Jump to content
IGNORED

Advokatura


Tribun_Populi

Recommended Posts

Sutra imam suđenje za ono čukanje u garaži. Drugar, advokat, moj punomoćnik :cool: me savetovao da tražim sve dokaze /snimak i koješta/ i da ću u konsultaciji sa njim pripremiti odbranu. 

Šta mislite da li će sudijica da me smara da se to reši odmah? Ja hteo iskreno sve da kažem kako je bilo, i da kažem da u 2020. nisam dinara zaradio pa ako ima srca neka me odrapi, ali ovaj insistira da bude po njegovom, i ja šta ću, čovek učio škole... :D

Link to comment

Meni ide na nerve to što je preuzeta praksa pisanja naziva stranaka velikim slovima, pa tako imamo Naručioca, Izvođača, Prodavca itd. Borim se protiv toga, uvek u verzijama na srpskom pišem malim slovom.

  • +1 1
Link to comment

Javljam svakako, drugar ima sutra neko ročište pa ne može sa mnom. 

Mada, moja neka logika je bila da probam na iskrenost i šarm da se izvučem, ali ako budemo odugovlačili i smarali ih kontam da će da popizde i rebnu me, a pogotovu ako imaju snimak sa kamera, onda me, kontam, ništa neće izvući...

Link to comment
19 hours ago, Hamlet Strašni said:

Javljaj šta se dešava…

 

Odloženo ročište za 04.03. 

Izgleda da sam čačno nekog clia ali novijeg, sad, ne znam da li far može da mu košta 500e. Na slikama koje sam dobio kao dokaze apsolutno se ništa ne vidi. Kada sam javio advokatu (inače, jedan od 3 najbolja ortaka) odgovorio mi je sa: laganeze :laugh:

Snimak ne daju, kao to gledamo svi na licu mesta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...