Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Ne pamtim da smo kao reprezentacija uspeli da preokrenemo nakon primljenog gola,

 

За Пижоновог вакта, против Сјеверне Ирске у Београду.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igra li Markec protiv Albanaca?

 

Ako ništa, konačno imamo selektora koji će posle okršaja sa Albancima prvim avionom i dobrovoljno da ode u Hag.

Edited by kralj
Link to comment

nisu burekdžije ništa posebno, klasična bunkeraška ekipa koja ide u brze kontre sa 4-5 igrača, uz malo sreće ih možemo na vreme otvoriti u prvih 15-20 min ako sreće ne bude opako ćemo se mučiti, slično kao i juče, jbg dik je ziheraš od trenera kome je malo i 2 zadnja bezvezna pa je ubacio i trećeg, da je rtada uveo lazaru ovaj bi jermene izludeo štiklama i garant bi dobili  ^_^

 

edit naravno u utorak nećemo imati problem sa nadmorskom visinom koja redovno veže noge našim vedetama

 

- meč iz 2007 igra gora nego juče sa 2 napadača ali su ta dvojica bili prepodobni pantelija (naravno promašio najbolju našu šansu na meču) i klokan

 

Edited by gone fishing
Link to comment

Samo da pozdravim izbor Mitrovica u prvih 11, nadam se da ce poceti i protiv Albanije da mogu da ga gadjam necim.

2 tekme, 2 primljena gola, oba iz 5 metara i dupke punog 16terca.

Link to comment

Не знам, стварно, јеммуматер, да л' смо ми сви гледали исту утакмицу?

Мени изгледало сасвим океј. Нисам ни саркастичан, нити сам пијан гледао меч... Пратио сам преко Фокса, њихови коментатори - исто - задовољни, "Јерменија се једва извуче" и све у том стилу... (чак су и првом полувремену помињали Serbian magic...[emoji23])

Онда отворим Блиц - наслов - "Не можемо ни са Јерменијом"

Па који сте ви то курац курчев да, пази, НИ СА ЈЕРМЕНИЈОМ не можете?

Шта то значи уопште?

Једино ако Блиц не мисли да су Немачка, а Јерменија да је Гибралтар... Па сад не могу они ни са њима.

Онда дођем овде, уместо лепо да седим само на десанки и да уживам, па каже:

Ђорђевић - јесте дрво, није дрво... Јесте дете, није дете... Дете Дрво Није, али је Била Јака Лопта...

Митровић - најбољи којег смо икада имали и кога ћемо икада имати, али, јебига, Мртав... Шта да се ради?

Дајте Лазовића - ма таман посла!

Дајте Бамбија - ма тај не би смео ми да присмрди клупском, а не репстативном фудбалу...

Мустафи - стандардно, поломити руке јер је одбранио пенал.

Митровић (одбрана), Гудељ - никад ни чуо ни видео... Шта знам, нисам приметио да су нешто грдно засрали ни један ни други...

А кога бисте ви? Ево, лепо питам. Да вратимо Жигу? Дај! Ево ја сам први за то, па хтео Венгер са га узме летос! И Пантелу приде! Красић Милош - жив ли је?

Најбоље још и Радомира на клупу да вратимо, ако је икако могуће...

Али опет овде нико не би био задовољан...

А то је зато што мислите да је Србија Немачка. А није. Није ни европски Браил више (како смо некад сами себи тапшали)... А није ни Јерменија Гибралтар.

У последња два квалификациона циклуса имају успеха таман колико и ми. Мало им фали среће и краду их вазда судије.

И зато оно што прича Коларов има неког смисла, бар мени.

Ето, ценим да ћемо Албанију, која уопште није екипа за потценити, да добијемо лагано.

Уосталом, видећемо. Макар се добро зезамо. Скоро па ко на десанки.

 

 

Tapatalk

Edited by Odd_Job
Link to comment

albanija je kurton od ekipe ispod ranga estonije i jermenije u punom sastavu. ako to ne mozemo da dobijemo u bg treba da se ubijemo.

Da vam nema albanaca Slavisa nebi bio trener Zvezde i nebi bilo titule :D .

