Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

33 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Друге сезоне Џесике и Кејџа су биле негледљиве. 

 

jessicu nisam mogla a kejdza morala zbog soundtrack a i volim bishopa (luke cage) kao glumca

Link to comment

JJ druga sezona je verovatno najlosija sezona bilo koje Marvel serije. Sto je stvarno cudno jer je prva bila skoro pa najbolja. Luke Cage druga sezona je bolja od prve, taman za negativca, malo smisleniju pricu i bolji soundtrack.

Link to comment

Ja sam preskocio proslogodisnje sezone, proticao na Wikiju sta se izdesavalo, dosta toga sam vec zaboravio, delovalo je dosta glupo :D Odgledao sam samo one crossovere, da ne bese onih pizdarija sa vencanjem bilo bi sasvim ok.
Ko je ona mala iz Black Sailsa sto je pocela da se pojavljuje?

 

Za Erova kazu da je promenjen show-runner koji je poceo da userava seriju od trece sezone, tako da ima nade da bude bolje.

Link to comment

Nisam gledao Jessicu i Lukea, mada su mi prve sezone bile dobre. Daredevil treća sezona za sad.. Solidna. Ali Karen je toliko iritantna da odvlači pažnju od svega drugog

Link to comment

Drugi Luke je bolji od prvog Lukea, znacajno bolji, dok je druga Jessica dosta losija od prve. Ne znam sta rade, da li ce da spajaju serije ili otkazuju zauvek. Mislim da je Netflix jedna od retkih platformi gde furaju R rated serije i da bi ove bile cista limunadica na nekim drugim mrezama.

Link to comment

Pa jeste, ja bih rekao da su sve sezone svih ovih serija onoliko dobre/lose koliko im je negativac dobro i slozeno napisan. Sve ostalo, svi sporedni likovi, njihov razvoj, patnje i ostali falusi, sve je to manje-vise isti andrak. 

 

Zato je DD1 vrh, a Defendersi su boolja, JJ1 je kul, a i Luk Kejdz 2 ima jako zanimljivog bad-guya. 

 

Ovo se cak moze reci i za ove limunada serije, Fles i Erov.

Link to comment

Drugi Luke Cage je bezveze, pogotovo deo kada gostuje Iron Fist. Jedino smisleno mi je bilo ako bi u 3.sezoni postao negativac, jer mu je ponašanje u drugoj sezoni besmisleno. Sreća pa je black marija bila odlična, a jamajcanin lud pa se moglo ogledati do kraja. 

 

Link to comment

iron fist je promasen pocev od izbora glumca. dzesika je skoro losa kao iron fist. steta sto nisu imali na umu elajzu dushku. ona je stvorena za dzesiku 

 

. jedino su uboli coltera sa cageom i cela ta ekipa je odlicna....osim rosario jer joj je uloga bas mala. luke cage je bio najkvalitetnije napisan i izveden od dtih marvel serija,  prosto mi ne verovatno da ce to da sahrane. nema mi logike pogotovu sto je imao gledanost.  ili tripujem :)

Link to comment

Mislim da je nastao neki picvajz izmedju producenata serije i pisaca, jedni su hteli posto-poto na jednu stranu, drugi na drugu, i na kraju dosao rok da isporuce nesto Netflixu a oni isporucili djoku. Tako neka prica je bila.

 

Kejdz puno fura tu pricu o duhu Njujorka i Harlema, meni se to svidja, saundtrek im je odlican.

Link to comment

Ма зајеби саундтрек кад је серија досадна. Џесика у првој сезони или Панишер су ме тотално навукли од почетка. Ово је једноставно смор. Гледао сам само због Розарио.

Link to comment
10 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ма зајеби саундтрек кад је серија досадна. Џесика у првој сезони или Панишер су ме тотално навукли од почетка. Ово је једноставно смор. Гледао сам само због Розарио.

 

gledalinsmo istu stvar? :) posle prve epizode dzesike meni samo suze na oci nisu krenule. ocaj ocaja. a jedva sam cekala da gledam, imali su najbolje trejlere

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...