Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Nije Đorđević igrao toliko loše, imao je i dobrih i loših strana. Naši špicevi nisu igrači koji sami izmišljaju golove, bilo da se zovu Filip ili Aleksandar. Mnogo veći problem je to što su naša krila prilično beskorisna na meču, a opet za to je razlog razvučenih linija i spor tempo koji igramo sa malo dodavanja i puno soloprodora bekova koji su pak najkvaitetniji igrači tima. Tadić je sjajan igrač za špiceve kakve imamo i najbolje igra na krilu, ali način naše igre zatvara igru preko krila, pa i on deluje prilično neupotrebljiv.

 

Nisam veliki fan Đorđevića, ali verujem da je u trenutku koristan igrač za srpsku reprezentaciju. Nije on igrač o čijem prisustvu treba raspravljati.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Djordjevic me mnogo podseca na Kovacevica Darka, dobar u klubu los u reprezentaciji. Ustavi ne los nego mrtav. Isti je Kovacevic bio takav trpa u Sosijedadu i Juventusu a kad obuce SCG dres ko da igra fudbal prvi put u zivotu.

 

 

Ma da. Znamo tu pricu. I Deki Stankovic isto - igre u Interu i repci nebo i nebo... nemoj please.

Link to comment

Kenjate bez veze po Stefanu Mitrovicu. Imao je dobru sezonu u Spaniji, opravdano je pozvan, a oni koji bi imali prednost pred njim  u prvih 11 su ozlijedjeni ili su Neven Subotic. Veceras je odigrao ok. U onoj guzvi kod prvog gola nije jedini krivac. Penal je simuliran.

 

Sa sredinom veznog reda nikada necemo biti sretni. Matic je sjajan, ali svim ostalima nesto fali. Jojic je mozda najkompletniji od ostalih.

Link to comment

Nije Đorđević igrao toliko loše, imao je i dobrih i loših strana. Naši špicevi nisu igrači koji sami izmišljaju golove, bilo da se zovu Filip ili Aleksandar. Mnogo veći problem je to što su naša krila prilično beskorisna na meču, a opet za to je razlog razvučenih linija i spor tempo koji igramo sa malo dodavanja i puno soloprodora bekova koji su pak najkvaitetniji igrači tima. Tadić je sjajan igrač za špiceve kakve imamo i najbolje igra na krilu, ali način naše igre zatvara igru preko krila, pa i on deluje prilično neupotrebljiv.

 

Nisam veliki fan Đorđevića, ali verujem da je u trenutku koristan igrač za srpsku reprezentaciju. Nije on igrač o čijem prisustvu treba raspravljati.

 

Apsolutno jasno. Tomas Miler bi dao nula golova da su mu krila Tosic i Markovic.

Link to comment

Djordjevic me mnogo podseca na Kovacevica Darka, dobar u klubu los u reprezentaciji. Ustavi ne los nego mrtav. Isti je Kovacevic bio takav trpa u Sosijedadu i Juventusu a kad obuce SCG dres ko da igra fudbal prvi put u zivotu.

Nije to do igrača nego pre svega do različite koncepcije u reprezentaciji. Ovo se ponajviše odražava na napadače koji dolaze iz (velikih) klubova gde im je posao da daju golove a čitav tim iza njih radi na tome. Reprezentacija Srbije igra totalni antifudbal, sve se vrti oko destrukcije igre, zato su štoperi i zadnji vezni po pravilu najveće zvezde tima a napadači ne mogu ni da prismrde svom učinku iz klubova.

 

Ali, neki napadači mogu da pruže ponešto u tom antifudbalu a neki ama baš ništa. Djordjević na žalost spada u ovu drugu grupu jbg.

 

  

 

Lazar Markovic veze nema u klubu, veze nema u reprezentaciji i sta je razlog da on pocinje svaku jebenu tekmu?

Nemam pojma, ne stavljam ga ja u tim. Ali to što je on drvo i u klubu i u repki a Djordjević samo u repki, ne čini Djordjevića išta korisnijim za ovu reprezentaciju. Ja uopšte ne mislim da dečko generalno nume, naprotiv. Ali on ne može da doprinese ovoj koncepciji koju Srbija forsira. Barem ne kao usamljeni starter.

