Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

izbacivanje srbije iz daljeg takmicenja ili registrovanje utakmice sluzbenim rezultatom u korist albanije bi bile izuzetno nepravedne kazne jer bi se prakticno odnosile na nase fudbalere koji su se jedini normalno ponasali tokom kompletnog dogadjaja.

 

 

nije to ništa loše, srbiju je potrebno nepravedno kažnjavati, što više to bolje

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali kako idemo Takovskom pored zgrade PTC nailazimo na jos jedan kordon zandarmerije :ajde:  Usrali se i oni.

murija.

 

ambasade su branili od navijača, a rts od sns šljama da ne spale strajnića

Link to comment

treba zestoko (novcano) kazniti fss zbog uzasno lose organizacije. nasoj publici treba dugorocno zabraniti pristup stadionima, jer je to neopevana stoka koja mrzi ceo svet i bar jednom nedeljno bi nekog da lincuje. onih nekliko albanskih igraca, koji su prvi nasrnuli na mitrovica, treba zauvek izbaciti iz fudbala jer su necivilizovani i agresivni retardi. nn lica koje su organizovala dron treba optuziti za terorizam. utakmica da se ponovi, kod keksija u monaku, pred praznim tribinama.

+1 za sve osim za doživotnu suspenziju albanskih igrača. Godinu dana bi bilo dovoljno. Takođe bi trebalo malo precizirati dugoročnost zabrane pristupa stadionima za srpsku publiku i tu bi trebalo početi od nekog dvocifrenog broja godina. Pa neka svojim roditeljima kod kuće pevaju "ubij, zakolji".

Link to comment

ambasade su branili od navijača, a rts od sns šljama da ne spale strajnića

 

Ma jasno k'o dan i trebali su da obezbede grad posle prekinute tekme, trebalo je kanalisati hiljade napaljenih debila. Ali moj retrogradni mozak PTC percepira i dalje kao Slobinu Bastilju. Sta cu, moc navike.

Link to comment

 da su nekog od igrača krenuli da biju nešto sumnjam da bi se živi izvukli. 

 

To bi bio jedini pravi odgovor dostojan Srpstva: ubiti/zaklati ih sve jer su napali srpske igace: prvo redari, zatim policija i na kraju Ivan i tetovirano drustvo - uz direktan RTS prenos i aplauzima radosne publike.

 

Prosli noci sam gledao specijalnu reportazu Albanskih novinara koji su prisustovali igri i koji su doneli na videlo neke nove cinjenice koje jasne govore o tretmanu koji su dobili igraci i novinari, pre, tokom i nakon utakmice. Pravi horor.

Link to comment

To bi bio jedini pravi odgovor dostojan Srpstva: ubiti/zaklati ih sve jer su napali srpske igace: prvo redari, zatim policija i na kraju Ivan i tetovirano drustvo - uz direktan RTS prenos i aplauzima radosne publike.

 

Prosli noci sam gledao specijalnu reportazu Albanskih novinara koji su prisustovali igri i koji su doneli na videlo neke nove cinjenice koje jasne govore o tretmanu koji su dobili igraci i novinari, pre, tokom i nakon utakmice. Pravi horor.

 

Pa sta su im radili, daj neku rec za nas neupucene? 

Link to comment

 

Prosli noci sam gledao specijalnu reportazu Albanskih novinara koji su prisustovali igri i koji su doneli na videlo neke nove cinjenice koje jasne govore o tretmanu koji su dobili igraci i novinari, pre, tokom i nakon utakmice. Pravi horor.

 

Najiskrenije sumnjam u ovo. 

Link to comment

Kako god, sad je i zvanično objavljeno da UEFA tereti Albance za odbijanje nastavka i političku propagandu, a Srbiju za upad navijača, pirotehniku i upotrebu lasera. Iako bi po dosadašnjim iskustvima utakmica verovatno bila registrovana 3:0 za nas,  a mi izgubili domaćinstvo na preostalim utakmicama, lično sumnjam u to. Ovo je sasvim fina situacija da UEFA odjebe dve potpuno nebitne, a bezbednosno komplikovane repke i obezbedi prisustvo CR7 za sledeće prvenstvo. Da sam na njihovom mestu, iskoristio bih priliku.

Link to comment

 

Kakvu ti kaznu ocekujes za refusal to play? Cim su za to zvanicno optuzeni jasno je da su sami odlucili da prekinu utakmicu.

 

Neku realniju. Kakvih kurac 3-0 za nas, kad se to desilo? Zna se koliko smo omiljeni u UEFA i kakva nam je reputacija - koju smo btw na kraju i opravdali sa uletanjem na teren. I ne verujem da nece pasti lobiranja politickih struktura kod Platinija i njegovih pajtasa. Tu onda uzeti u kalkulaciju i danasnju posetu Putina. Kao i to ko stoji iza Albanije, cije pasose imaju i slicno. Naivno je zabiti glavu u pesak i reci eto - terete ih za odbijanje da se vrate na teren, garant dobijamo. To je samo optuzba, ali ako se dokaze da su imali povrede lako moze da se presudi da je njihova zabrinutost bila opravdana i da ne bude kazne. Jedina karta kojoj se mi mozemo nadati je taj dron i zastava. Sa druge strane spisak nasih propusta kao i obicno kilometarski, a lose obezbedjenje utakmice i opsta opasnost po protivnicke igrace su za izbacivanje iz kvalifikacija.

 

Mislim da je najbolja moguca varijanta  po nas da se ponovi mec u nekoj petoj zemlji bez publike i da padnu suspenzije i novcane kazne obostrano. Druga opcija je da nas izbace i jedne i druge i treca da mi popasemo goru kaznu jer smo visestruki povratnici pred UEFA istrazne organe, za razliku od Albanije, koja bi prosla sa uslovnom (i verovatno 3 boda). 

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...