Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

vau...'63ce godiste! ko deckic pogotovu sto ima tu neku sjajnu energiju koja izbija iz njega.

 

arrow je rekao danas da ce se pozabavati njime u crossover epizodi (osma epizoda) flash vs arrow...ja se nadam da ga nece odstreliti ... tjah ...uzas ako mii ubije najzanimljiviji lik u fleshu :) 

Link to comment
  • 2 weeks later...

volim arrow od srca ali vuce me da navijam za melvina i tea-u, a bogami i brendon/supermen mi je isto simpa bas  bas onako geekovski :)

Edited by mustang
Link to comment

ovde. sve mozes, samo je fil sonofkul moj.

 

A gde si ti da pises tamo na temi? Ja samo znam da gledam, ne i da piskaram recenzije. <_< Da, ti si bezecovala fila, ja sam zbog radi toga morala warda, kingmejkerka ce morati da se snadje sa ostatkom. ^_^

Link to comment

ma onaj zivot pravi me sjebao. jel verujes da sam cekala tri nedelje da odgledam pilot, sramota. 

evo ni gotam ni konstantina jos nisam gledala, a iskreno, ne znam ni da li cu.

 

Ja sam stigla do 3. epizode iz 2. sezone i grickam nokte jer ne postizavam da pogledam zaostatak. RL nece da ceka majka mu stara...

onda cekamo da lrd napise recenziju :D

Link to comment

Мени никад није било јасно што сви суперхероји само табају неки олош по улицама, уместо да се ухвате неког поштеног посла.

 

Рецимо онај Супермен би могао очас посла да направи неку брану, довуче гомилу воде где је суша, надува кишне облаке тамо где требају... а он тамо туче неког мученика по Њујорку што отима бакици ташну са 20 долара. Мош мислити, и још сви кажу како је тај малоумник супер.

 

Или Тони Старк изиграва неког бају, уместо да онај мали реактор стрпа у сваки ауто па да се решимо бензина за свагда. Али јок, он лети наоколо и хвата зјале...

 

Брус Вејн је напабирчио гомилу пара, па могао би да реши социјални проблем Готама, не иду људи у канализацију и криминалце и самоубијају се јер то воле тако...

 

А ко је читао Сребрног летача није могао да не запази његову залудност за фаталним шишкама Шале Бал, после чега је свака даља расправа о лику и делу непотребна.

 

Част изузецима попут Тора, који проводи време залудно како један нордијски бог и треба да проводи. Или Хулку који је звер каква и треба да буде. Мада и од њих никакве користи...

Link to comment

Jooj isti slucaj...prvo sam preskakala scene bena i njegove devojke, pa prosirila na bena i partnera detektiva, pa sad na master bruce-a... Sa tugom se izgleda oprastam od ove serije a polagala sam nade u nju.

Pingvin mi jedini interesantan.

 

A.da,.kako da ne spomenem detektivu anoreksicnu! Pa jebote da li imaju oci agenti?! Plasi me njen izgled, bolestan ma koliko sminke nakrcas na nju... I sada je moda da ima lezbejskih scena....izglesa da je kalindin (the good wife) karakter postao default i za ostale serije.

Ne smeta mi, samo me ljuti sto vise ne razviju taj odnos jer ipak se svodi na par polhubaca, mazenje, ti mene zajebes -ja cu tebe i tako u krug..a ni jedna scena ta mi nije bila uverljiva.

Link to comment

@lrd: Zar se nismo se zavetovali na cutanje povodom Gotama? :P

 

Izvedba je takva da deluje kao da prave prikvel za onu seriju iz sezdesetih sa Adamom Westom, samo sto nema taj 1 kemp™ smek, nego je prosto trash/dno. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...