Link to comment

Drago mi je što ga bambi spakovao pošto toliko preterujete za njega da je to nenormalno. Ne kažem da je ne znam kakva klasa, lali je duplo bolji igrač od onog kakvim se ovde predstavlja.

 

Ne mogu da se opasuljim koliko je Danko propao.

Odigrao totalno u skladu sa očekivanjima... Očigledno si ga branio onomad a da ga nisi gledao skoro ;)

 

Inače, igra nam je katastrofa. Prvih par minuta smo nešto trčali, stali smo negde oko 10og i počeli da se ubijamo za barem poziciju za centar šut u 16 gde smo imali jedva dva igrača, u najboljem slučaju 3. Ne bi ga dali nikad. Deluje kao da svi igraju preko kurca, želim da verujem da to nije istina.

Link to comment

Nemam pojma, ne stavljam ga ja u tim. Ali to što je on drvo i u klubu i u repki a Djordjević samo u repki, ne čini Djordjevića išta korisnijim za ovu reprezentaciju. Ja uopšte ne mislim da dečko generalno nume, naprotiv. Ali on ne može da doprinese ovoj koncepciji koju Srbija forsira. Barem ne kao usamljeni starter.

 

E sad se slazemo. Koncepcija ne postoji i Djordjevic nije napadac koji ce u haosu doci do izrazaja. I mnogo bi bolji bio da ima svog Pantelu (Ljajica recimo).

Edited by MiddleClass
Link to comment

Drago mi je što ga bambi spakovao pošto toliko preterujete za njega da je to nenormalno. Ne kažem da je ne znam kakva klasa, lali je duplo bolji igrač od onog kakvim se ovde predstavlja.

 

 

Odigrao totalno u skladu sa očekivanjima... Očigledno si ga branio onomad a da ga nisi gledao skoro ;)

 

Inače, igra nam je katastrofa. Prvih par minuta smo nešto trčali, stali smo negde oko 10og i počeli da se ubijamo za barem poziciju za centar šut u 16 gde smo imali jedva dva igrača, u najboljem slučaju 3. Ne bi ga dali nikad. Deluje kao da svi igraju preko kurca, želim da verujem da to nije istina.

 

 

Pizdi me sto usporava svaki napad i sto se namjesta na lijevu, a to je skroz providno posle par minuta (i za one fudbalere koji spavaju kad im trener pokazuje video kasete protivnika). Danas je par puta bez pritiska vracao loptu nazad Kolarovu iako smo imali 5 igraca u 16m koji su cekali centarsut i to mu je jos svaki but dao loptu iza ledja umjesto naprijed. Ono primanje lopte u petercu je bilo savrsenstvo™.

 

 

Sto se tice potonje recenice. I meni se cini da glavni igraci igraju preko one stvari - Kolarov i Bane pogotovo. Matic ne (jos uvjek) jer je nov u repci i silno je motivisan i pun je kofidensa™.

Link to comment

Djordjević treba da startuje ako će da startuju dva napadača. Mitrović bi ga rasteretio samo tako. Ako će Srbija i ovaj kvalifikacioni ciklus odigrati sa jednim napadačem (a hoće), onda treba probati sa Mitrovićem a Djordjević da ulazi ako ne daj bože zatrebaju dva napadača kada se primi gol.

Link to comment

E da... bilo je par postova kako ce svima u Jerevanu biti tesko. Gigant iz bivse sovjetske republike mozes misliti.

 

 

Ispizdio sam sto ove tarabe nismo dobili jos smo iscupali bod jedva.

Link to comment

Najgore je što je Lazović odigrao petom a Tošić dao gol tako da ćemo ih gledati i dalje. Splavar odbranio penal i njega ćemo i dalje gledati.

Nastasić pravi faulove kao idiot. Nije da nešto pratim ali jebeš repku kad ne znaš sve igrače (Mitrović + Gudelj).

Link to comment

Овде Пипа из најбољих дана да ставиш ил Ван Нистелроја не би се видели 90 минута.

 

Pipo se ne bi video, ali bi dao dva komada.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...