Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Flash :Hail:

 

 

Koliko me ovo kopka. Ako ce da prate strip, u stripu je Prof. Zoom isti lik ko Reverse-Flash (onaj plavugan iz prve sezone). Ali ovde apsolutno nemaju potrebe za tako necim i mogu da se razmasu. Ja onako laicki tipujem na Berijevog caleta.

Link to comment

Uz to jos par stvari. Najavljeno je i skoro pojavljivanje Wallya Westa, a posto nam je u ovoj epizodi uvedena i Jesse Quick, a Jay je vec tu, imacemo vise speedstera, koji ce na kraju morati da udruze snage (ili "pozajme" snagu Beriju) da bi pobedili Zooma. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Krece valjda za dva meseca, menjali su koncept 2 puta od onog prvog trejlera, ruku na srce ovo sada izgleda najbolje od sva 3. Mada nisam siguran da cu gledati, ova dva Kapetana Hladni i Mlaki mi toliko idu na neku stvar.

Link to comment

Dobar crossover danas u Flashu, valjda se priprema teren za novu seriju. Sledece nedelje idu zimska finala, prosle godine su oba (cak i Arrow) bila spektakularna.

 

Je l gledao neko Djesiku Djons?

Link to comment

upravo tog savadza razvace kroz flash/arrow week...malo glupo ako vec snimaju film

 

@goofs - moj utisak je da su trejleri najbolji od cele dzesike, na zalost nemaju puno veze sa njom u seriji. agent carter je bila bolje napisana i izvedena.

 

 

@sladza....kad vidim ben afleka prvo mi padne na pamet progenija, ta vilica. ne mogu da ga uzmem za ozbiljnog glumca ali nikako. sa druge strane henri, shecher, shecherak moze govno da glumi i da bude verodostojno :) ...tehnicki ce ovo biti jak s vs b...ni prethodni supermen nije bio uopste los. cesto ga gledam kada bih da odlutam

Edited by mustang
Link to comment

Haha, meni isto Man of Steel nije bio toliko los (mada sam ga gledao samo jednom), a ljudi oko mene se groze tog filma  :unsure:

 

Savadz je tu valjda da bi napravili uvod u novu seriju, ona ce startovati kad krene i prolecni deo Flash/Arrowa. Sta znam, moze da bude dobro, moze i tezak buljson, ko zna.

Link to comment

Haha, meni isto Man of Steel nije bio toliko los (mada sam ga gledao samo jednom), a ljudi oko mene se groze tog filma  :unsure:

 

 

isti slucaj :) ... meni scene sa rasel krou su bas bas odlicne. ne znam zasto je potcenjen taj film, stvarno

Link to comment

Man of Steel kida, mogu dusmani samo da ga mrze. Nocas (tj. ujutru) pustaju novi full trailer za BvS.

 

Vandal ce biti glavni negativac u Legends of Tomorrow, ili bar jedan od, tako da je ovo sve uvod u LoT. Malo je prebrzo ila epizoda za moj ukus, ali ok. 

Link to comment

Dobar trejler, sve je super osim Dzesi fakin Ajzenberga, stvarno ne znam cemu to :isuse:

O Erovu

 

 

 

Lepo su spojili dve epizode, usrali se u zivot onima koji gledaju jednu seriju a ne gledaju drugu, ali ko njih sisa :D

Vrlo je moguce da ce neko od bitnijih u sledecoj epizodi da zagine, sudeci po sceni sa groblja u prvoj epizodi. Bilo je naznaka da ce to biti Felisiti, u kom slucaju bi usledio opasan nerd-rage po netu. Postoje i neke druge teorije, tipa da ce umreti neko manje bitan poput caleta Lancea.
Za smrt bi trebalo bude odgovoran Dark, mada na osnovu zavrsetka ove epizode moze mozda biti i Merlin/Savage.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...