Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Po meni je najveci krivac onaj koji je ostavio reprezentaciju skoro godinu dana bez selektora a onda ustolicio penzionera koji jeste veliko ime ali koji u zadnjih 10 godina nije imao kontinuitet vodjenja bilo koje ekipe na period duzi od godinu, godinu i pol, pred same kvalifikacije. Nisam protiv trenera stranca ali nama treba netko mladji, neko ko je gladan uspjeha i koji ima energije da zatvara propuste i gluposti disfunkcionalnog saveza i da se bavi stvarima koje mu i nisu posao. 

 

U ovom trenutku vidim sansu da se kvalificiramo jedino ako se imenuje Stojkovic kao ime koje ce galvanizirati tim i cijelu fudbalsku naciju, ili neko drugo ime, strano ili domace koje moze poceti pripreme za 2018-tu. 

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hahaha, pa ovo je neviđena komendija, otjeraš Drulovića, čovjeka koji je igrao dobar fudbal po jakim ligama, bio standardan reprezentativac u najznačajnijim utakmicama u poslednjih 20 godina, koji je osvojio EP za omladince, maršneš ga kao kuče na svinjokolju i onda poslije propalog eksperimenta dovedeš R. Ćurčića? Mislim, ništa protiv momka nemam, ali je očigledno da je doveden jer će raditi za džabe, a onda pred nove kvalifikacije novo mazanje očiju, i tako ponovo izgubljenih 18 ili koliko već mjeseci...

Link to comment

Najupečatljivija scena: treći gol, trče Danci kontru preko desne strane.. Prati ga Marković. Lik pada, Marković pada. Lik se diže, Marković se diže... Prolaze sekunde i sekunde, prilazi šesnaestercu, daje u sredini, ovaj jedan dodir, drugi dodir, treći dodir, pas na stranu... Od naših nema NIKOG. Tek onda dotrčavaju naši... Ne pamtim kada sam video sličnu sliku na jednoj utakmici pa i J jebenog SL-a a kamoli na reprezentativnom nivou. Jasno je da Advokat n radi apsolutno ništa i da je ekipa u rasulu, ali onakva kurcobolja je nešto što ne pamtim kada sam video. To trčanje nazad je stvar motiva i volje, želje. Njih jednostavno bole kurac. Biševac? Čovek je igrao odbranu pogledom celu utakmicu. Par puta je toliko loše reagovao da je to neopisivo. 

Jedna stvar mi nikad neće biti jasna. Mi imamo 50 centaršuteva, nijedan od njih nije blizu gola. Oni imaju 6 od čega 4 šanse i 2 stopostotne. Mi očigledno nemamo nikakav sistem u igri, a svi drugi imaju. Svi verovatno imaju šablone kretnje u napadu, kada je kontra po levoj, po desnoj strani ko gde kako, prva druga, mi samo jebeno stojimo i čekamo da lopta padne na glavu da se neko pokloni. Tj, ono što nas prati celu jebenu istoriju, što reprezentativno što klupski: nema organizacije, niko ne zna šta radi (Matić potvrdio, kaže 30, 40% trči više nego u Čelziju), niko ne TRČI, niko se ne ubacuje iz drugog plana pa redovno imam jednog napadača u petercu koji je okružen buketom™ odbrambenih igrača i apsolutno je nemoćan. Bilo bi čudo nešto i da uradimo...

 

I naravno da Lazović nije kriv ni za šta juče, imao je onaj odličan šut iz polumakazica koji je lako mogao da bude gol. Sa druge strane, njegovo prisustvo u 11 je fenomen koji apsolutno niko ne može da objasni, od Advokata, do Lazovićeve mame, žene, rodbine. A nije jedini u prvih 11 kome tamo nije mesto. Moja neka teorija koja ne mora da bude tačna je da svi ti indijanci u ekipi kojima tamo očigledno nije mesto dotačno ubijaju atmosferu u timu, motivaciju igrača koja i ovako očigledno nije na najboljem nivou.

Link to comment

Auuuu, sad ce covjek koji je gradio karijeru u Javoru govoriti Ivanovicu i Maticu kako da igraju i sto da rade???? Jel glavonja stvarno toliki kreten?

NIje,da sacuva guzicu jos 1 godinu i on ode...Nije dzabe donosio onaj novi statut... :fantom:

Link to comment

ne misli na 1:6 protivu holanđana u 1/4 finalu epski raspad posle najbolje utakmice svih vremena na ep i sp po oceni novinara bbc-a protivu španaca 3:4 u grupi

Meni bar još bolja 3:3 sa Slovenijom nakon što su oni poveli 3:0.. A o toj protiv Španije se svašta govorilo :fantom:
Link to comment

Tako.. Brzo je pao dogovor, čim su saznali kraj.. :D

 

Edit: na tom prvenstvu je Žmanke dobio onaj ultrabrz crveni.. Sve u svemu, ludo prvenstvo..

Prisustvovao sam tim tekmama...A to sa kezmanom protiv NOR je cirkus....Kezman se zagrevao pola sata a ne bi usao ni tad njega Boskov potpuno zaboravio tek kad mu neko rekao na klupi "....izgore decko od zagrevanja..." ovaj ga uveo i bam klizeci i cao....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...