Jump to content
IGNORED

Twin Peaks nova sezona, vreme je za hajp


Lrd

Recommended Posts

Izvanredna je osma, i kad sam je prvi put odgledao i ja sam delio mišljenje, ali mi je sad, kad je prošlo izvesno vreme, možda bolja treća i dve zadnje. Kod 8-me je specifično što može da egzistira sama za sebe, van konteksta celokupnog (trećeg) serijala.

Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

uopste ne mogu da je se sjetim. gdje se gleda twin peaks, cini mi se da je bio na netflix-u, a sad ga nema?

 

Isto sam sinoć krenuo da čačkam, nema na HBO (a ubijeđen sam bio da je tamo bila treća sezona), nema uopšte na EON-u ni u kom katalogu. To je Showtime, moguće je da to sad pripada Amazon Primeu. Ili je transferisano na dolazeći Dizni.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

 

Isto sam sinoć krenuo da čačkam, nema na HBO (a ubijeđen sam bio da je tamo bila treća sezona), nema uopšte na EON-u ni u kom katalogu. To je Showtime, moguće je da to sad pripada Amazon Primeu. Ili je transferisano na dolazeći Dizni.

 

 

tenks, skoknucu do torenta

Link to comment
7 minutes ago, morgana said:

uopste ne mogu da je se sjetim. gdje se gleda twin peaks, cini mi se da je bio na netflix-u, a sad ga nema?

 

Bilo je do pre par meseci na HBO GO-u (toliko su imali ugovor sa Showtime-om), sad trenutno (verovatno) samo ilegalno. 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
On 11.5.2022. at 21:50, Ian Mancunian said:

Jel neko čitao ovaj uradak "The secret History of Twin Peaks" https://www.amazon.com/Secret-History-Twin-Peaks-Novel/dp/1250075580/ref=mp_s_a_1_1?crid=15FIHILX66P3&keywords=the+secret+history+of+twin+peaks&qid=1652298523&sprefix=the+secret+history+of+Twin%2Caps%2C242&sr=8-1 ?

 

Ja sad počeo, deluje zanimljivo, i vidim da je po recenzijama baš za HC fanove.

Definitivno zanimljivo, na pola sam knjige i sada počinje priča o porodicama osnivačima TP i slično. Pre toga ima svega, i UFOlogije, i rana osvajanja američkih prostora i slično.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Изгледа да је преминула дама која пева овај анђеоски увод у серију. :sad: (тако јављају медији) Твин Пикс је за мене стаза према људској интровертности, па и на саму песму гледам тако.

 

  • Tužno 1
Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...