Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji? Imamo ih dva. Onaj u odbrani ne bi privirio nikad u repku. Klasicni menadzerski igrac. Nastasic ce biti dobar igrac. Nadam se da ce preci u Juve na zimu i igrati redovno. Samo to mu fali...

 

A onaj iz napada je najveci talenat kojeg imamo u napadu u proslih x godina. Samo treba da eksplodira... ali jbg djeluje mi da je ljencuga.

taj iz odbrane.

Link to comment

Naravno da nije. Ali jbg treba da ima makar 2-3 normalna saigrača da bi dao gol.

 

Batali talijanske blogove i gledaj tekmu.

 

Ko je gledao tekmu a nije guslao na temu: "Moj idol je savršen ali nema sa kim da igra", teško je mogao da zaključi bilo šta osim da je Đorđević uspešno glumio drvo 90 minuta.

 

Sad, to se relativno lako rešava. Kažeš da neshvaćeni genije nema adekvatnu podršku koja mu je potrebna kako bi izdominirao? OK, onda lepo da pogledamo kakvu to podršku ima kada igra za Lazio pa da mu je obezbedimo i u repki. Mauri, Anderson, Ledesma? Nema Srbija takvih poslužilaca za genija? Pa jebiga onda, moraće drugi špic da startuje umesto njega, sreća pa imamo još jednog ili dvojicu kojima nisu potrebni laboratorijski preduslovi da bi nešto pokazali na terenu.

 

No dobro, reprezentaciji Srbije i onako nije cilj da postigne gol na utakmici, to je uvek plan B tako da nema svrhe prozivati mučenog Đorđevića. Što više nerešenih i za dlaku ispušten baraž, to je dobitna kombinacija koja se ne menja.

Link to comment

Hoće, Albanija. Danska i Portugal teško. Njima su nedostajala dva glavna igrača. Realan rezultat remi, ne sviđa mi se kako je postavljena igra; mnogo prostora ima između linija, krila nemaju loptu u prostor. Neuigranost je prirodna. Loše izveden penal Jermena i srećni odbitak do Tošića su nas doveli do remija. Oba štopera vrlo tanka; nepotrebni faulovi, Mitrović kod gola i penala akter, a Nastasić koristi i dalje previše ruke i pravi fualove sa leđa, plus je dva puta ispao iz voza - manjak utakmica.

 

edit. Timski duh očajan. I dalje očekujem uspešne kvalifikacije.

Tezko ce Danska a i Portugal dobiti kompletnu Jermeniju u Jerevanu. Ovi prvi su ih i kod kuce tezko dobili.

 

Protiv Albanaca obavezno Mitar umesto Filipa, Gudelj van Lazo unutra. Voleo bi i da Kolarov popusi klupu ali nemamo niakkvu alternativu za njega, steta sto je Obradovic propao.

Link to comment

Podcjenjujete Jermene. Mislim da ce i Danci i Portugalci lose proci tamo.

 

Advokat zapravo nije mijenjao tim i postavku koju je nasljedio od Mihajlovica, odnosno Drulovica. To nije 433 nego 4231. Ocito i igracima npr. Markovicu, daje kredit.

 

Veceras je bio prisiljen mijenjati i mislim da je dobro vodio utakmicu. Najprije je uveo Kuzmanovica i promijenio formaciju u 433. To uglavnom nije dobro izgledalo, ali ih je stalnim davanjem sugestija uspio posloziti. Pretpostavljam da je Lazovica uveo da bi Jermensku obranu napao brzim i pokretljivijim igracem. Na kraju je morao riskirati. Rezultat su ipak odredila sreca i individualni sjajni potezi.

Link to comment

Prica bi ti pila vodu, beowle, da je Djordjevic sjebao 20 napada kao Tosic ili Markovic. Imao je dvije tri lopte i to je to. Sve mi je jasno bilo kad se on morao vracati da primi lotpu na 40m od gola pored tehnicara i majstora fudbala tipa Tadic, Tosic, Markovic, Matic i Gudelj. Organizacija napada nula!

 

 

Ta dva bolja spica su ti Mitrovic i Lazovic. Jedan u mrtvoj Belgiji se jos uvjek nije dokazao, a drugi igra za Partizan i kida zivce sudeci po postovima na postojecem topiku. Igracu kao sto je Djordjevic moras napakovati sansu. Ocigledno je trener Lacija inteligentniji od Advokata i zna da poslozi ono sto ima i da izvuce maksimum iz njih. Isto vazi i njegove saigrace iz kluba.