Ja sam njih gledao dosta puta igrali su x puta sa Slovencima, lepo je rekao gone fishing klasicna bunkeraska ekipa nisu ko Jermenija da igraju presing nego svi na svoju polovinu i mole Alaha da ce se protivnik ispromasivati za sve pare a oni nesto umuvati iz kontre ili prekida. Mucne su njihove utakmice za gledanje. Da se oni kojim slucajem plasiraju na EP ili SP velika vecina forumasa bi vec nakon 10 minuta ugasilo TV i otislo napolje :D . Oni sebi dizu tenziju s ovom utakmicom napaljeni su mnogo i hoce da nas pobede na JNA. Zbog toga verujem ako odigramo pametno i umuvamo im gol, dva u prvom poluvremenu da ce se potpuno raspasti i proci kao Wales ili Makedonija u Jagodini. Nebude li tog gola u 1.pol bice to 1 mucna utakmica u kojoj moze biti svasta.  Ipak tipujem na nekih 3-0 pod uslovom da ne igramo sa igracima tipa Gudelj u prvih 11.

Link to comment

hehe, pa znam bas zbog Slovenaca sam ih i gledao dosta i jos sam ih pritom gledao na nekim tekmama koje su Slovencima krojile kapu :)

 

Island - Albanija mi je oficijelno najruznija tekma koju sam gledao prosle godine.

Link to comment

Zanimljivo je da oni uvek naprave neki bum na pocetku kvalifikacija i to obicno bude to sto se njih tice.Jednom su tukli Grcku 2-1 dok su ovi bili prvaci Evrope, pa Ruse 3-1 evo sad i Portugal 1-0. Gledao sam juce drugo poluvreme sa Danskom losa utakmica skroz, totalno mrtva. Cak je veciti derbi mnogo bolji za gledanje iako bude na kraju 0-0.

Link to comment

Не знам, стварно, јеммуматер, да л' смо ми сви гледали исту утакмицу?

Мени изгледало сасвим океј. Нисам ни саркастичан, нити сам пијан гледао меч... Пратио сам преко Фокса, њихови коментатори - исто - задовољни, "Јерменија се једва извуче" и све у том стилу... (чак су и првом полувремену помињали Serbian magic...[emoji23])

Онда отворим Блиц - наслов - "Не можемо ни са Јерменијом"

Па који сте ви то курац курчев да, пази, НИ СА ЈЕРМЕНИЈОМ не можете?

Шта то значи уопште?

Једино ако Блиц не мисли да су Немачка, а Јерменија да је Гибралтар... Па сад не могу они ни са њима.

Онда дођем овде, уместо лепо да седим само на десанки и да уживам, па каже:

Ђорђевић - јесте дрво, није дрво... Јесте дете, није дете... Дете Дрво Није, али је Била Јака Лопта...

Митровић - најбољи којег смо икада имали и кога ћемо икада имати, али, јебига, Мртав... Шта да се ради?

Дајте Лазовића - ма таман посла!

Дајте Бамбија - ма тај не би смео ми да присмрди клупском, а не репстативном фудбалу...

Мустафи - стандардно, поломити руке јер је одбранио пенал.

Митровић (одбрана), Гудељ - никад ни чуо ни видео... Шта знам, нисам приметио да су нешто грдно засрали ни један ни други...

А кога бисте ви? Ево, лепо питам. Да вратимо Жигу? Дај! Ево ја сам први за то, па хтео Венгер са га узме летос! И Пантелу приде! Красић Милош - жив ли је?

Најбоље још и Радомира на клупу да вратимо, ако је икако могуће...

Али опет овде нико не би био задовољан...

А то је зато што мислите да је Србија Немачка. А није. Није ни европски Браил више (како смо некад сами себи тапшали)... А није ни Јерменија Гибралтар.

У последња два квалификациона циклуса имају успеха таман колико и ми. Мало им фали среће и краду их вазда судије.

И зато оно што прича Коларов има неког смисла, бар мени.

Ето, ценим да ћемо Албанију, која уопште није екипа за потценити, да добијемо лагано.

Уосталом, видећемо. Макар се добро зезамо. Скоро па ко на десанки.

 

 

Tapatalk

 

Al deluje da si pijan pisao ovaj post.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...