Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Srpski igrači su bili potpuno očajni, mislim da bi bili spremni životima braniti albanske kolege, za njih je ovo bilo kao ružan san. Za tog Bekima Balaja ili kako se već zove unisono tvrde da je dobar dečko, nisam vidio tekmu, uključio sam se 10min prije drona, tako da nisam vidio mjeru te opstrukcije, ali očito su bili pod pritiskom, borba u neprijateljskom ozračju, kad odjednom zastava™, pa mene je zbunilo u fotelji, šta je njima u tom trenutku padalo napamet bog zna. A poslije dobili i batine. Ali dobro, doživjeli su tamnu stranu svoje profesije, valja im poželjeti sreću u klupskoj karijeri koja je ipak glavna. 

 

 

Sto ne rece na vreme da nisi gledao. Tja....

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Može li iko navesti bar jedan postupak ili izjavu albanskh fudbalera koji su bili u pravcu smirivanja tenzija na terenu ili van njega?

 

Recimo što su se zaustavili u onom nasrtaju na Mitrovića, da su nekog od igrača krenuli da biju nešto sumnjam da bi se živi izvukli. Umesto toga, oborili su i na brzinu ispeglali Viteza od Plastične Stolice, koji ništa manje nije ni zaslužio.

Link to comment

i ja sam bio prilicno zbunjen u toploj fotelji™, ali priznajem da mi igraci albanske reprezentacije nisu izgledali zbunjeno. prastaj, ali moja prvi spontani utisak je bio kao da se nisu iznenadili. vrlo smireno su krenuli u odbranu zastave™. i posle kada su uleteli manijaci na teren, ja sam se iznenadio kako su prisebno prihvatili fajt sa njima. ja se usro i poceo daim vicem, bezte, pobice vas, bezite u svlacionice, spasavajte zivu glavu. jok, oni brane zastavu™, ponosno prihvataju fajt, cak i prebise posteno jednog od manijaka. ni jednom jedinom ne pada na pamet da zbunjeno i uplaseno bezi. onda, kada se skoro pa smirio fajt, stoje svi u grupi oko centra i kapitenih poziva, gestikulacijom ruku, i svi zajedno trce ka svlacionici i tu ih manijaci napadaju, ali oni se ne brane. ja se izvinjavam, to sam samo ja, ali mene je zapravo ta smirenost i organizovanost u prvo fajtu i odbrani zastave™ pa kasnije u koletivnom istrcavanju sa stadiona, na prvu loptu, bas iznenadilo. skoro pa pozitivno, jer kako su disciplinovano igtali, tako su se disciplinovano i u incidentu ponasali. mozda gresim, verovatno, ali to je bio moj utisak.

 

 

to se u vojnom lingou zove takticka pokazna vezba, obicno se radi u sprezi sa obavestajno diverzantskim aktivnostima.

Link to comment

 ali oni se ne brane. ja se izvinjavam, to sam samo ja, ali mene je zapravo ta smirenost i organizovanost u prvo fajtu i odbrani zastave™ pa kasnije u koletivnom istrcavanju sa stadiona, na prvu loptu, bas iznenadilo. skoro pa pozitivno, jer kako su disciplinovano igtali, tako su se disciplinovano i u incidentu ponasali. mozda gresim, verovatno, ali to je bio moj utisak.

 U ovo je kao iz Herodota, i tako o stamenim albanskim muževima zborahu i njihovi zakleti neprijatelji.

Link to comment

Recimo što su se zaustavili u onom nasrtaju na Mitrovića, da su nekog od igrača krenuli da biju nešto sumnjam da bi se živi izvukli. Umesto toga, oborili su i na brzinu ispeglali Viteza od Plastične Stolice, koji ništa manje nije ni zaslužio.

 

S druge strane, zastavu su odmah i dobili, inače su izgledali potpuno spremno da se fizički obračunaju sa onim ko bih u tome sprečavao.

Meni je takvo ponašanje i dalje potpuno neshvatljivo i ne govori ništa pozitivno o njima.

Link to comment

Igraci su mi delovali ok, ali svi ostali oko i unutar FS Albanije pozivaju na registrovanje utakmice 0:3, selekor, predsednik i ovaj nesrecnik (iako ne znam u kom tacno svojstvu se on javlja).

 

Verovatno i tu lezi objasnjenje onolikog radovanja sinoc.

Link to comment

S druge strane, zastavu su odmah i dobili, inače su izgledali potpuno spremno da se fizički obračunaju sa onim ko bih u tome sprečavao.

Meni je takvo ponašanje i dalje potpuno neshvatljivo i ne govori ništa pozitivno o njima.

 

Istina, mada je zastava™ nekako dospela do delegata. Samo kažem da je lako u takvoj situaciji mogla da se omakne nekome neka pesnica, posle koje bi svašta usledilo. Zadržali su se na okruživanju i guranju, čega ima na svakoj drugoj utakmici i za tri klase je bolje. (Opet, ne računam majmuna sa stolicom.)

Link to comment

ja sam fantastično glup jer u opšte ne kapiram "koju stranu drži" lujo

Pa fudbalski navijao sam za Albaniju kao za slabijeg i ugodno su me iznenadili u ono malo igre što sam vidio. Ali poslije tekme sve simpatije za srpske igrače za ponašanje, 

Link to comment

U ovo je kao iz Herodota, i tako o stamenim albanskim muževima zborahu i njihovi zakleti neprijatelji.

plasim se da te nisam razumeo sta hoces ovom recenicom da mi kazes. napisah samo svoj utisak kako mi je to sinoc u datom trenutku izgledalo. bez ambicije da predocim neku apsolutnu istinu. ako sam zbog toga los covek u tvojim ocima i nesto skrivio, prihvatam krivicu.

Link to comment

plasim se da te nisam razumeo sta hoces ovom recenicom da mi kazes. napisah samo svoj utisak kako mi je to sinoc u datom trenutku izgledalo. bez ambicije da predocim neku apsolutnu istinu. ako sam zbog toga los covek u tvojim ocima i nesto skrivio, prihvatam krivicu.

Herodot 1/1. :thumbsup: 

Link to comment

ja sam fantastično glup jer u opšte ne kapiram "koju stranu drži" lujo

 

generalno antisrpsku, bez obzira o cemu se radi...

 

 

mada poslije 68 strana naglabanja pokaze se da samo zeli drugarstva, paznje i ljubavi...

Link to comment

Može li iko navesti bar jedan postupak ili izjavu albanskh fudbalera koji su bili u pravcu smirivanja tenzija na terenu ili van njega?

Nadam se da je bilo toga iako u prvi plan su izbačene one odvratne izjave Džake i drugara.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...