Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Uh, čitam malo unazad, ladno vam se sviđa DŽ DŽ. :(

 

Daredevila sam probao, ali nisam mogao dalje od tipa treće epizode, bilo nekako... Dosadno. Možda nastavim. Jednog dana. :)

Link to comment

DD je najbolja stvar, mozda uz Punishera, sto je izaslo iz ove Marvel/Netflix produkcije. Ako ti je to negledljivo onda bolje ni ne pokusavaj sa ostalima, i mozda ove serije nisu za tebe :)

Link to comment

Ja sam posle par epizoda punishera digao i definitivno ruke od marvelovih serija. Ne ide. 

 

Dobra mi je bila prva sezona dd-a i relativno đesika đons, tj kod nje je prvi deo sezone baš dobar, pri kraju već mnjah. I to mi je otprilike glavni problem sa marvelovim serijskim programom. Uvek ima duplo više epizoda nego materijala, pa i ono što valja uguše pre ili kasnije. I možda su pomalo suviše ozbiljnog tona i sporog ritma za fakin superherojštinu.

Edited by Ruxin
Link to comment
On 21/03/2018 at 5:38 PM, Skyhighatrist said:

Jel' gleda neko ovaj Black Lightning, šta je to uopće, u kon je fazonu? Vidim da je DC Comics universe...

 

BL je od iste produkcije kao i Arrow/Flash (i Supergirl i LoT). Meni to postalo negledljivo, suviše liči na Beverli Hils a premalo na Betmena. Nisam gledao nijednu epizodu, ali ne vidim razlog da bude išta drugačije, samo sad furaju na crnu publiku.

Link to comment

Dakle po meni Marvel/Netflix serije, od boljih ka lošijim, ali recimo da su prve četiri zasebna liga, odlične, a ove dole sem Iron Fista su mi "meh" kategorija, a IF je... jebga. 

 

Daredevil S1 (Vins Donofrio najbolji negativac u tom univerzumu, bogami, ne mogu da se sjetim ni u MCU nekog boljeg, dominira, a i ostatak casta je odličan, dobre koreografije, dobar ritam)

Punisher S1 (Mračno, krvavo, realno, mučno, jako)

Daredevil S2 (Nastavak iste priče plus Panišer zemara)

Đesika S1 (Isto sjajan negativac, isto anksiozno, drma, noir elementi, psihologija, svašta nešto, ali prilično uznemirujuće za moj fah, zato je možda malo prenisko na ovoj listi)

Luke Cage S1 (nedorečeno ali meni je legao seting, simpa likovi, atmosfera)

Đesika S2 (Na staru slavu ali nije to to)

Defenders (mnogo hajpa ni oko čega, smandrljano, generalno smara taj "Hand" narativ)

Iron Fist S1 (joj)

 

Link to comment

slazem se za donofria.  luke cage dobar ali presrase generalno sa filozofiranjem i patnjama tih svih likova...ajde bogati. 

ovo ostalo mi sve dosadno, JJ ubedljivo. kakav waste of my time. neke nisam imala hrabrosti da pogledam...tipa iron fist

 

 

btw, jedan od omiljenih dc likova mi je pingvin iz gothama :) i naravno supermen

 

za marvele ...hm....wolverine i loki :)

 

 

zloce mi u dusi :D

 

inace vise nista ne gledam...bacim pogled na agents of shield mada ga zasrase posteno sa ovim loopom...nemam pojma vise nista :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Legends of Tomorrow rutinski postaju odlična zajebancija. :D  Od iduće sezone im se pridružuje Constantin koji je gostovao u par epizoda ovdje tako da bi to moglo biti još zabavnije.

 

Flash je neopisivo glup iako Danny Trejo dođe tu i tamo, a ovaj Ralph je manje naporan od Cisca. Iris baš mrzim.

 

Arrow je imao par odličnih epizoda sa Manuom Bennetom i Michaelom Emersonom, ali općenito puno lošije od 5.sezone. Sezona je pri kraju, a još uvijek je to sve skupa "meh".

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Opa, sta radi Danny Trejo? I ko je Raph, sta bi sa Ciscom?

 

Ja digao ruke skroz od CW serija :-/

 

Danny Trejo glumi Ciscovog punca, u zadnjoj epizodi ima i neka zajebancija na račun "From Dusk Till Dawn".

 

Ralph je lik koji je postao meta nakon zadnjeg nemilog incidenta™, može mijenjati oblik, rastezati se i tako to. Inače je bio nekad policajac kojeg je Barry prijavio za nezakonite radnje pa je morao jadnik u privatluk. Poslije je postao dio Team Flash.

 

Cisco je, kao i uvijek, iritantan. Valjda ima takvu pojavu, šta li. Ima sad manje prostora da smara, ali zato je tu uvijek dosadna Iris. Nakon prve sezone je izgubila smisao postojanja, ništa se nije promijenilo ni nakon što je dodala Barryjevo prezime.

Link to comment

Ciscov punac :isuse: lupam u prazno, ali to je Danny Machete Trejo, mogao je da bude big bad guy ili nesto tako sporedno, ko Lundgren u Erovu, a ne...punac

 

Da, Cisco je opak smarac, slazem se i za Iris, ni ona druga mi nije bila nesto spec. Zapravo Beri i Vels sa svojih hiljadu licnosti iznose seriju.

Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Ciscov punac :isuse: lupam u prazno, ali to je Danny Machete Trejo, mogao je da bude big bad guy ili nesto tako sporedno, ko Lundgren u Erovu, a ne...punac

 

Da, Cisco je opak smarac, slazem se i za Iris, ni ona druga mi nije bila nesto spec. Zapravo Beri i Vels sa svojih hiljadu licnosti iznose seriju.

 

Dobro, on je kao punac opak lik, ono stalno prijeti Ciscu da će ga roknuti i tako to. Nije baš da pred zeta iznosi batak. :D

Link to comment

Meni Arrow ponovo dobar u poslednje vreme, napravili su dobru dinamiku medju likovima (sad, kako su dovde dosli jeste bilo glupo, ali jbg :D ). Ova proslonedeljna epizoda bila dobra, kad se svadjaju. 

 

Flash los, ali nesto bolji nego u pocetku sezone. 

 

LoT je toliki tres da mora da se gleda. 

 

Krypton tragicno los, osim lepe scenografije, posebno enterijera. I jedne plavuse. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...