kazes poako ali fino. Jedino me brine potencijalni zaplet oko potencijalne nove velike izdaje, mislimda je ono sa Ward-om bilo sasvim dovoljno za neko duze vreme...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...