Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Žao mi je što nisu imali hrabrosti da Melissa Benoist ostane brineta...

 

Mada, da su tako odlučili, Goyer bi morao da stvori još tri Zemlje u kojima superdevojka nije plavuša, velik je to posao da se dovodi posle sve to na zajedničku platformu...

Link to comment

Ispade Arrow ok na kraju, s obzirom na to koliko su sevrdali u ovoj sezoni.

 

Inace

 

 

 

CW'S "LEGENDS OF TOMORROW" REVEALS CAITY LOTZ'S CHARACTER

 

legends-of-tomorrow-f563c.jpg

 

The CW this morning debuted the first teaser image and synopsis for "DC's Legends of Tomorrow," revealing the much-speculated costumed identity of "Arrow" alum Caity Lotz.

 
Scheduled to premiere as part of the network's midseason lineup, the eagerly anticipated "Arrow"/"Flash" spinoff stars Brandon Routh as Ray Palmer/Atom, Wentworth Miller as Leonard Snart/Captain Cold, and Dominic Purcell as Mick Rory/Heat Wave, Ciara Renee as Kendra/Hawkgirl, Victor Garber as Professor Martin Stein, Arthur Darvill as Rip Hunter ... and Lotz as White Canary.
 
Lotz of course played Sara Lance on "Arrow," assuming the costumed identity of Canary until her murder at the direction of Malcolm Merlyn. Fans will have to wait until at least early 2016 to learn how she returns as White Canary.
 
Here's the official synopsis for "DC's Legends of Tomorrow":
 
When heroes alone are not enough… the world needs legends. Having seen the future, one he will desperately try to prevent from happening, time-traveling rogue Rip Hunter is tasked with assembling a disparate group of both heroes and villains to confront an unstoppable threat — one in which not only is the planet at stake, but all of time itself. Can this ragtag team defeat an immortal threat unlike anything they have ever known? DC’S LEGENDS OF TOMORROW stars Victor Garber (“The Flash,” “Alias”); Brandon Routh (“Arrow,” “Superman Returns”); Arthur Darvill (“Doctor Who”); Caity Lotz (“Arrow”); Ciarra Renee (“Pippin”); Franz Drameh (“Edge of Tomorrow”); with Dominic Purcell (“The Flash,” “Prison Break”); and Wentworth Miller (“The Flash,” “Prison Break”). Based on the characters from DC Comics, DC’S LEGENDS OF TOMORROW is from Bonanza Productions Inc. in association with Berlanti Productions and Warner Bros. Television, with executive producers Greg Berlanti (“Arrow,” “The Flash,” upcoming “Pan”), Marc Guggenheim (“Arrow,” “Eli Stone,” “Percy Jackson: Sea of Monsters”), Andrew Kreisberg (“Arrow,” “The Flash,” “Eli Stone,” “Warehouse 13”) and Sarah Schechter (“Arrow,” “The Flash,” upcoming “Pan”).
Link to comment

Finale Erora jeste bilo zbrzano, ali je meni ipak bilo sasvim okej. Sezona je bila manje okej. Priznajem da me vrlo zanima šta će se dešavati u četvrtoj i kako će sve to izgledati.

Link to comment

+jean

 

Finale ok, ali sezona najgora do sada, mislim da im zapleti nisu bili toliko losi koliko izvedba svega, plus katastrofalno uradjeni i nezanimljivi flashbackovi (koji su jedno 30% screentime-a najmanje). Mislim da je serija jeftinija od Flasha, a pokusava da bude nista manje spektakularna, i da tu skripi. Videcemo sta ce biti u sledecoj, onaj Razov arhineprijatelj je najavljen kao glavni negativac. A Amel je postovao ovo  :huh:

I jedan mali easter-egg - na kraju flashback scene, Oliver se ukrcava na brod koji ide za Coast city - to je grad odakle je Hal Jordan tj. Green Lantern.

 

Agenti odlicni u finalu, jbo sve ako razumem sta ce biti sa Simonsovom, i Kajl Meklahlan, toliko mi je bio iritantan cele sezone, na kraju je ispao super.

