Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Je l ono Betmen na 2:23?

 

O da! Affleck je imao nekoliko dana snimanja (mozda ce i jos, posto snimanje jos uvek traje), ali bice to samo cameo. Suska se (ali bas suska) da je Leto snimio scenu za Batman v Superman, koja bi trebala biti flashback, i to scenu u kojoj

 

 

ubija Robina. Ostaje samo pitanje kog Robina ce ubiti, da li Jasona Todda, kao u stripu, ili mozda Dicka. Pojavio se i taj trac i to mi se, priznajem, ne bi dopalo. Hocu Graysona i to kao Nightwinga u filmovima.

 

 

Za sada je to naravno samo tezak rumor. 

 

@lrd: sto bezveze? Mislis izgled ili gluma? Posle par gledanja meni se svidja kako izgleda (ovo malo sto smo videli), jbg te zube je Batman lomio vise puta :D ali zvuci dobro i dobar mu je line delivery. Menjace njemu izgled kako se ko bude dohvatio, sto ima logike sasvim, pogodan je lik za to. 

Link to comment

Margot Robbie :drool:

 

Izgleda odlično, a ja se ne razumem u šišmišologiju, ali... da li Harley Quinn ima neke posebne moći osim akutnog OCD i bejzbol palice? :unsure:

 

Ne razumem logiku plana "Ajde da skupimo gomilu psihopata i pustimo ih da divljaju, ako nešto sjebu imaćemo plausible deniability." Na kojoj planeti ta rečenica ima smisla? Šta ćeš da poričeš, da nisi ti bio idiot koji ih je pustio?

 

Takođe, Affleckov bat-oklop izgleda presmešno, ne bi mogli glupljim da ga učine ni da su dodali čuvene bradavice.

Link to comment

@lrd: sto bezveze? Mislis izgled ili gluma? Posle par gledanja meni se svidja kako izgleda (ovo malo sto smo videli), jbg te zube je Batman lomio vise puta :D ali zvuci dobro i dobar mu je line delivery. Menjace njemu izgled kako se ko bude dohvatio, sto ima logike sasvim, pogodan je lik za to. 

 

Nisam ponašanje video. Izgled mi se ne sviđa, deluje nekako negovano i uredno i nije osakaćen.

Link to comment

Ma koliko se svi mi bili odusevljeni Ledgerovim Dzokerom, ovaj zapravo vise lici na onog iz stripa. Plus Nolanovi fillmovi su udarali na realisticnost, pa je tu i ovaj jako lepo legao, kapiram da ce ovo biti dosta stripskije. Videcemo.

 

 

Ne vidim razlog zasto bi odstupali od stripa i ubijali Graysona a ne Todda. Doduse, jedna cudna stvar je velicina onog Robinovog odela iz trejlera, cini se kao da je za odraslog coveka, a Robin je uvek bio klinac

 

Link to comment

Takođe, Affleckov bat-oklop izgleda presmešno, ne bi mogli glupljim da ga učine ni da su dodali čuvene bradavice.

 

Meni ovaj deluje ok ovako na blic, podseca na old-school Adam Westa. Onaj ironman mi je problematican.

 

edit: aha, mislio si na limeni oklop, ne na odelo?

Edited by goofs
Link to comment

Da da, onaj u kom ima face off sa Supermenom. Odelo kao odelo, ali sav onaj tragikomični renfaire metal koji ipak ostavlja pola lica nezaštićeno :D :isuse:

Link to comment

Ne poredim ja ovog Džokera sa Ledžerovim, ali ovaj ovde mi ima previše celo lice za Džokera.

 

A što se tiče Betnemovog odela, kako mislite da bi dobio Supernema bez odela sa...posebnim svojstvima? Ili je beše odelo sa egzoskeletom nosio i u Kingdom Come?

 

Edit: Stvarno bih morao opet da pročitam Kingdom Come, mnogo je dobro. I jeste nosio egzoskelet, drkadžija nadrkani. :D

 

 

28l9tg1.jpg

 

Edited by Lrd
Link to comment

Ovo limeno odelo mnogo lici na ono iz Milerovog DK Returns, samo sto je taj strip imao dosta prost crtez pa je tamo bilo ok, ovde mi nekako...smells fishy, nemam pojma.

Link to comment

Sto se tice mech odela, skoro je 100 posto skinuto od Millera

 

 

batmanvssupermantdkr.jpg?1375308238

 

 

Snyder je na comicconu rekao da to odelo ima zastitnu ulogu, a ne da povecava Batmanovu snagu. Kapiram da ce koristiti bar neki oblik kriptonita i/ili jos neku dodatnu stvarcicu kao ispomoc kad krene na Supija (uz, naravno, to sto ce se ovaj suzdrzavati da Betsija ne izgazi ko gibanicu). 

 

Harley Quinn nema nikakve specijalne moci. Ona je 1 fruitcake opsednut Jokerom, zla je i opasna kvarnjaca. Nije ona direktna fizicka pretnja (za jace od sebe), ali je zajeban mali satnik. 

 

Ne bih ulazio u to kako i zasto su ih okupili, to cemo kad film izadje, ono sto Amanda Waller kaze u trejleru je prica uz vecericu. Bice to vajlda detaljnije objasnjeno. 

 

Iskreno se nadam da ce ubijeni Robin biti Todd, kao sto se nadam da to znaci da je Affleckov Batman prosao kroz bar dva Robina i da ce Nightwing biti tu u nekom od filmova. Kad vec pricamo o tome, zanimam me na sta ce da lici taj Affleckov solo Batman film (koji ce da rezira i za koji ce da pise scenario zajedno sa Geoffom Johnsom, zvanicno je objavljeno), kad li ce da se desava u hronologiji univerzuma, oce li biti Jokera, Robina, Gordona, Denta. 

 

Jos jedna zanimljiva stvar sa comiccona. Snyder je otkrio da su napravili jednu povecu promenu u odnosu na kanon, a to je da su Metropolis i Gotham gradovi bliski jedan drugom, razdvaja ih samo poveci zaliv (on ih je uporedio sa San Franciskom i Oaklandom, ja bih rekao Jagodina-Cuprija, Palma ce se pobrinuti za taj zaliv). Metropolis je bogatiji i razvijeniji, dok je Gotham u losem stanju, kao Detroit otprilike :D npr. pojedini stanovnici Gothama idu trajektom u Metropolis da rade, itsl. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...