Link to comment

Prica bi ti pila vodu, beowle, da je Djordjevic sjebao 20 napada kao Tosic ili Markovic. Imao je dvije tri lopte i to je to. Sve mi je jasno bilo kad se on morao vracati da primi lotpu na 40m od gola pored tehnicara i majstora fudbala tipa Tadic, Tosic, Markovic, Matic i Gudelj. Organizacija napada nula!

 

 

Ta dva bolja spica su ti Mitrovic i Lazovic. Jedan u mrtvoj Belgiji se jos uvjek nije dokazao, a drugi igra za Partizan i kida zivce sudeci po postovima na postojecem topiku. Igracu kao sto je Djordjevic moras napakovati sansu. Ocigledno je trener Lacija inteligentniji od Advokata i zna da poslozi ono sto ima i da izvuce maksimum iz njih. Isto vazi i njegove saigrace iz kluba.

 

Sve super, Advokat je kreten, Tošić i Marković su balvani, jedino trener Lacija može to da postavi kako odgovara neshvaćenom geniju. Ali jebiga, niti imamo trenera Lacija na klupi niti imamo njihove igrače u veznom redu. Dakle, nema nam druge nego da za repku startuje špic kojem prisustvo trenera i veznih igrača Lacija nije preduslov da prikaže nešto što liči na fudbal.

 

Uzgred, ja uopšte nisam poredio Đorđevića sa Tošićem ili Markovićem. Govorio sam o njegovom učinku u napadu a taj učinak je apsolutna nula. Do te mere da je čak i mrtvi Lazović uspeo da ga nadmaši štiklom, dočim za onog nedokazanog™ iz Belgije baš i ne možemo da komentarišemo dok ga ne budemo gledali kao startera.

Edited by beowl
Link to comment

Dobro! Dao je 5 golova iz 10 meceva. U toj ligi je vec dao 9 golova neki lik kojem ne umijem prezime izgovoriti.

 

 

Djordjevic je drugi strijelac Serie A (4 gola na 6 meceva) i jedino je Tevez ispred njega. To sto ga rimljani znaju iskoristiti, a mi ne umijemo je pitanje za Advokata, a ne za Djordjevica.

 

 

Ovoj ekipi fale Milijas i Zigic i sve bi gazili. Eto ubjedili ste me Djordjevic i Gudelj out.

Link to comment

Podcjenjujete Jermene. Mislim da ce i Danci i Portugalci lose proci tamo.

 

 

Pa inače su oni mnogo više zajebani u gostima, razbijali su i Dance i npr Slovake ponižavajućim rezultatima na strani, plus 2:2 u Italiji, tukli su mislim nedavno i Češku u Pragu dok su kući ugl rutinski sa golom-dva razlike gubili od favorita.

Ekipa su koja igru bazira na defanzivi, trkački izuzetno spremni a fantastično se otvaraju u kontranapad (naravno kad su kompletni) i dolaze naprijed sa dosta igrača.

Ne treba o njima previše suditi na temelju današnje utakmice, i Švedska je bez Ibre rang Walesa i Škotske a s njim daju Švabama 7 golova u dvije fantastične utakmice, da ne pričamo o Portugalu bez CR-a.

Link to comment

Djordjevic me mnogo podseca na Kovacevica Darka, dobar u klubu los u reprezentaciji. Ustavi ne los nego mrtav. Isti je Kovacevic bio takav trpa u Sosijedadu i Juventusu a kad obuce SCG dres ko da igra fudbal prvi put u zivotu.

Link to comment

Sve super, Advokat je kreten, Tošić i Marković su balvani, jedino trener Lacija može to da postavi kako odgovara neshvaćenom geniju. Ali jebiga, niti imamo trenera Lacija na klupi niti imamo njihove igrače u veznom redu. Dakle, nema nam druge nego da za repku startuje špic kojem prisustvo trenera i veznih igrača Lacija nije preduslov da prikaže nešto što liči na fudbal.

 

Uzgred, ja uopšte nisam poredio Đorđevića sa Tošićem ili Markovićem. Govorio sam o njegovom učinku u napadu a taj učinak je apsolutna nula. Do te mere da je čak i mrtvi Lazović uspeo da ga nadmaši štiklom, dočim za onog nedokazanog™ iz Belgije baš i ne možemo da komentarišemo dok ga ne budemo gledali kao startera.

 

 

Lazovic je igrao uz jos jednog spica (Mitrovica) i neces mi vjerovati mnogo je lakse igrati u paru nego sam u napadu gdje moras da nosis 2-3 defanzivca na ledjima.

 

Lazar Markovic veze nema u klubu, veze nema u reprezentaciji i sta je razlog da on pocinje svaku jebenu tekmu?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...