Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pise u novostima da dolazi oko 100 albanskih navijaca sa metohije i kosova....pichvajz/izbacivanje nase reprezentacije iz takmicenja u najavi? :(

 

Edit: i svi kazu da su kupili regularno ulaznice, ali ne preko albanskog fudb.saveza.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nisam siguran da to moze. Meni trazili LK u Domu Sindikata. Mada, Srbija je ovo, verovatno moze sve da se zavrsi pa cak i najava takve pizdarije. Realno, ako ovo nije patka, bice mrtvih veceras. Pre mislim da i ako neko od njih udje na JNA (tako sto kupi karte ispred stadiona), mislim da ce opaliti par selfija i to je to. 

Link to comment

Kako bi bilo nestvarno da vcrs protekne sve u najboljem redutm, bez poklica za klanjem i ubijanjem, bez zvizdanja himni i protivniku, jebanja majki, prenete nervoze na teren... Fuj, vec mi je muka od utakmice a nije ni pocela. Svaka cast vama koji imate stomak da odete na JNA veceras a niste u potrazi za nekakvim osvetama, lecenjem frustracije i sl. 

Link to comment

Ко боље познаје албански састав, колико Косметоваца игра за њих? И имамо ли ми иједног, знам да је Красић био отуд.

Link to comment

Pise u novostima da dolazi oko 100 albanskih navijaca sa metohije i kosova....pichvajz/izbacivanje nase reprezentacije iz takmicenja u najavi? :(

 

Edit: i svi kazu da su kupili regularno ulaznice, ali ne preko albanskog fudb.saveza.

 

Heh, to bi onda bilakvalitetna cirkuzanija koja bi otvorila pitanje koji savez dakel ima pravo da vodi navijače pa sve do togada li su ovo gosti ili domaći. :D

 

Inače, mislim da nije realno. Tim pre što ne razumem šta bi bila poenta najavljivanja dolaska osim da stavi do znanja policiji da ih pripazi.

 

To bi na kraju bilo sasvim i okej ako dolaze neki normalni ljudi ali baš će normalni ljudi da potežu do JNA da rizikuju zdravlje tako da - nije realno.  

Link to comment

Ma kakvi njihovi navijači. Ako je naša policija zabranila,onda je to to. Može da se desi neki pojedinačni ludak na istoku,zapadu,ne sumnjam da će grupice podmladaka navijačkih grupa da se šetaju po istoku i zapadu tražeći nekog ko im nije simpatičan i pritom slika selfije,ali to je otprilike najveći incident koji može da se desi.

Link to comment

@Cane

 

Kapiten Cana je sa Kosova i prvi golman Berisha obojica iz Lazija. I Ujkani je igrao za njih, ali se prebacio i postao golman Kosova. Manje poznati brat Xhake igra u Bazelu i njegovi su pobegli sa Kosova pre nego što su se rodili, a takvih ima još. Wiki kaže da su pola-pola.

 

Kod nas nije niko sa Kosova koliko ja znam. Biševac nije sa repkom i on bi bio verovatno jedini.

Link to comment

Stojković - Ivanović, Nastasić, S. Mitrović, Kolarov - Gudelj, Matić - Tadić, Đuričić, Z. Tošić - Lazović.

Mondo

 

Odvjetnik me poslusao i izostavio neupotrebljivog centarfora sidrasa, te su nam sanse sada nesto vece.

Link to comment

Ovo ce biti ko nabije dobije. Ako ga damo na vreme bice rutinska istorijsak pobeda i vracanje na pravi kolosek za Francusku.

 

Nazalost ako ga primimo sumnjam da mozemo da preokrenemo jer em komsije umeju dobro da se brane kada vode, em ce nam uci voda u usi a i sumnjam da ce publika imati strpljenja i za X na poluvremenu a kamoli za to da u nekom trenutku gubimo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...