Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Sjećam se da je na toj tekmi Boškov rukama pokazivao "smireno samo" dok smo gubili 3-0, na kraju izvučemo to, Drula car. Jedan od razloga zašto je tom čovjeku trebalo dati povjerenje da vodi A reprezentaciju. 

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тачно смо фазон Шкотске и Мађарске са овим присјећањима ...

Али да, било скроз лудо првенство. Против Словеније и Шпаније сам изгубио по пет година живота. А на свакој утакмици смо попили по црвени :lolol:

Link to comment

Tu nas bese onaj Zil Vesije unakazio.

 

Da, unakazio™ nas je onog trenutka kada su Slovenija i Norveška završile svoju utakmicu rezultatom koji je omogućavao da u slučaju pobede Španaca i mi i oni izadjemo iz grupe :fantom:

Link to comment

U krajnjoj liniji, koji ćemo uopšte na EP? Da se protiv koliko-toliko ozbiljnih ekipa blamiramo tri puta gore nego protiv ovih mediokriteta koji nas uredno tamburaju u grupi? Da gledamo Advokatovu glavu zagnjurenu u šake posle osmog gola Holandjana? Srbija treba da igra kvalifikacije sa ciljem da primi što manje golova i to je to. Za takav pristup, uostalom, i imamo igrače. O bodovima uopšte ne treba razmišljati.

Holandija ovakva kakva je sad ne moze dati osam golova ni cesto spominjanom Javoru. Imaju 1 slican problem kao i Srbija - ostarjeli i vremenom pregazeni Holandjanin se nije snasao u ulozi selektora. Neki dan sam citao zanimljiv statisticki osvrt na prosjecnu dob vrhunskih trenera, mislim da je brojka 48. Klopp, Pep, Mourinho, Conte, Simeone...sve relativno mladi ljudi. Starci poput Capella, Wengera, Hiddinka, Van Gaala, Del Bosquea...gube korak, svjeze ideje za obracun sa mladjima bas i nemaju. Lippi se povukao na vrijeme.

Link to comment

miha je bio nas najgori igrac na tom prvenstvu. a drulara najbolji.

da smo igrali od starta bez prvog a sa drugim izgazili bismo becke konjusare :(

Miha je umislio da on treba da gradi igru, pa je to tragično izgledalo... A Boškov nije mogao da pohvata ni kako se ko zove, a ne da postavlja igru, pa je mogao da radi ko šta hoće...

 

Piksi je u suštini bio glavni za sve, tada, ali izgleda da graditelja igre™ niko nije mogao da urazumi...

Link to comment

Holandija ovakva kakva je sad ne moze dati osam golova ni cesto spominjanom Javoru. Imaju 1 slican problem kao i Srbija - ostarjeli i vremenom pregazeni Holandjanin se nije snasao u ulozi selektora. Neki dan sam citao zanimljiv statisticki osvrt na prosjecnu dob vrhunskih trenera, mislim da je brojka 48. Klopp, Pep, Mourinho, Conte, Simeone...sve relativno mladi ljudi. Starci poput Capella, Wengera, Hiddinka, Van Gaala, Del Bosquea...gube korak, svjeze ideje za obracun sa mladjima bas i nemaju. Lippi se povukao na vrijeme.

Sve se slažem ali i dalje pričamo o Srbiji. Kada bi ta raspuštena banda nekim čudom dogurala do EP i tamo nabasala na Holandiju ovi bi ih napunili najstrašnije pa makar im na klupi sedeo Djovani Trapatoni.

Link to comment

Pogledao sam samo highlights sa zadnje utakmice. Nije mi jasno kako su mogli primiti onakva dva gola. Nisu tu cista posla.

meni je izgledalo kao da neko namerno sabotirao, igrači ili trener

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...