Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Ovo možeš reći i za Djordjevica.

 

Mogu, naravno. Ja nisam ni tvrdio da je Djordjevic krivac sto nismo dobili, samo mislim da je krajnje limitiran fudbaler i ni priblizno upotrebljiv koliko bi se moglo naslutiti iz statistike (koja ce i sama ostati 1 misterija). U nekom valjanom sistemu bi tim mogao da istrpi njega barem protiv Jermenije. Problem nastaje tek kad umnozis Djordjevice i kada ih imas 4-5 na terenu. Rezultat je da Matic mora da fizikalise dok Tosici i Kuzmanovici tapkaju u mestu.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

edit: @ middle

 

Pre bih rekao mrljavi u oba pravca. Ok je on igrac za neke ekipe, ali je jako limitiran fizikalijama i to bi trebalo da bude problem oko mesta u 11 ovde. Ne znam kako mozes upotrebiti veznog igraca koji je toliko spor i toliko defanzivno bezopasan. S druge strane, ni Gudelj, pored svih fizikalija, ne deluje kao mnogo bolji partner Maticu, tako da to ostaje najtanja pozicija i dalje. Meni je neverovatno da se nisu bar setili da isprobaju Krticica. Ne kazem da bi bio idealno resenje, al daj bar da probamo.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Inače, Jermenija je igrala neku 352 tako da se naš balvan morao nositi sa njihova tri balvana non stop!

 

Čudi što nismo probali sa 2 napadača jer je Gudelj višak protiv ovakvih protivnika.

Link to comment

Stojković - Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov - Matić, Jojić, Ljajić, Tadić - Mitrović, Đorđević

 

Ovako bih ja napadački krenuo na Albaniju,da je sve ok i svi pozvani kako bi trebalo.

Bez klasičnih neupotrebljivih krila.

Takođe mislim da bi Darko Lazović daleko više koristi donio na desnoj strani od Bambija.

Link to comment

Stojković - Ivanović, Subotić, Nastasić, Kolarov - Matić, Jojić, Ljajić, Tadić - Mitrović, Đorđević

 

Ovako bih ja napadački krenuo na Albaniju,da je sve ok i svi pozvani kako bi trebalo.

Bez klasičnih neupotrebljivih krila.

Takođe mislim da bi Darko Lazović daleko više koristi donio na desnoj strani od Bambija.

u ovom sastavu nam Albanci daju gol garant. A dali mi mozemo njima uvaliti 2 ostaje jedan ?

Link to comment

Malo olabavite sa kritikama srpske reprezentacije i srpskih igraca.  Rezultat u Jermeniji nije nikakav kiks vec trend koji imamo priliku da vidimo u prvim kolima kvalifikacija.  Navodni favoriti "kiksiraju" protiv navodnih autsajdera: Portugalija gubi od Albanije, Nemacka od Poljske, Holandija od Ceske, Crna Gora igra nereseno sa Lihtenstajnom, BiH gubi od Kipra, Rusija se muci protiv Moldavije.  Hajde malo za promenu da sa tribina navijate za srpski tim.  Nece da steti, moze samo da koristi.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Mi se bunimo sto smo igrali 1-1 sa ekipom u gostima, koja je tukla jednu Dansku kod njih 4-0 a Rusi igrali sa Moldavijom kuci 1-1 :0.6:

Sta radi bre taj Kapelo tamo :isuse:  sreca da nije nas selektor.

Link to comment

Inače, Jermenija je igrala neku 352 tako da se naš balvan morao nositi sa njihova tri balvana non stop!

Čudi što nismo probali sa 2 napadača jer je Gudelj višak protiv ovakvih protivnika.

Zasto mislis da "nismo probali sa dva napadaca"?

Mec su otvorili Markovic, Djordjevic, Tosic i Tadic odmah iza njih... To su ne dva, nego cetiri igraca u zavrsnici.

Kad je Lev pocinjao samo sa Kloseom na Mundijalu, je l' i to znacilo da je Nemacka igrala samo s jednim napadacem?

Edited by Odd_Job
Link to comment

Mi se bunimo sto smo igrali 1-1 sa ekipom u gostima, koja je tukla jednu Dansku kod njih 4-0 a Rusi igrali sa Moldavijom kuci 1-1 :0.6:

Sta radi bre taj Kapelo tamo :isuse: sreca da nije nas selektor.

Lepo sam rekao da je Dikova velika glupost sto je odbio da igra protiv Moldavije prijateljsku .... Imao no sta da vidi i jasnije bi mu malo bilo kako napasti takve ekipe sa ovim nasim vedetama...

 

p.s. Nema sanse da idem na Albaniju, ono jedno sto sam isao kao klinac mi je dosta za ceo zivot... :unsure:

Edited by Geo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...