Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

ima ovo i pozitivnih strana....posle ovakvog performansa gledanje Patrizana mi dođe kao uživanje u najlepšim stanicama istorije fudbalske igre

 

To ti kazem, nasi su, volim ih onako suntave, kad izgube u evropi ne mogu da se ljutim, igraju koliko mogu i znaju. A ovi carevi igraju dobro u najjacim ligama, tresu milione evra godisnje i onda se okupe i  odigraju ko poslednja govna.  Hvala bogu pa se odavno ne nerviram oko reprezentacije.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posao Dicka (i svakog od selektora) je da im pronađe postavu i način kako da igraju i u reprezentaciji, kao u svojim klubovima, ako su tamo dobri, ili da im podigne formu, primenjujući nešto do svog znanja, ako misli da može da ih iskoristi da dobro igraju...

 

To što Dick, niti jedan drugi selektor u poslednjih 10 godina osim Petka i Radomira i Anića to nije znao, govori dosta o ovoj dvojici, a i o ostalima...

 

Utakmice se ozbiljno spremaju, ako je selektor ozbiljan... Radomir je imao plan da u prvih 15-20 munata udari iz sve snage, a posle toga, ako ne prođe, strpljivo čeka prekide, gde smo bili savršeni, gde se za Baneta, kao najboljeg skakača, gradila pozicija... Petko je bio svestan limita u napadu, pa je gradio igru na čvrstoj odbrani, a u napadu šta bog da... Imali su plan, a plan je imao i glavu i rep...

 

Radomirove pripreme utakmica su bile poezija, ovo sad je sve katastrofa... Ovde se istrči na livadu, poslažu se neki igrači kao na FM-u (čak i lošije od toga) i to je to... Tako svako od nas može biti selektor...

То је то. Адвокат успркос педигреу који има његов резме, криминлно води тим. 

Link to comment

To ti kazem, nasi su, volim ih onako suntave, kad izgube u evropi ne mogu da se ljutim, igraju koliko mogu i znaju. A ovi carevi igraju dobro u najjacim ligama, tresu milione evra godisnje i onda se okupe i  odigraju ko poslednja govna.  Hvala bogu pa se odavno ne nerviram oko reprezentacije.

+1

Link to comment

Ja mislim da bi se Radomir i Antić prošetali kroz ove kvalifikacije, ozbiljno...

 

Petko bi verovatno isto prošao, bez nekih većih problema...

naravno.

sastav nam je u najmanju ruku potencijalno podjednako jak kao u njihovo vreme, a protivnici nikad slabiji.

 

katastrofalno ih sprema odvjetnik za utakmice.

ispadanja u obrani, ili recimo momenti poput onog kad tadic najmanje 5 puta centrise, lopta nekako dolazi do njega, on opet centrise, a svaki put sve dalje od nasih igraca u napadu, posledice su samo i jedino neuigranosti. niti je tadic neko ko nema pojma o fundamentima igre, tipa centarsut, niti verujem da iko namerno ostavlja danske strajkere same u 16.

uz to i selekcija je katastrofalna na nekim pozicijama, francuska iz 98 ne bi sebi smela da dozvoli da kao startere ima najmanje 3, 4 igraca koji realno nisu za fudbal, a ne za repku.

jebiga, dankara, gudelj i karleusa tesko da bi igrali za farska ostrva, da su sa farskih ostrva.

Link to comment

Viteski vracamo poklonjenu gol razliku

 

 

Ova kurcobolja u fazi odbrane ne postoji ni kod FK Šećeranac.

 

 

jbg drugari...nemere i vojvoda i rezultat u jednoj sedmici...treba to malo razgoditi

 

 

Bendtner dok je postizao treci gol imao vremena da skine meridian aplikaciju i odigra uzivo dajem sledeći gol

:lolol:  :lolol:  :lolol:

Link to comment

U krajnjoj liniji, koji ćemo uopšte na EP? Da se protiv koliko-toliko ozbiljnih ekipa blamiramo tri puta gore nego protiv ovih mediokriteta koji nas uredno tamburaju u grupi? Da gledamo Advokatovu glavu zagnjurenu u šake posle osmog gola Holandjana? Srbija treba da igra kvalifikacije sa ciljem da primi što manje golova i to je to. Za takav pristup, uostalom, i imamo igrače. O bodovima uopšte ne treba razmišljati.

Edited by beowl
Link to comment

To ti kazem, nasi su, volim ih onako suntave, kad izgube u evropi ne mogu da se ljutim, igraju koliko mogu i znaju. A ovi carevi igraju dobro u najjacim ligama, tresu milione evra godisnje i onda se okupe i  odigraju ko poslednja govna.  Hvala bogu pa se odavno ne nerviram oko reprezentacije.

+1

Link to comment

Mene je post festum utakmice malo razočarao. Ne mogu da prihvatim da se posle ovakve partije slegne ramenima i kaže, jbg, nemamo kvalitet. Jer, kvalitet za 24 u Evropi sigurno imamo.

 

Ocigledno je da nemamo. Imamo potencijal u individualnom kvalitetu pojedinih igraca ali to je otprilike sve sto imamo. Mozda je nekad moglo da se iza tog igrackog kvaliteta prikriju manjkovi u organizaciji, kontinuitetu strucnog rada, hijerarhiji motiva i generalno elementarnom sportskom postenju, ali to vise odavno ne moze. Savremeni fudbal je ozbiljan posao i svaka improvizacija koja treba da zakrpi sportski rezultat dok se nekim drugim stvarima daje prioritet zavrsi upravo na ovakav nacin. Nisam gledao utakmicu jer odavno vise i nema potrebe gledati ih ali me nimalo nije iznenadilo kad sam video rezultat. Danci su kurac od ekipe ali su kurac od ekipe. Mi smo nista.

Edited by harper
Link to comment

Ja kada sam posle njegovog dolaska rekao da nam Advokat nece donesti nista i da ne radi ozbiljan posao i da nije dobro sto je stranac zbog motivacije i poznavanje mentaliteta napalo me pola foruma i pravilo budalom... (cast izuzecima)

 

A sve je prosto jer je igracima FSS nesto kao nama smrtnicima firma/poslodavac...

 

Ja sam nazalost imao prilike raditi u jednoj takvoj firmi i doziveo kako to demoralise i automatski, nego pre, neko kasnije rezigniras jer vidis da ne mozes nista raditi protiv toga...

 

A nasi igraci koliko god mi misleli da su glupi ako nista drugo su po njihovim klubovima u Evropi videli kako treba da radi savez sta je profi ozbiljan rad, a sta kriminalni amaterizam.

 

Advokat: Ovo ste cekali  Sama ovo izjava je superiska i dokaz da deda nema pojma ni gde je dosao... Alo bre mi cekamo deceniju da se sredi ta repka i dobije nekog, moroncino stara

Edited by assignment
Link to comment

Ja kada sam posle njegovog dolaska rekao da nam Advokat nece donesti nista i da ne radi ozbiljan posao i da nije dobro sto je stranac zbog motivacije i poznavanje mentaliteta napalo me pola foruma i pravilo budalom... (cast izuzecima)

pa ne radi sa podmlatkom nego sa prekaljenim internacionalcima.

mislim da su motivacija i mentalitet bili najmanji problem.

 

secam se kad je reber dosao u pfc, pa kad se malo zatim javno krstio levom i desnom kako nasi ne poznaju fudbalske fundamente, tipa primanje lopte i centarsut.

njega mi je bilo zao, ovoga ne. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...