 

Legends of Tomorrow me ne privlaci previse, iritantan mi je ovaj Cpt Cold, a Atom nedovoljno uepcatljiv da bi me naterali da gledam. Vidim da i Marvel sprema neku Inhuman spin-off seriju Agenata, smara me to, sire u beskraj, razvodnjavaju a retko kad izguraju kvalitetom.

 

A onaj gore trailer za Supergirl mi vise lici na neki chick-flick film tipa Devil Wears Prada nego na SH  :huh: cenim da ce i imati vecu gledanost kod takve publike nego kod nas nerdova.

Link to comment

 

Agenti odlicni u finalu, jbo sve ako razumem sta ce biti sa Simonsovom, i Kajl Meklahlan, toliko mi je bio iritantan cele sezone, na kraju je ispao super.

 

 

Odlicni bas... Simonsova me malo iritirala celu sezonu, sad me bas zanima sta ce biti s njom dalje (koliko citam ostaje i u 3. sezoni). Daddy dear je jedan car, dr. Dzekil i mr. Hajd scena meni jako zabavna. Ward bolji nego sto sam se nadala, plasila sam se da ce ga razvodniti ali nisu i takodje jedva cekam da vidim sta je sad zamislio.

 

Avengere nisam jos pogledala, finale serije je potpuni spojler za film ali nema veze. Razmisljam da pogledam Agent Carter 1. sezonu dok cekam jesen.

Link to comment

Flash :Hail:

 

Zasledecu sezonu su najavili multiverzum. To nece moci da se povata. 

 

 

 

Da li su realni da zavrse sezonu sa onakvim klifhengerom, sad bih psovao ko ono dete sto se raspituje za Kvadro televizor.

 

Jedna stvar mi nije sasvim jasna, Wells kaze da je rodjen 136 godina od trenutnog vremena, i kaze da mu je arhineprijatelj Flash po imenu Barry Allen, sto bi onda znacilo da ce Barry da zivi, sta, 150 godina? I da bude full-funkcionalni superheroj? Ne uklapa se bas.

 

Kakav multiverzum su najavili?

 

 

Link to comment

Prvo, ovaj Fleš je nešto najbolje što smo gledali ove godine.

Drugo, jebo im ja malo mater nenormalnu sa onakvim klifhengerom da završe sezonu.

Treće, ko će da dočeka sledeću sezonu, roknuću se.

Četvrto, kako i zašto je iz vrmhola izleteo šlem originalnog Fleša i zašto je to "que to leave".

r8t8w2.jpg

Peto, goofs, kapiram da je to sa godinama nešto što ima veze sa ovim krajem.

Link to comment

ok, kapiram da ovo nije bas sasvim za ovde, ali je mnogo dobro. ja bih ovako nesto da gledam.

 

">

 

full screen i pojacajte zvuk.

Edited by aram
Link to comment

 

 

Da li su realni da zavrse sezonu sa onakvim klifhengerom, sad bih psovao ko ono dete sto se raspituje za Kvadro televizor.

 

Jedna stvar mi nije sasvim jasna, Wells kaze da je rodjen 136 godina od trenutnog vremena, i kaze da mu je arhineprijatelj Flash po imenu Barry Allen, sto bi onda znacilo da ce Barry da zivi, sta, 150 godina? I da bude full-funkcionalni superheroj? Ne uklapa se bas.

 

Kakav multiverzum su najavili?

 

 

 

 

Zašto ne bi mogao da živi 150 godina, ako mu svaka povreda trenutno zaraste/zaceli, od čega bi umro? :)

 

Link to comment

 

Zašto ne bi mogao da živi 150 godina, ako mu svaka povreda trenutno zaraste/zaceli, od čega bi umro? :)

 

 

Ljudske ćelije su programirane da umru posle nekog vremena, inače nekontrolisano mutiraju. To ako ne umru od traume. Čovek od 150 godina bi bio hodajući tumor.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...