Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Evo tri linka sa dosta infoa

 

http://comicsalliance.com/marvel-daredevil-netflix-premiere-april-10-poster/

 

http://comicsalliance.com/netflix-daredevil-kingpin-steven-deknight-interview-avengers-bullseye/

 

http://insidetv.ew.com/2014/12/29/daredevil/?hootPostID=86d97ba533da5f593b1f0d7ac3a86d91

 

Najzanimljivija mi je ova ideja da seriju prave tako da ima Wire vajba. To se naslucuje i iz ovog kratog tizera. Da 'is kad ova serija bude sve ono sto je Gotham trebalo biti, a nikad nece. :(

 

B6w3Jq0CEAENy8i.jpg-large.jpg

Link to comment

Doterao sam do kraja i Flash i Arrow. Oba jesenja finala su mindblowing.

 

Flash kao serija mi je ok, najviše mi zapravo smeta to što previše liči na Arrow. Ista postavka, team Flash/Arrow, love interest u vidu ćerke lokalnog policajca, iste dileme, problemi, čak i poneki likovi imaju iste replike u pojedinim situacijama. Nije sve to toliko loše, nego je prosto već viđeno i zato pomalo dosadno. Doduše koncept sa lovom na Xmenove je dosta zabavniji od onoga što Arrow lovi. I još jedna stvar - Sisko je Jar Jar Binks ove serije.

 

 

 

Glede nekih teorija na kraju, žuti Fleš je teška misterija jer, pa svi za koje sam sumnjao da mogu biti on su bili u onoj prostoriji kad su ga uvatili u zamku. Tako da ne kapiram šta koj đavo. 

Ona poslednja scena sugeriše da je to Dr Wells, ali on je popio batine, a i muskulatura čoveka u odelu deluje mnogo snažnije od Wellsa. A možda to nije jedna osoba, i možda on nema moć sam po sebi nego mu je odelo daje.

 

 

 

 

Arrow mi dosta više leži, malo je mračniji, a i zapleti su već dostigli onaj ozbiljan špageti momenat koji samo comic-guys mogu da svare.

 

 

 

Malo me nervira to što i oni ponavljaju zaplete, i vrte se oko istog, tako sad opet imamo nekadašnjeg Oliverovog sudruga koji je otišao na kontra-stranu, kao i još jednog bilionera čija je žena stradala na ulicama grada pa on sad želi to da ispravi tako što će da isteroriše šta stigne (Ray Palmer u najavi).

 

Kraj je totalni holy fuck, od momenta pominjanja duela smorio sam se jer sam mislio kako će ovaj da dođe i tu, nošen ljubavlju prema familiji i sestri, da ubije đavola, što bi bilo skroz truba. Tako da, ovo nisam nimalo očekivao :D

Neko pomenu Lazarus Pit, meni se to čini kao jedini izlaz, a ko će ga odvući, pa verovatno Japanac ili Nisa, ne vidim ko bi mogao drugi. Postoji opcija da ga je Diggle recimo pratio, ali on ne zna za postojanje jame.

 

 

 

Btw, u Arrowu glumi već 4oro glumaca iz Spartakusa, pomalo postaje zabrinjavajuće :D

 

Imam i neke potencijalne spojlere za buduće zaplete, ali nisam siguran da li treba da ih iznosim :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vini fakin Dzons :Hail:

 

 

 

No Lazarus pit, son, I am disapoint  <_<

 

I malo smara to sto svako ko upise kurs samoodbrane u lokalnoj teretani odmah dobija moc da postanie vidzilenti. Mad Laurel izgleda bolje u koznjaku od sestre joj.

 

 

Link to comment

Vini fakin Dzons :Hail:

 

 

 

No Lazarus pit, son, I am disapoint  <_<

 

I malo smara to sto svako ko upise kurs samoodbrane u lokalnoj teretani odmah dobija moc da postanie vidzilenti. Mad Laurel izgleda bolje u koznjaku od sestre joj.

 

 

 

 

Pa pazi, jos uvek postoji mogucnost da je Lazarus pit bio upotrebljen, jer nismo videli sve, ali male su sanse. Bice steta ako je ne upotrebe sad, jer je ovo odlicna prilika, bojim se da ako kasnije budu hteli da je uvedu u pricu, nece biti tako dramaticno.

 

Mene je vise smorila Felisiti sa cmizdrenjem u svakom kadru u kom se pojavila. Laurel mi je jos i bila ok. Nju tek ceka dodatna obuka, ako sve budu radili kako treba. Malo smara i to sto Teo i dalje ne zna/ne kapira ko je Arrow, krajnje je vreme da se to desi. 

 

Ali sve u svemu, uzbudljivo! :D

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

@Sludge

 

Idu neki ne toliko veliki, ali 99% sigurni spojleri, pa ne znam koliko želiš da čitaš :)

 

 

 

Pošto sam postao najgori fenbojtm i čitao sam o seriji raznorazne stvari, saznao sam iz nekog intervjua da Lazarus pit postoji u Arrow univerzumu, pošto je bilo par suptilnih naznaka da su ga koristili Razagul i ćerka mu, ali da to definitivno neće biti upotrebljeno u Oliverov oporavak, a potvrdu toga smo dobili na kraju ove epizode. E sad, što je to tako, ne znam, producenti su imali mehanizam za kojim fan baza ludi i koji bi im omogućio neke dodatne pravce u nastavku serije, i odlučili su da ga ne upotrebe nego da probodenog i smrvljenog čoveka oživi neka vračara sa magičnim čajevima. :D

Druga stvar, 14ta epizoda se zove "The Return", po svemu sudeći Arrow se neće vraćati u grad do tada. A bonus za tu epizodu, ako je verovati imdbu, je da se pojavljuje i Slade Wilson :) još samo da Vini Džons poživi do tada i biće opšti krkljanac.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...