Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igrali smo protiv Skota sa Djuricicem kao laznom devetkom i nije funkcionisalo. 0:0 je zavrsilo. I na jos dva meca u kvalifikacijama isto. Jedino protiv mrtvih Velsana jeste, ali to je kao da uzimas reper tekmu protiv Farskih Ostrva. Velsane bi dobili i sa Mustafom u spicu.

Link to comment

@Middle Ta dva bolja spica su ti Mitrovic i Lazovic. Jedan u mrtvoj Belgiji se jos uvjek nije dokazao...

 

Ај', живота ти, земљаче, објасни ми како то мислиш у "мртвој" Белгији? Ако те не мрзи, мислим... У ком смислу је Белгија мртва и шта Митрара треба да уради да би се, по теби, "доказао"?

 

Kenjate bez veze po Stefanu Mitrovicu. Imao je dobru sezonu u Spaniji, opravdano je pozvan...

Слажем се. По мени, одиграо је сасвим солидно.

 

Albanci vode protiv Danaca. Dobijemo ih i na konju smo :D

Албанци губе на ЈНА већ у тунелу. Биће 3+пп #опуштеница

Једино страхујем од супердуховитих транспарената и такотоитомеслично...

 

 

Tapatalk

Edited by Odd_Job
Link to comment

Igrali smo protiv Skota sa Djuricicem kao laznom devetkom i nije funkcionisalo. 0:0 je zavrsilo. I na jos dva meca u kvalifikacijama isto. Jedino protiv mrtvih Velsana jeste, ali to je kao da uzimas reper tekmu protiv Farskih Ostrva. Velsane bi dobili i sa Mustafom u spicu.

 

I tad protiv Skota smo igrali bolje nego veceras, i stvorili vise sansi nego protiv mrtvih Jermena. A pride je reprezentacija bila nova.

Link to comment

Imao je Bane onu sansu glavom, bila sui  dva suta jedna opasan i jedan kilav u prvom pluvremenu, i Dete je glavom pokusalo sa ivice peterca ali je lopta otisla blize korner zastavici nego li golu.

 

Posle kada smo primili gol se sve prilicno raspalo, ali na to smo i navikli. Ne pamtim da smo kao reprezentacija uspeli da preokrenemo nakon primljenog gola,

Link to comment

Nama danas nije bio problem u spicu vec u bespotrebnom gomilanju zadnjih veznih koji svi skupa nisu mogli da pohvataju ni lasom igrace Jermenije posto su ovi, jel'te, jednostavno brzi pa nije ni bitno koliko ovih nasih sporaca i drugih Kuzmanovica ima. Igramo sa tri zadnja vezna a Jermeni nam prave kroz svu trojicu 4 na 2 kontru koju su zasrali jer nemaju pojma. Murinju u najjacoj ligi na svetu Matic sam drzi ledja veznom redu a ovde ne moze protiv mocnih Jermena, vec mora i Gudelj da mu pripomogne. I dok su se Kuzma i Gudelj takmicili ko ce vise da smeta Maticu, Tadic je venuo na krilu, Tosic ni sam nije vise znao sta treba da igra i gde da se krece a Djordjevic je uglavnom s bezbedne udaljenosti posmatrao utakmicu.

 

Realno smo dobro prosli jer se na srecu pokusaj Lazovica da nam upropasti akciju slucajno odbio do Tosica koji je zabio ekstra gol, a i Stojkovic nam je odrzao glavu iznad vode. Gubice se i dobijati jos bodova u ovoj grupi, mada smo mogli ovde i da pokupimo sva tri da smo napali od pocetka kako je trebalo. Treba nam za ovakve ekipe umesto Gudelja igrac sa nesto ofanzivnijim stilom igre koji ume da se ubacuje iz drugog plana, neki profil Ninkovica ili Sase Ilica, uzasno nam sporo ide lopta a nema ama bas nikakvog razloga za to jer i Matic i Tadic jako brzo misle i odigravaju a Tosic i Markovic su sami po sebi brzi igraci. Cim stanemo i krenemo da muljamo loptu oko centra postajemo isuvise zavisni od toga na koju nogu su tog dana ustali Bane i Kolarov da nesto izmajmunisu svojim ubacivanjima. Oni su obojica sjajni igraci ali su bekovi, nije na njima da nas nose u napadu.

Edited by harper
Link to comment

Treba nam za ovakve ekipe umesto Gudelja igrac sa nesto ofanzivnijim stilom igre koji ume da se ubacuje iz drugog plana, neki profil Ninkovica ili Sase Ilica

Можда Јојић направи нешто од себе у Борусији, кад је Љајић већ прежаљен (око химне сам био на његовој страни, али сад стварно не знам шта да мислим)

Но, у овај меч је Адвокат ушао са три нападача и једним полушпицем, тако да је логично морао да остави Гудеља да помогне Цару Матићу.

 

едит:

BTW, одлично је за Србију што Адвокат вади Кузмановића из мртвих... Ако се он озбиљно врати фудбалу, бићемо на коњу.

 

 

Tapatalk

Edited by Odd_Job
Link to comment

ohoho:

 

Kolarov: Narod jedva čeka da vređa

 

“Tu sam dugo, bilo je nekoliko utakmica, ali nikada nismo imali maksimalnu podršku. Naš narod kao da želi da se ovako nešto desi kako bi mogao da vređa, da stane za kompjuter i da piše komentare kako treba ovaj da igra, a ne treba onaj... Verovatno se tako leče neke sopstvene frustracije za kompjuterom. Lično nemam sa tim problema, znam ko sam i šta sam“.

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=10&dd=12&nav_id=910541

 

​Nisam juče gledao utakmicu, šetao sam dete po kalemegdanu. Nije mi jasno odakle kolarovu pravo da priča ovako nešto, ne znam ni da li smo bili dobri ili loši, ko je igrao a ko nije, ko je trebao da igra, a ko nije. Međutim neprihvatljivo je da daje ovakve izjave.

 

Možda bi bilo boje da se utakmice igraju u Novom Sadu, Kruševcu i Nišu. Mislim da će onda i njima biti lakše..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...