Jump to content
Sign in to follow this  
Sludge Factory

SUPERHEROES - because we need them

Recommended Posts

Pokojni Ruxin
43 minutes ago, Host said:

Poceli Watchmeni. 18% glasova na IMDBu su jedinice, tako da i bez gledanja mozete znati o cemu se radi. 

u ovo obećava, a ja mislio da pustim da se nakupi. idem makar da čitam recenzije na imdb i naslađujem se. :sleep:

Host

Sacekaj nekoliko epizoda pa gledaj zajedno. Komentare obavezno citaj, maksimalno isporucuju. 

- Nisam gledao, ali mogu da prokomentarisem... 

- Primetio sam rupe u zapletu (u prvoj epizodi :ajde:)

- Woke sranje, bas me briga za probleme crnaca u delti Misisipija™.

- Film je bio bolji (:ajde::ajde:)

I pobednicki komentar:

- Likovi nisu lajkabilni (:ajde::ajde::ajde:) u jebenom Watchmenu.

Dosta ambiciozna postavka serije koja ce se verovatno raspasti na pola prve sezone, ali vredi gledati makar zbog uajnera inter netsa.

precog

kakav je tvoj odnos prema altered carbonu?

Host

Pa vec sam napisao da sam sucker za sve sto ima veze sa sajfaj. Gledao, uzivao, zaboravio.

goofs

Meni je Karbon bio dojajan u svakoj sceni koja se drzala onog grada, sythwavea i cele spletke i misterije u zapletu, i apsolutni krs u vezi svega sto se doticalo onih pobunjenika i one nesrecne crnkinje koja je retko lose napisan lik.

Host

Izgleda da snimaju drugu sezonu? Jedva cekam, nema sanse da ne bude lose.

goofs

Da, i glavnog/istog lika igrace onaj crnjo sto je bio Falcon u Anedzersima. Sto je zapravo gotivan koncept, zbog prirode sveta u kom se nalaze mogu da menjaju glavnog glumca svake sezone :D

Pokojni Ruxin

kako ćemo bez kinnamamove harizme i mumljanja? :sad:

Bujodrag
On 16.10.2019. at 1:57, Weenie Pooh said:

(....)

Nurse Rosario

+1

Kad god sam je video

odmah sam se ozario

Moćna žena.

Meni je Daredevil bio OK

ali to je zato što ja nisam zahtevan.

Šta je bilo s njim, je l' preživeo kad su se krljali on i Djesika Djouns i ostali s nekim zlim zlikovcima?

I to sam gledao sa zadovoljstvom ali fakat da se ne sećam baš najbolje šta se sve izdešavalo ti govori s kolikom pažnjom gledam takve stvari.

Meni je čak i druga sezona Djesike bila sasvim OK. 

Bujodrag

A hvaljeni Punisher me je razočarao. 

Oni su bre superheroji. Šta me zanimaju njihovi identitetski problemi i moralne dileme. 

Hoću da gledam kako se ponašaju onako kako priliči super herojima: superherojski.

Djesiki se to može oprostiti jer voli da šljoka pa je kul.

precog
1 hour ago, Host said:

Pa vec sam napisao da sam sucker za sve sto ima veze sa sajfaj. Gledao, uzivao, zaboravio.

bravo, to sam hteo da procitam. 

54 minutes ago, goofs said:

Meni je Karbon bio dojajan u svakoj sceni koja se drzala onog grada, sythwavea i cele spletke i misterije u zapletu, i apsolutni krs u vezi svega sto se doticalo onih pobunjenika i one nesrecne crnkinje koja je retko lose napisan lik.

prvih 4 epizode su super, a onda kako odmice serija bude bas razocaravajuce, ali i dalje vrlo gledljivo. repriziram seriju upravo ovih dana, isti utisak kao prvi put

46 minutes ago, Host said:

Izgleda da snimaju drugu sezonu? Jedva cekam, nema sanse da ne bude lose.

tacno, ali ce da se gleda.

Host

Evo sta su pametni ljudi pisali o seriji:

On 11.2.2018. at 16:15, Host said:

Altered Carbon je odlican u prvim epizodama. Prica je zanimljiva, noar + CP + yakuza cupi = postavka ocenj primamljiva, a svet izgleda lepo iako je ocigledno da su scenografi gledali BR vise puta od Tonog Adamsa. U stvari, svet bi bio savrsen samo da ima malo vise grita.

Sredinom sezone vec stize serijski zamor. Lokacije postaju istrosene, likovi i prica gube mistiku i jedino sto drzi seriju da se ne raspadne je dobar tempo. Dzepna Meksikanka (danas sam u fazonu pleonazma) je greska, ne ide da se prvatni dick muva sa drzavnim organom, bolje da je nastavio da taslaci vamp matorku. Prica u sumi je isto dosadna, moglo se i bez Evoksa.

Ostaje da pogledam poslednjih nekoliko epizoda i nadam se da im nece pasti na pamet da snimaju nastavak. 

precog
30 minutes ago, Host said:

Evo sta su pametni ljudi pisali o seriji:

Hide contents

hmm, prilicno bih se slozio sa tim covekom. dodao bih da su mogli da u potpunosti izbace dzepnu meksikanku i da ubace npr misel rodrigez, ako vec mora meksiko.

mustang

yep

punisher je odlican. druga sezona jos jaca od prve. 

luke cage casting do jaja al ga usrase sa melodramom. daredevil...ah...scene sa d’onofriom su bile sjajne, ovo ostalo kao okej. 

fali mi nesto poput almost human.