Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

10 hours ago, goofs said:

Pa jeste, ja bih rekao da su sve sezone svih ovih serija onoliko dobre/lose koliko im je negativac dobro i slozeno napisan. Sve ostalo, svi sporedni likovi, njihov razvoj, patnje i ostali falusi, sve je to manje-vise isti andrak. 

 

Zato je DD1 vrh, a Defendersi su boolja, JJ1 je kul, a i Luk Kejdz 2 ima jako zanimljivog bad-guya. 

 

Ovo se cak moze reci i za ove limunada serije, Fles i Erov.

 

 

+1

 

JJ2 negledljiva, IF mrtvorodjen, za LC sam ocekivao da ce da se odrzi jer su ga realno poboljsali +soundtrack+target grupa+jako zanimljiv cliffhanger. Zbog toga mi najvise i deluje da ce skresati troskove i od dva srednje uspesna projekta napraviti jedan. Sto ima smisla samo pod uslovom da se publika IF i LC u znacojnoj meri NE preklapa, jer ako nije tako dzabe se trude.

 

 

Link to comment
9 hours ago, mustang said:

 

gledalinsmo istu stvar? :) posle prve epizode dzesike meni samo suze na oci nisu krenule. ocaj ocaja. a jedva sam cekala da gledam, imali su najbolje trejlere

 

Мени је тако било са другом сезоном. Прва сезона је била одлична. 

Link to comment

Odlicna je Jessica bila u prvoj, uz Daredevila meni najbolja od ponudjenih, ali sad nemam nesto zelju da gledam drugu sezonu. 

 

Dobra je i treca Daredevila, mada je svakako bilo eyerolling momenata. I opet, Karen je toliko dosadna da je to pakao. Plus su joj dali skoro citavu epizodu. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Evo me na pola DD3 i prosto je neverovatno koliko je kvalitetniji scenario i zaplet u odnosu na JJ2 a i sve ostale iz Geto Marvela. Bukvalno random monolog Fisa ima vise smisla nego cela JJ2 sezona.

 

Pri tom u pravu je Gervasius ima zaista malo rolleye trenutaka ponajvise oko Bullseye ali nista sto se ne moze progutati. Ako nastave ovako cenim da ce im brojke doneti bar jos dve sezone, pogotovo sad kad IF i LC mogu da ubacuju kako im volja a i vidim da bacaju probne balone da im daju i Spidermana u nekoj od narednih sezona.

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

Ja isto dogurao do pola, sve se slazem, odlicna sezona, pisa po ostaloj Defender sirotinji. Nadam se da ce nastaviti da prave i S4, mada nisu bas izgledne sanse.

 

 

Netflix krije brojke kao zmija noge, ali navodno im je DD daleko najgledaniji iz tog zanra.

Link to comment

Ma to je ok, i vrlo je logicno jer je najbolja serija, nego pricam zbog ovih spletkarenja sa Diznijem (koji sad poseduje Marvela) i koji pokrece svoj streaming proizvod. Prica se da ce povuci sav sadrzaj na svoju platformu, s tim sto ne bi smeli da rade DD u ovom obliku jer na to prava drzi Netflix. Mnogo komplikacija.

Link to comment

Doterao Nebojšu do kraja, jako dobra sezona, rekao bih i najbolja od 3, Fisk maestralan, zaplet odličan, onako stripski ali ozbiljan, jedino mi je kraj nekako previše jednostavan i sladunjav, blago razočaranje nakon svega što su gradili 12 epizoda. Donofrio je neverovatan, ne znam kakvi oskari emiji i ostale gluposti se dele za serijski sadržaj, ali zaslužuje ih sve.

 



Nažalost nakon ovakvog završetka čini mi se da su sve manje šanse da bude i četvrte sezone, zaokružili su priču i dali sebi vešto prostora i da teraju dalje ali i da ostave sve na ovome. Nadam se da će biti još.

Žao mi što nismo videli Bulzaja u svom kostimu, mada ne znam kako bi to izgledalo a da ne bude previše retardirano.

Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

Doterao Nebojšu do kraja, jako dobra sezona, rekao bih i najbolja od 3, Fisk maestralan, zaplet odličan, onako stripski ali ozbiljan, jedino mi je kraj nekako previše jednostavan i sladunjav, blago razočaranje nakon svega što su gradili 12 epizoda. Donofrio je neverovatan, ne znam kakvi oskari emiji i ostale gluposti se dele za serijski sadržaj, ali zaslužuje ih sve.

 

 

  Reveal hidden contents

 

 


Nažalost nakon ovakvog završetka čini mi se da su sve manje šanse da bude i četvrte sezone, zaokružili su priču i dali sebi vešto prostora i da teraju dalje ali i da ostave sve na ovome. Nadam se da će biti još.

Žao mi što nismo videli Bulzaja u svom kostimu, mada ne znam kako bi to izgledalo a da ne bude previše retardirano.
 

 

 

 

yep :) 

iskreno mi ne pada napamet bolje napisan karakter iz dc/marvel univerzima za tv show. plus donofrio, bas smo uzivali :wub:...svaka mu cast!

 

al uoli ste ime nebojsa samo tako!!!:laugh:

Link to comment
  • 2 weeks later...

I ubise i Nebojsu, bar na Netflixu. Sad je vec gotovo izvesno da Dizni povlaci resurse i da hoce da bude glavni u streamingu, samo je pitanje da li ce da prave sezonu 4 ili ce da ga drze u fioci.

 

U saopstenju stoji Daredevil character will live on in future projects for Marvel. Sto moze da mu dodje bilo sta pocev od bice ga u stripovima preko dacemo mu neki cameo do S4

 

Zvanicno su jos zivi Punisher i JJ. Punisher se snima druga sezona tako da ce to sigurno doci a nakon ukidanja DD i onakve sezone JJ bio bih vrlo sokiran da se ona produzi na Netflixu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...