Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Vidiš, nisam ja lud što mi se ne sviđa. Dark Knight Returns je bio poslednji Batman kog sam pročitao, i kataklizmilčno sranje u svakom pogledu.

Link to comment

Molim lepo, ja sebe smatram jednim od počasnih osnivača ovog topića.

 

Fenomen sam po sebi mi je i dalje zanimljiv, pratim ga kao neku ogromnu užasnu saobraćajnu nesreću... koja traje evo već decenijama :(

Link to comment

Vidiš, nisam ja lud što mi se ne sviđa. Dark Knight Returns je bio poslednji Batman kog sam pročitao, i kataklizmilčno sranje u svakom pogledu.

 

Čekaj samo da pročitaš nastavak - The Dark Knight Strikes Again.

 

Nemojmo se zajebavati, DKR je jedno od najboljih Betmen izdanja, priča je fenomenalno uobličena i zaokružena, ima dubinu i uslovno rečeno inteligentne dialoge. Grafička novela.

Iako svi imaju dobru podlogu, neverovatno je kako lako su Betmen stripovi u stanju da odu u peršun zbog nekih dečjih boljki, a u DKRu toga nema.

Link to comment

Iako svi imaju dobru podlogu, neverovatno je kako lako su Betmen stripovi u stanju da odu u peršun zbog nekih dečjih boljki, a u DKRu toga nema.

 

Zavisi šta podrazumevaš pod "dečije boljke". Ja bih tu uključio i Millerovo detinjasto desničarstvo zbog kog gledamo vigilante Betmena koji je najzad puko i odlučio da se bori protiv The Man, da zavede nekakvu postapokaliptičnu strahovladu. Gotham, Gotham uber alles :yawn2:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Teska srca priznajem da sam se zakacio za Arrow, iako je na momente stvarno glupa serija. Bio odustao na pola prve epizode onda ipak nastavio i za 2 nedelje pogledao 2 sezone :D

 

Stvarno nikad nisam pratio superheroje [i slicno], al ne iskljucujem da cu pogledat i Flasha. 

Link to comment

Počeo sam da gledam fleša delom poguran vašim komentarima odavde. Ja jednostavno ne mogu da se oduprem utisku da gledam produkciju i glumu na nivou Moćnih Rendžera. Patetike u prve 3 epizode ima previše iako nisam čoek koji voli da kuka za sve i svašta i trudim se da budem tolerantan, što mi dodatno otežava gledanje. Ima rečenica koja mi i dalje odzvanja u glavi kada ona devojka kaže za verenika koji je poginuo da bi preusmerio šta li već - "Nisam ja htela da on bude heroj, ja sam htela da bude muž" :D I tako, deluje mi dosta jeftino skoro pa u svakom smislu i scenario i gluma, pa i efekti. Nastaviću, i want to believe da će da me uvuče barem malo, vidim da ste praktično manje više svi na topiku zadovoljni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...