Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

41 minutes ago, Sludge Factory said:

kod flesha ko prezivi svu onu pseudonauku i patetiku, ubice ga "ti to mozes, mi to mozemo, pronadji snage i dobrog u sebi" tlapnje. aaa majko, udavise! 

+1

Sad gledam iz inata, uz obilno premotavanje, samo da ne kažem da sam ostavio pred kraj...

Link to comment
9 hours ago, Sludge Factory said:

 

nisi mene pitao, al da kazem :D

 

ideja ove sezone erova nije bila losa i sam kraj je ok, zanimljiva postavka za narednu sezonu (mozda u njoj vidimo realizovan scenario za green arrow film, super max, koji je bio u planu davnih dana, ima tome mozda i vise od 10 godina) ali je izvedba svega bila jako losa cak i za erov standarde. 

 

kod flesha ko prezivi svu onu pseudonauku i patetiku, ubice ga "ti to mozes, mi to mozemo, pronadji snage i dobrog u sebi" tlapnje. aaa majko, udavise! 

 

:thumbsup: on se jedini prijavio da i dalje gleda, pa zato pitah. U svakom slucaju, mislim da je too much, ne verujem da cu se upustati u sve to, pre cu procitati sinopsis na Wikiju

Flash preimenovati u "I'll go talk to xyz"

Link to comment
On 23.5.2018. at 14:45, goofs said:

@ArleKino jesi doterao do kraja Flasha i Erova? Na sta lici?

 

Odgledao sam Arrowa, za Flasha skupljam živce da odgledam zadnjih 5 epizoda.

 

Arrow ima zanimljiv cliffhanger, ali je sezona bila generalno daleko ispod nivoa pete. Kod Zmaja su puno nekih stvari zbrzali, cijeli Laurel/Black Siren-Lance momenat je bio impresivno nelogičan i glup, a Human Target mi je i dalje nedovoljno korišten (tu je izgleda dozvola za jedno korištenje po sezoni ili tako nešto). 

 

Nadam se da će Deathstroke da se vrati, krenuo je u potragu za sinovima, a kvalitet njegovih epizoda je u pravilu iznad prosjeka serije. 

Link to comment
  • 1 month later...

Odgledao skoro celu drugu sezonu Luke Cage, sjajan soundtrack i mzicka gostovanja + dosta bolje od prve sezone, ponajvise jer su produbili sve likove  i jer imaju boljeg negativca. U poredjenju sa drugom sezonom Jessice Jones, ovo je potpuno druga galaksija jer je zapravo zabavno i ima nekog smisla.

 

E sad nije sve savrseno naravno, u sezoni nema klasicnih filler epizoda ali se likovi dosta vrte u krug pa tako u jednoj epizodi Luke je cvrsto resen da pusti Marihu da najebe, dok je Misty protiv toga, da bi u sledecoj epizodi ona bila cvrsto za to da umre Mariha ali je Luke izricito protiv, pa onda su u narednoj oboje za ali Lukov cale je protiv , pa su onda svi eksplicitno za ali odjednom se svi predomisle i rese da je spasu i sve tako u krug. Naravno svaki put im se to obije o glavu i Luke generalno tupi kako nece da se mesa u rat bandi samo zeli da sacuva nevine itd itd itd, a onda onako direktno par puta utice na taj rat i to uvek u korist jedne strane.

Link to comment

ubise sa soundtrack, shazam mi radio u svakoj epizodi.  preslusavam dok vozim. stephen marley accustin you’re gonna leave i no gray matter su mi trenutno naj. jedino dzez nisam mogla da smislim

Edited by mustang
Link to comment
  • 4 weeks later...

Pogledao i ja Luku Kejdza, u nedostatku boljeg materijala. Mnogo bolja sezona, negativac je jako dobro napisan, oboje zapravo, i jos jednom se pokazalo da su ove Netflix serije dobre onoliko koliko je zanimljiv i kompleksan bad guy. Glumac je odlican, fajt mu je bruka. Svidja mi se i kako te vozaju kroz sezonu, gde su naizmenicno Bushmaster i matora kvocka glavno olicenje zla, i odnos izmedju njih dvoje je odlican.

 

That said, ima stvari koje skripe, vec ste pomenuli oce-kaki-nece-kaki ponasanje Kejdza i Mistyija, i generalno Kejdz u tom trouglu sa negativcima mi se ne cini bas dobro, govori jedno, radi drugo, kaje se, iznova i iznova.

ĐusŠejds, kako sezona odmice, postaje sve veca tetka, sto je onako, ajde ok, ali svaka njegova scena sa Marajom je pakleno mucenje za gledati. Kapiram ja da imaju cudan odnos, ali svaki razgovor, pa obigravanje, pipkanje, grlenje, i tako dva puta po epizodi, u svakoj epizodi. 

 

Link to comment
  • 2 months later...

Забавно је дакле :D

 

Јел ок да се прескочи прва сезона и крене пратити од друге? По оном што сам прочитао прва је смор. 

Link to comment
3 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Gotham - aye or nay?

 

Ja odgledao prvu i batalio, toliko je bilo glupo i dosadno. Ali sad se opet kopkam zbog ove najave finala, a kazu da kako sezone odmicu da je sve bolje, tj i dalje je glupo ali bar zabavno.

Link to comment

Pokopase Immortal Iron Fist-a. ne moze se reci da nije zasluzeno jer je ipak na Netflix svet dosao kao mrtvorodjeno whitwash nedonosce. Posle se ispravilo ali avaj. da je islo obrnuto verovatno bi dobio i trecu sezonue (pogledati pod JJ)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...