Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene je post festum utakmice malo razočarao. Ne mogu da prihvatim da se posle ovakve partije slegne ramenima i kaže, jbg, nemamo kvalitet. Jer, kvalitet za 24 u Evropi sigurno imamo.

Pa šta drugo da kažu kad istinu ne mogu i neće da kažu? Teško ćemo dočekati da neko od njih istupi i kaže da nije sporan kvalitet pojedinaca ali da taj kvalitet ništa ne vredi kad horda mafijaške krmadi na svim nivoima uništava fudbal i onda misli da će da se izvadi keširanjem stranog trenera da sa distance i na o-ruk nešto na brzaka pokrpi i improvizuje. Pošto niko neće da talasa sa takvim izjavama, ostaju samo univerzalne poštapalice o kvalitetu i našoj realnosti.

Link to comment

pa ne radi sa podmlatkom nego sa prekaljenim internacionalcima.

mislim da su motivacija i mentalitet bili najmanji problem.

 

secam se kad je reber dosao u pfc, pa kad se malo zatim javno krstio levom i desnom kako nasi ne poznaju fudbalske fundamente, tipa primanje lopte i centarsut.

njega mi je bilo zao, ovoga ne. 

 

Za utakmice reprezentacije motivacija ne bi trebalo da bude problem ali treba sportski napaliti recima, dirnuti dusu. hehe

 

A ovo za fundamente fudbalskog znanja ne pije vodu sa reprezentacijom koju cine fudbalerin koji igraju maltene svi u dobrim ili cak odlicnim ekipama po evropi...

Link to comment

Jbg, mi boljeg domaćeg trenera od Mihe nemamo, a boljeg stranog od Advokata teško da možemo da dovedemo.

 

Meni je ovaj debakl potpuno bizaran. Nemam nikakvo objašnjenje.

Mihajlović je konfliktna osoba, u Italiji možda ne može toliko da se kurči ali čim dođe ovamo počne da se tripuje kao ono sa himnom.  Drulović bi mogao biti bolja opcija. A od stranaca valjda ima neki koji neće staviti da mu igraju igrači koje poznaje/trenirao ih je bez obzira kakvi su sada. Tu naravno mislim na Lazovića, on se oprostio pre tri godine od repke, da ovaj nije selektor niko ga ne bi ni zvao. Čovek igra u jsl, nije prvi strelac kluba i on ima prednost nad Đorđevićem i Mitrarom koji su u formi i u boljim ligama. I još juče odigra 90 minuta, imao je snage za 10, posle toga nije mogao da trči, skoči, mogao je samo da umre. Meni je Lazović u timu veća bruka nego kad je Petko poveo sina na svetsko, onaj barem nije igrao pa nije ni konkretne štete na terenu napravio.

Link to comment

Da je samo do Lazovića bilo bi 0:0. Ovi su nas unakazili juče, razgradili nam sve linije, pregazili nas kao plitak potok. Razlozi za to su mnogo brojniji i dalekosežniji od jednog foliranta u napadu.

Edited by beowl
Link to comment

Mihajlović je konfliktna osoba, u Italiji možda ne može toliko da se kurči ali čim dođe ovamo počne da se tripuje kao ono sa himnom. Drulović bi mogao biti bolja opcija. A od stranaca valjda ima neki koji neće staviti da mu igraju igrači koje poznaje/trenirao ih je bez obzira kakvi su sada. Tu naravno mislim na Lazovića, on se oprostio pre tri godine od repke, da ovaj nije selektor niko ga ne bi ni zvao. Čovek igra u jsl, nije prvi strelac kluba i on ima prednost nad Đorđevićem i Mitrarom koji su u formi i u boljim ligama. I još juče odigra 90 minuta, imao je sq1nage za 10, posle toga nije mogao da trči, skoči, mogao je samo da umre. Meni je Lazović u timu veća bruka nego kad je Petko poveo sina na svetsko, onaj barem nije igrao pa nije ni konkretne štete na terenu napravio.

E vidis, meni je veca bruka sta radi sredina terena i odbrana. Gde su oni? Jesu li pistojali juce?Juce su bili kao amateri. Gde su tadic,matic,ivanovic,sta su oni sinoc radili? Taj kreten kojeg ste do sada pljuvali (tosic) je juce dao gol,dok je drugi kreten imao i jednu odlicnu sansu ako niste primetili. Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ni meni ovo ne ide u glavu, posle utakmice u kojoj je viđen najveći raspad sistema još od Deja i Azerbejdžana svima puna usta Lazovića. Čovjek je najslabija karika u reprezentacija zato što igra na mjestu koje je deficitarno, da je neko drugi tu, bio bi isti slučaj. Takav kakav je, učinio je više od Mitrovića sinoć i Đorđevića na prethodnoj utakmici, moglo je čak da se desi pa da završi utakmicu kao dvostruki strijelac.

Nije mi jasno kako se niko ne zapita otkud onoliko prostor između dvije linije tima u momentu kada su u timu tri defanzivna vezna igrača? Mislim da je to uzrok katastrofe prije nego loša partija Lazovića.

Link to comment

Ne gledam crno belo, niti ovim branim lazovica koji nezasluzeno igra u reprezentaciji. Ali ne moze vam on biti kriv za jucerasnji poraz. Pogledajte kako su padali golovi,sta se tu desavalo?kakav je to lom u odbrani? Kakvi su to krateri od bekova kod nas? Pa oni su tuda pichili kao autoputem,sta su radili nasi zadnji vezni igraci? Ko je bio kreator igre? Sta je ob juce sinoc radio? Sta radi ivanovic? Stavlja ruke na dupe i odmacinje se na par meyara od danca,ostavljajuci mu svo vreme da sto lakse iskreira akciju za gol...mene lazovic nervira i u partizanu,ali koliko sam gledao juce on je igrao blize njihovom golu a ne nasem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...