Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Hocu da kazem jednu stvar, cija je ova utakmica bila personifikacija. Po meni, evidentno je da je cela stvar bila organizovana, vrlo je moguce da je za nju znala cela delegacija Albanije. Nacin na koji su nas izjebali samo pokazuje koliko su Albanci kreativni i organizovani, a koliko smo mi raspali i dekadentni - jebote, pa neko je uspeo da odnese drona na krov crkve pored stadiona, a da to apsolutno niko ne vidi, a nakon toga i da unese opremu za vodjenje drona na stadion i spusti mapu velike Albanije na sred terena. Ovo samo pokazuje generalni pravac u kojem idu obe nacije - mlada i prosperitetna albanska putem sirenja i progresa, a stara i dekadentna srpska putem propadanja i nestajanja. Bojim se da cemo mi za njih za 40 godina biti ono sto su oni bili za nas pre 40, a moguce da ni Kosovo nece biti poslednje sto cemo im prepustiti.

 

Izvinjavam se na fatalizmu, jako volim moju zemlju i strasno me pogadja njeno brukanje i propadanje.

 

Eh, sada, potcenjejus nase kadrove i kapacitete. Bolje nemoj izazivati :(

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uh, bilo je svašta i kod tunela...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uDs5mwNRY7U

 

 

Zbog poslovične gluposti u Srbalja ostaje u drugom planu ovaj primitivizam albanskih igrača, životom brane jbenu zastavu Velike Albanije, bokte

Edited by dillinger
Link to comment

A bio bi jos lepsi osecaj da se samo jedan od igraca popisa na Bogdanova izjavom. Jedan, bilo koji.

 

Onda bih mozda i razmisljao da navijam za nekog od njih. Nekada, dok igraju za klub a ne reprezentaciju naravno.

Edited by Fins fleet
Link to comment

za početak ono na dronu nije nikakva zastava već klasična krpetina

Krpetina u smislu da oni nemaju gram opravdanja sto su je branili.

 

Sa druge strane ta krpetina bi htela nove kvadratne kilometre nase teritorije pa realno imamo neku olaksavajucu okolnost za popizd na nju.

Edited by katamaran
Link to comment

od drona je daleko veci problem taj sto je Bogdanov divljao po terenu.

 

Za Srbiju jeste. Ali mislim da u UEFA sedi par likova zaduženih za bezbednost takmičenja, koji su večeras osedeli misleći na raznorazne ultrase koji i onako bujaju širom Evrope a sada su dobili nikad jaču inspiraciju za buduće patriotske aktivnosti.

 

Da ne pominjem da se u nekim veoma uređenim zemljama neovlašćeno korišćenje drona može tretirati kao teroristički akt.

Link to comment

Uh, bilo je svašta i kod tunela...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uDs5mwNRY7U

 

 

Zbog poslovične gluposti u Srbalja ostaje u drugom planu ovaj primitivizam albanskih igrača, životom brane jbenu zastavu Velike Albanije, bokte

 

 

Izgleda da su Albanci fino ugazili onog sa stolicom i jos jednog degena, lepo.

Link to comment

Uh, bilo je svašta i kod tunela...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uDs5mwNRY7U

 

 

Zbog poslovične gluposti u Srbalja ostaje u drugom planu ovaj primitivizam albanskih igrača, životom brane jbenu zastavu Velike Albanije, bokte

 

Koliko je dobar ovaj klip. Dosta se stvari vidi. Bogdanov na terenu definitivno sa kolegama iz ekipe. Pa onda ovaj majstor što šutira kod tunela pa lik koji ničim izazvan leži tamo kod kornera i na kraju hvatanje Boškovića za glavu svestan koja nas kazna čeka

Link to comment

Da ne pominjem da se u nekim veoma uređenim zemljama neovlašćeno korišćenje drona može tretirati kao teroristički akt.

u kojim?

 

stvarno pitam, posto vidim da se uglavnom u svim moze pazariti preko neta, po cijeni od vec 17 evra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...