Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Džesika ima jak početak, kilgrejv je ubedljivo najstrašniji marvelov negativac pre svega zbog toga koliko su realno i efektno predstavljenje posledice njegovih zlodela. Posle prvi tri epizode sam se osećao skroz traumirano i kao da je džesikin ptsd ušao u mene direktno preko monitora.

Međutim odluka da cela sezona pokriva samo jednog negativca je bila pogrešna, do kraja se sve to previše razvuče i razvodeni pa izgubi dosta cela serija na efektonsti i utisku. Da su kilgrejva izbacili iz priče na pola sezone (posle 5-6 epizoda) pa se posvetili nekim drugim stvarima mislim da bi bilo bolje po sve. Ali stoji da je tenant zbilja odličan.

Edited by Ruxin
Link to comment

arrow je postao negledljiv a sve kao preskocicu ga

 

+4 miliona

nakon zimskog finala sam bio u fazonu da necu da gledam vise, nek se nakupi epizoda pa kad uhvatim vremena, na leto ili sta god...i eto danas  :isuse:

Link to comment

Logično, obzirom da su Arrow radili Greg Berlanti sa Zemlje 2 i Andrew Kreisberg sa Zemlje 3, dok ih je koordinirao David S. Goyer sa Zemlje 4, a oni su mnogo slabiji scenaristi od Grega Berlantija i Andrewa Kreisberga sa Zemlje 1, koji su radili The Flash, dok je jedino David S. Goyer sa Zemlje 1 jednako loš kao i onaj sa Zemlje 2, Zemlje 3, Zemlje ITD, što se i u svakodnevnom životu lako da ustanoviti i na primeru Nolanovih Batmana...

Link to comment

pocela je nova sezona marvel - agent carter, preporuke. 

 

legends pilot so-so, braca su mi jedina interesantna (valjda zato sto su zloce a u stvari dobrice :D)...legends cu gledati kada mi je se ispira mozak. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...