Jump to content
Timmi

NBA 2014/15

NBA  

60 members have voted

1. 1. Ko uzima prsten?

• San Antonio Spurs
    • Oklahoma CIty Thunder
    • Cleveland Cavaliers
    • Chicago Bulls
    • Los Angeles Clippers
    • Neko šesti
  2. 2. MVP?

Recommended Posts

assignment

Odlicna tekma jbt. Sale Obradovic hahaha.... San Antonio igrao sa prvom petorkom, ali vidi se da su se tek sastali, no ipak, pobeda protic Sampiona NBA je super stvar :-)

Mauci

Coach Pop being asked "When did you realize Coach Obradovic was serious about winning?" Answer: "All along... He's Serbian..."

:ss1:

burekdzija

Bio na tekmi. Sale miran prvo poluvreme, drugo pocinje da se dere, par minuta pre kraja motivise igrace po ugledu na starijeg i trofejnijeg kolegu i prezimenjaka Zeljka i to biranim srpskim recima (thanks courtside seats).

Popovic se zesce iznervirao i svadjao sa nba sudijom.

Spursi krs, sem Parkera koji se kidao.

Edit: a da, bila i Lady Gaga za koju sam prvo mislio da je kurva koja prati nekog celebrity iz prvog reda, navijala za Spurse i jako se potresla na kraju.

Edited by burekdzija

Joe D

pazi, drew gordon igra za sixerse 

inace najjadnija ekipa u istoriji lige, nece do 5 pobeda dobaciti

nemoderisani

Smara me to što toliko tankuju, nije mi jasno zašto su baš toliko loši, navući će Zvezdinu karmu, a igrači će se smoriti od poraza. Onaj Young je tamo umirao od frusta prošle sezone. Koliko znam njima neki analitičari vode glavnu reč? Ne znam, volim Sixerse, i smara me ovo sad. Radujem se jedino gledanju Noela i Embida. 

Have_Fun

evo kako je Alba dobila

bili su -4 na 9sec do kraja

theanswer

Smara me to što toliko tankuju, nije mi jasno zašto su baš toliko loši, navući će Zvezdinu karmu, a igrači će se smoriti od poraza. Onaj Young je tamo umirao od frusta prošle sezone. Koliko znam njima neki analitičari vode glavnu reč? Ne znam, volim Sixerse, i smara me ovo sad. Radujem se jedino gledanju Noela i Embida.

Embida verovatno tek sl.godine. tako su i sa noelom. Mogao je da igra i ranije al su ga pustili da sedi. Tako bi mnogi radili ali nemaju dozvolu od vlasnika koju sportski sektor file ima. Kazu da su ostali gmovi ljubomorni dosta. Mada,ni meni se ovo ne svidja. Razumem jednu sezonu kad je draft dubok ko prosli ali ovo je malo mnogo pogotovo ako im uuteraju sa ovom promenom draft sistema.

nemoderisani

Embida verovatno tek sl.godine. tako su i sa noelom. Mogao je da igra i ranije al su ga pustili da sedi. Tako bi mnogi radili ali nemaju dozvolu od vlasnika koju sportski sektor file ima. Kazu da su ostali gmovi ljubomorni dosta. Mada,ni meni se ovo ne svidja. Razumem jednu sezonu kad je draft dubok ko prosli ali ovo je malo mnogo pogotovo ako im uuteraju sa ovom promenom draft sistema.

Da, obično se pominje kako će oni da kidaju za par godina, ali nisam siguran da je to tako lako posle ovolikog luzerstva na osnovu dva centra sa problemima sa povredama i još u slučaju promene sistema draftovanja može da se ispostavi da je džaba ova sezona. Prošle godine su još bili i zanimljivi dok Hawes nije otišao. Ove kuku-lele.

theanswer

bradley beal broken wrist 6-8 nedelja

theanswer

Klivlend delovao dosta dobro dok su igrali oni koji ce i inace igrati iako je lebron bio prilicno nezainteresovan a irving povredjen. Kad se poseglo dublje u klupu Majami se vratio. Nejpier i Enis koji ima odlicnu predsezonu sasvim dobri. Ja da sam Spo,udomio bih negde i Kola i Calmersa. U redu,samo Kola jer Ria verovatno niko ne bi ni hteo

Mos

I zato je ona tvrdnja da ne treba igrati WC zbog povreda najobicnija nebuloza.